Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

Tickmill UK - Tickmill poszerza swoja działalność o Europę, dzięki brytyjskiej licencji FCA.

Drodzy forumowicze,

Nasza brytyjska spółka, Tmill UK Limited uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności od FCA - Financial Conduct Authority. Numer licencji to 717270. Jesteśmy oczywiście notyfikowani przez KNF, co pozwala świadczyć na usługi również dla klientów z Polski.

Uzyskanie prestiżowej licencji FCA jest ważnym etapem w rozwoju naszej organizacji, która istnieje na rynku od 2014 roku, posiada bazę ponad 20 tysięcy klientów rzeczywistych i obsługuje ponad 3 miliony transakcji miesięcznie.

Nasi klienci będa mogli korzystać z wyjątkowych warunków handlowych oraz ochrony wpłaconego kapitału pod nadzorem FCA UK. Zapewnieamy między innymi:
  • - Świetne warunki handlowe
    - Najniższe prowizje
    - Najnowsze rozwiązania technologiczne
    - Bardzo szybka egzekucja zleceń
    - Niezrównana obsługa klienta
Nasza oferta składa się z ponad 74 instrumentów, w tym 62 pary walutowe, złoto, srebro, ropa oraz CFD.
Jeżeli chodzi o walutę bazową konta MT4, w ofercie znajduje się PLN GBP EUR oraz oczywiście USD.

Rodzaje kont oferowanych przez Tickmill UK:

Konto CLASSIC :
  • Spread : Zmienny - od 1.6 pips
  • Średni spread na EUR / USD podczas normalnych warunków handlu : 1.6 -1.9 pipsa.
  • Prowizja : BRAK
  • Minimalny depozyt : 25 PLN, EUR, GBP lub USD
  • Minimalna wartość zlecenia (forex): 0.01 lota
Konto ECN Pro
  • Spread : Zmienny - od 0 pips
  • Średni spread na EUR / USD podczas normalnych warunków handlu : 0.2 - 0.4 pipsa.
  • Prowizja : 2 USD za pozycję wartości 100 000 USD (0.0020% wielkości zlecenia waluty bazowej). Przykładowo, 1 lot na EUR/USD (100 000 Euro) daje prowizję €2 w jedną stronę.
  • Minimalny depozyt : 25 PLN, EUR, GBP lub USD
  • Minimalna wartość zlecenia (forex): 0.01 lota
Konto VIP
  • Spread : Zmienny - od 0 pips
  • Średni spread na EUR / USD podczas normalnych warunków handlu : 0.2 - 0.4 pipsa.
  • Prowizja : 1.6 USD za pozycję wartości 100 000 USD (0.0016% wielkości zlecenia waluty bazowej). Przykładowo, 1 lot na EUR/USD (100 000 Euro) daje prowizję €1.6 w jedną stronę.
  • Minimalny depozyt wymagany by otworzyć konto VIP: 50.000 PLN, EUR, GBP lub USD
  • Minimalna wartość zlecenia (forex): 0.01 lota
Pozostałe cechy wspólne kont :
  • Dźwignia: do 1:500 (Zgodnie z postanowieniem Komisji Nadzoru Finansowego do 1:100 dla Klientów mieszkających w Polsce)
  • Model egzekucji zleceń: DMA (direct market access), NDD (no-dealing-desk), STP (straight-through processing)
  • Poziom ostrzegawczy/poziom minimalny (Margincall / stopout): 100% / 30%
  • Restrykcje dotyczące strategii: absolutnie każda strategia handlu dozwolona ;
  • Lokacja serwera: Londyn
Metody deponowania oraz wypłaty środków :

Oferujemy kilka metod wpłat środków. Obecnie dostępne są:
  • Skrill - depozyt automatyczny, natychmiastowy
  • Neteller - depozyt automatyczny, natychmiastowy
  • Karta kredytowa/debetowa - depozyt automatyczny, natychmiastowy
  • Przelew bankowy
Minimalna wartość wpłaty to 25 PLN, USD, GBP, EUR.
Minimalna kwota wypłaty to 10 PLN, USD, GBP, EUR.

