Forex Chief

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
byq69
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 413
Rejestracja: 31 sie 2014, 14:19

Forex Chief

Nieprzeczytany post autor: byq69 »

Jestem odkrywcą i lubię testować brokery. Mnóstwo tego jest część się wykrusza z czasem ale tak na dobrą sprawę na palcach jednej ręki można policzyć tych z opłacalnymi warunkami.

Wciąż szukam czegoś najlepiej bez skaczących spreadów(najlepiej 0 spread), bez swapów, bez prowizji, co szybko wypłaca, daje duże bonusy, lewar 5000 i jeszcze trzyma środki klientów zabezpieczone w złocie z gwarancją wypłaty :lol:

Wczoraj na warsztat wziąłem broka z Republiki Vanuatu. Może nie ma aż tak dobrych warunków ale trzeba przyznać, że działa sprawnie :) Test odbył się na nondeposit 100$ bonus więc bez ryzyka.
https://www.forexchief.com

Zarejestrowałem się koło 14. O 14:15 dostałem bonus. 16:00 wysłałem dokumenty do weryfikacji. 18:30 rachunek został zweryfikowany. 19 osiągnąlem wymagany do wypłaty bonusu obrót 10mln$. 19:15 zleciłem wypłatę. Dziś(sobota następnego dnia) o 6:30 kasa wpadła na konto skrill.

Obrazek

to co rzuciło mi się w oko to fakt że wykresy chodzą sekundę wcześniej niż u innych moich pupilków :) jak ktoś ma szybki palec to może na tym skorzystać :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
High Leverage Overtrading 8)

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: Forex Chief

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

hej,
zapominiales dodać, ze nalezalo pobrac aplikacje na telefon i zeskanowac kod.
mam nadzieje, ze wiesz po co to zrobiles :d

starywyjadaczfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 02:48

Re: Forex Chief

Nieprzeczytany post autor: starywyjadaczfx »

d4mian7 pisze:hej,
zapominiales dodać, ze nalezalo pobrac aplikacje na telefon i zeskanowac kod.
mam nadzieje, ze wiesz po co to zrobiles :d
po co to zrobil?

TOPAZ2
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2018, 20:35

Re: Forex Chief

Nieprzeczytany post autor: TOPAZ2 »

ciekawe obrót 10 mln w 30 minut....10 mln to 100 lotów (1 lot = 100 000 usd) , aby otworzyć pozycje 1 lota musisz miec 330 usd zabezpieczenia a masz....100 na start... wiec max który możesz otworzyć to ok 0,25 bo po otwarciu kasuje ci prowizję... wiec wychodzi ze musiałeś otworzyć na każdego lota 4 pozycje x 100 = 400 pozycji w 30 min co daje 13,3 pozycji na minutę pomijając juz prowizję :D:D:D wychodzi że otwierałeś i zamykałeś pozycje co 4,5 sekundy ... mało tego jeszcze zarobiłeś na prowizję i te dodatkowe 100 usd które "wypłaciłeś" ...no geniusz po prostu ... pewnie do dzisiaj jesteś już miliarderem :564:


byq69 pisze:Jestem odkrywcą i lubię testować brokery. Mnóstwo tego jest część się wykrusza z czasem ale tak na dobrą sprawę na palcach jednej ręki można policzyć tych z opłacalnymi warunkami.

Wciąż szukam czegoś najlepiej bez skaczących spreadów(najlepiej 0 spread), bez swapów, bez prowizji, co szybko wypłaca, daje duże bonusy, lewar 5000 i jeszcze trzyma środki klientów zabezpieczone w złocie z gwarancją wypłaty :lol:

Wczoraj na warsztat wziąłem broka z Republiki Vanuatu. Może nie ma aż tak dobrych warunków ale trzeba przyznać, że działa sprawnie :) Test odbył się na nondeposit 100$ bonus więc bez ryzyka.
https://www.forexchief.com

Zarejestrowałem się koło 14. O 14:15 dostałem bonus. 16:00 wysłałem dokumenty do weryfikacji. 18:30 rachunek został zweryfikowany. 19 osiągnąlem wymagany do wypłaty bonusu obrót 10mln$. 19:15 zleciłem wypłatę. Dziś(sobota następnego dnia) o 6:30 kasa wpadła na konto skrill.

Obrazek

to co rzuciło mi się w oko to fakt że wykresy chodzą sekundę wcześniej niż u innych moich pupilków :) jak ktoś ma szybki palec to może na tym skorzystać :)

ODPOWIEDZ