Poszukuję brokera z niszowymi walutami

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
gregorio99
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 09 lut 2010, 21:16

Poszukuję brokera z niszowymi walutami

Nieprzeczytany post autor: gregorio99 »

Szukam brokera z jak najszerszą ofertą instrumentów niszowych, w szczególności chodzi mi o niszowe waluty typu: Rupia indyjska (INR), HUF, CZK, HKD, RUB. Te waluty często są dostępne na platformach ale handlować na nich nie można, a ja chciałbym się czasami w to zapakować.

PS. Tylko proszę o podanie namiarów na brokera który taką ofertę zapewnia, a nie o takiego, który ma jedną lub dwie takie waluty w ofercie.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Poszukuję brokera z niszowymi walutami

Nieprzeczytany post autor: raposo »

CMC Markets ma chyba najszerszą paletę par walutowych jaką widziałem (339 par).

Mają INR do USD, z HUF to chyba z 20 par, z rublem 4, z HKD ok. 30 par więc jest w czym wybierać.

Na hasło "forex club" oferują preferencyjne warunki.
https://forexclub.pl/cmc-markets/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

gregorio99
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 09 lut 2010, 21:16

Re: Poszukuję brokera z niszowymi walutami

Nieprzeczytany post autor: gregorio99 »

Dzięki, widziałem cmc i ofertę mają niezłą ale nie przechodzi u mnie platforma napisana w HTML'u. Szukam brokera z platformą MT4 lub MT5, znacie jeszcze kogoś?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Poszukuję brokera z niszowymi walutami

Nieprzeczytany post autor: raposo »

gregorio99 pisze:Dzięki, widziałem cmc i ofertę mają niezłą ale nie przechodzi u mnie platforma napisana w HTML'u. Szukam brokera z platformą MT4 lub MT5, znacie jeszcze kogoś?
Tak myślałem :). No i tworzy się problem, bo o takich brokerach już długo nie słyszałem. Jest XTB z 3000 instrumentami ale też tylko na xStation 5. Saxo Bank to samo. Wszyscy z dużą ilością instrumentów unikają MT4/5.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Poszukuję brokera z niszowymi walutami

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Hej! Ja handluje na RUB z USD/EUR na rach STP MT4 w polskim DM. Lubię też MXNJPY bo niskie spread i dodatnie swapy na L. Z innych egzotyków mają jeszcze SGD, ale tego w ogóle nie ruszam i nie obserwuję, więc nie wiem jak to hula. Jak chcesz wiedzieć co i jak pisz priv, żeby nie było znowu shitstormu że reklamę robię ;-)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Poszukuję brokera z niszowymi walutami

Nieprzeczytany post autor: raposo »

MowmiSasiad pisze:Jak chcesz wiedzieć co i jak pisz priv, żeby nie było znowu shitstormu że reklamę robię ;-)
gregorio99 pisze: PS. Tylko proszę o podanie namiarów na brokera który taką ofertę zapewnia, a nie o takiego, który ma jedną lub dwie takie waluty w ofercie.
:)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Poszukuję brokera z niszowymi walutami

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Aaaa.. No nie doczytałem ;) Masz rację. ogółem nie chciałem się rozpisywać bo ten brok ma też HUF tylko na MM, a RUB na STP. I w zależności jak grasz bo na MM spready są spore aczkolwiek na STP na egzotykach w nocy się rozjeżdzają. Tak czy siak. Jeśli chodzi rosyjską walutę to znak tylko jeszcze jeden polski DM z takimi crossami ale mają gorsze swapy.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Poszukuję brokera z niszowymi walutami

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

CMC ma jedną wadę jak dla mnie ;/ nie można grać przeciwstawnie ;/ :roll: :roll:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Poszukuję brokera z niszowymi walutami

Nieprzeczytany post autor: raposo »

PipsKong pisze:CMC ma jedną wadę jak dla mnie ;/ nie można grać przeciwstawnie ;/ :roll: :roll:
Można. Trzeba tylko dezaktywować tę opcję na platformie.

Prawy górny róg -> ikona z kołem zębatym -> ustawienia rachunku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Poszukuję brokera z niszowymi walutami

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

raposo pisze:
PipsKong pisze:CMC ma jedną wadę jak dla mnie ;/ nie można grać przeciwstawnie ;/ :roll: :roll:
Można. Trzeba tylko dezaktywować tę opcję na platformie.

Prawy górny róg -> ikona z kołem zębatym -> ustawienia rachunku.

:shock: :shock: :shock: zniszczyłeś mój światopogląd :shock: :shock: :shock:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

ODPOWIEDZ