Nie pobieramy żadnych prowizji za wpłatę oraz za wypłatę środków.

W chwili obecnej wersja polskojęzyczna strony nie jest dostępna. Pracujemy na dodaniem kilku nowych języków, w tym także oczywiście języka polskiego.
Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać mailowo pod adresem pl@tickmill.co.uk lub za pomocą prywatnej wiadomości na forum.


Pozdrawiamy,

Dział Obsługi Klienta

Tmill UK Limited
1 Fore Street
London EC2Y 9DT
United Kingdom
http://www.tickmill.com
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

Merkury
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwie 2016, 14:48

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Merkury »

Witam,

Gratuluję otrzymania licencji.
Ale moje pytanie dotyczy Vipromarkets-zdaje się że macie ze sobą coś wspólnego i własnie Vipro to była firma skierowana na rynek europejski, i na dodatek Wasza oferta i vipro wyglądają bliźniaczo. Czy to oznacza zamknięcie Vipro? Będziecie dla siebie konkurencją?
Pzdr

Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

Witam

Dziękujemy za miłe słowa. Uzyskanie licencji w UK było bardzo długie i pracochłonne, ale bardzo cieszymy się mogąc zaoferować nasze usługi pod najbardziej szanowanym regulatorem w Europie dla klientów z Polski.

Tickmill współpracuje z wieloma partnerami na świecie i Vipro Markets jest jedną z nich, ale są to jednak dwie osobne firmy. Na tą chwilę wygląda na to, że obydwie firmy będą miały podobną ofertę, ale liczymy na to, że bardziej niż konkurować będziemy się uzupełniać. O dalsze plany Vipro Markets prosimy pytać ich przedstawiciela :)
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

Mam rachunek u polskiego brokera który niedługo kończy działalność. Czy jak przejde do was, moge liczyc na jakies specjalne warunki lub specjalną promocję?
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Polska jest krajem, na który zwracamy szczególną uwagę i planujemy niedługo specjalną promocję tylko dla naszego kraju. Domawiamy właśnie szczegóły i na początku przyszłego tygodnia powinniśmy ją ogłosić.
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Witam, widzę że macie ciekawą ofertę i fajne spready, założyłem konto demo żeby zobaczyć jak to chodzi i mam problem. Zainstalowałem mt4, wpisałem login i hasło, zalogowałem się do serwera i pobiera dane ale okno "nowe zlecenie" jest na szaro (nie aktywne), klikanie na f9 też nic nie daje, ma ktoś pomysł o co chodzi?
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Czyli handel nieaktywny. Najczęściej przyczyną jest zalogowanie sie na hasło Investor, a nie Master. Sprawdź to w pierwszej kolejności :).

Oferta bardzo bliska do Oferty Vipro ale mimo to i tak Was sprawdzimy :twisted:
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

Witam

Tak jak wyżej - najprawdopodobniej zalogował się Pan hasłem inwestora, nie głównym. Prosimy o przesłanie numeru rachunku Demo na PW to sprawdzimy logi.
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Tak, zalogowałem się na hasło inwestora, niestety nie mogę się zalogować na hasło do platformy.

-- poniedziałek 14 lis 2016, 15:46 --

Już miałem pisać PW ale postanowiłem skopiować hasło które dostałem na maila i wkleiłem do MT4 i zalogowało od razu :) a wpisując ręcznie był problem. Przepraszam za zamieszanie. :wink:
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Prowizja owszem jest i niska, ale zauważcie jakie spready na stp'ie od 0.2 to ja mam u swojego polskiego brokera stp wieksza prowizje (teraz w promo dali mi na 3 miechy taką samą jak u Was) ale za to spread na edku waha się od 0 do 0.3. Reasumując nie wiem czy ta wasza oferta jest szczególnie ciekawa, a na pewno nie jakaś rewolucyjna.

ODPOWIEDZ