Najlepszy broker dla CFD na indeksy

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
KazimierzWielki
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 01 sie 2016, 14:55

Najlepszy broker dla CFD na indeksy

Nieprzeczytany post autor: KazimierzWielki »

Panowie i Pnie,

napiszcie proszę jakiego brokera polecacie dla indeksów. W szczególności chodzi mi o giełdę w US. Mam rachunek w DC, ale tutaj dużym ograniczeniem jest dla mnie weekendowa zmiana dźwigni ze 100 na 30%. Komplikuje strasznie życie, bo depozyt zabezpieczający trzeba zwiększyć.

Pozdrawiam

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10019
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Najlepszy broker dla CFD na indeksy

Nieprzeczytany post autor: raposo »

KazimierzWielki pisze:Panowie i Pnie,

napiszcie proszę jakiego brokera polecacie dla indeksów. W szczególności chodzi mi o giełdę w US. Mam rachunek w DC, ale tutaj dużym ograniczeniem jest dla mnie weekendowa zmiana dźwigni ze 100 na 30%. Komplikuje strasznie życie, bo depozyt zabezpieczający trzeba zwiększyć.

Pozdrawiam
Hmm LMAX?
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
batty
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 09 sie 2016, 13:15

Re: Najlepszy broker dla CFD na indeksy

Nieprzeczytany post autor: batty »

Admiral Markets

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Najlepszy broker dla CFD na indeksy

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

KazimierzWielki pisze:Panowie i Pnie,

napiszcie proszę jakiego brokera polecacie dla indeksów. W szczególności chodzi mi o giełdę w US.
W HFT masz SnP, Nasdaq100 i Russel 2000, a dodatkowo indeks strachu VIX.
HFT nie ma zbyt wiele indeksów (zdaje się, że 16). Brakuje wielu ciekawych jak choćby Bovespa, indeks indyjski, turecki czy rosyjski lub grecki. Mimo to są te najbardziej znane. Ważny fakt to ten, że nie ma swapów na indeksy. Tylko rolowania przy zmianie serii.
Dodatkowo przy koncie NDD Multi coś tam jest spory wybór kontraktów na akcje. Mały lewar, ale czasem taka oferta się przydaje.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
KazimierzWielki
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 01 sie 2016, 14:55

Re: Najlepszy broker dla CFD na indeksy

Nieprzeczytany post autor: KazimierzWielki »

raposo pisze:
KazimierzWielki pisze:Panowie i Pnie,

napiszcie proszę jakiego brokera polecacie dla indeksów. W szczególności chodzi mi o giełdę w US. Mam rachunek w DC, ale tutaj dużym ograniczeniem jest dla mnie weekendowa zmiana dźwigni ze 100 na 30%. Komplikuje strasznie życie, bo depozyt zabezpieczający trzeba zwiększyć.

Pozdrawiam
Hmm LMAX?
Właśnie odkryłem, że w DC - ustawieniach konta można zmienić lewar weekendowy z 30% na 90%. Czy tak to faktycznie działa? Zmieniamy i już?

Co do LMAX - jestem wzrokowcem. Potrzebuję wykresów. Te wszystkie okna z cyferkami, to nie dla mnie.

A jacyś brokerzy z naszego podwórka?

-- 09 sie 2016, 15:55 --
MarioDM pisze:
KazimierzWielki pisze:Panowie i Pnie,

napiszcie proszę jakiego brokera polecacie dla indeksów. W szczególności chodzi mi o giełdę w US.
W HFT masz SnP, Nasdaq100 i Russel 2000, a dodatkowo indeks strachu VIX.
HFT nie ma zbyt wiele indeksów (zdaje się, że 16). Brakuje wielu ciekawych jak choćby Bovespa, indeks indyjski, turecki czy rosyjski lub grecki. Mimo to są te najbardziej znane. Ważny fakt to ten, że nie ma swapów na indeksy. Tylko rolowania przy zmianie serii.
Dodatkowo przy koncie NDD Multi coś tam jest spory wybór kontraktów na akcje. Mały lewar, ale czasem taka oferta się przydaje.
HFT - skąd jest ten broker?

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10019
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Najlepszy broker dla CFD na indeksy

Nieprzeczytany post autor: raposo »

KazimierzWielki pisze: Właśnie odkryłem, że w DC - ustawieniach konta można zmienić lewar weekendowy z 30% na 90%. Czy tak to faktycznie działa? Zmieniamy i już?

Co do LMAX - jestem wzrokowcem. Potrzebuję wykresów. Te wszystkie okna z cyferkami, to nie dla mnie.

A jacyś brokerzy z naszego podwórka?
W Dukascopy Europe maksymalny lewar to 1:300. I nie byłoby problemu gdyby nie wytyczne KNF. W związku z tym max. lewar dla polskich rezydentów to 1:100. Polityka Dukascopy zakłada obniżenie lewarowania o 2/3 (mniej więcej) na weekend, co się bardzo dobrze sprawdza w praktyce ale niestety w/w ograniczenia nie dają nam tu już pola manewru. Jest też opcja alternatywna - Dukascopy Bank z dźwignią 1:200, gdzie wytyczne KNF nie mają zastosowania z uwagi na siedzibę brokera jaką jest Szwajcaria (czyli poza UE). Dzięki temu dźwignia weekendowa wynosi 1:60 ale minusem jest brak konta w Polsce i większy min. depozyt (5000 USD).

LMAX oferuje też MT4. Do WebClienta trzeba się przyzwyczaić ale wykresy oczywiście też tam są :).

Z naszego podwórka, jak wspomniał Mario, jest HFT Brokers, które oferuje też całkiem dobre warunki dla indeksów. Łącznie instrumentów jest jakieś 600-700 więc można wybierać, przebierać...

-- pt 12-08-2016, 9:48 --

Odkryłem właśnie coś ciekawego, co chyba rozwiąże Twój problem... :)

W Dukascopy Europe max. lewar to 1:100 i standardowo lewar weekendowy wynosi 1:30. Ale wszedłem do panelu klienta, zmieniłem dźwignię weekendową na 1:90 i przeszło, a support potwierdził, że dla Polaków takie rozwiązanie jest możliwe i nie zmienią z powrotem na 1:30. Tadam! :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
KazimierzWielki
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 01 sie 2016, 14:55

Re: Najlepszy broker dla CFD na indeksy

Nieprzeczytany post autor: KazimierzWielki »

Odnośnie lewara w DC, pisałem wcześniej że poszperałem w "My Account" - "Overwiev" i dało radę zmienić dźwignię weekendową do max. 90%. Także super, teraz można działać. Ciekawe, wcześniej nie było takiej możliwości. Tak czy inaczej fajnie, że coś takiego zrobili.

arnie600
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 09 gru 2011, 07:34

Re: Najlepszy broker dla CFD na indeksy

Nieprzeczytany post autor: arnie600 »

do day tradingu zdecydowanie Vipro Markets, spready obizyli ostanio takze chyba sa bezkonkurencyjni teraz, tylko jak ktos gra long termowo wada sa wysokie swapy na indeksy, ale mnie to nie dotyczy. Wplaty natychmiastowe przez dot pay wyplata u mnie tego samego dnia od zlecenia, konto pln i darmowy one click trader, uzywam tego do daxa i dow jonesa.

ODPOWIEDZ