Broker pod scalping

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
psk89
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 21 cze 2016, 07:39

Broker pod scalping

Nieprzeczytany post autor: psk89 »

Witam,

Poszukuję brokera z minimalną wpłatą $100-$300, który zabezpiecza przed ujemnym kontem i ma w miarę niskie spready oraz prowizje no i generalnie nie wali w kulki wypłatami, itp.

Co sądzicie o koncie XM Zero?
Niby spełnia kryteria ale czytałem, że gdy się zaczyna wygrywać to pojawiają się problemy rzekomo z poślizgiem internetu :shock:

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10019
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker pod scalping

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Brak debetu od razu zawęża Ci wybór do max. kilku firm.

XM, FxPro, Easy Markets - spready najkorzystniejsze są w FxPro.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Aroon
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 08 sie 2005, 10:49

Re: Broker pod scalping

Nieprzeczytany post autor: Aroon »

raposo pisze:Brak debetu od razu zawęża Ci wybór do max. kilku firm.

XM, FxPro, Easy Markets - spready najkorzystniejsze są w FxPro.
Easy Markets???? (dawniej easy-forex)
Otrzymałem kiedyś od nich "no deposit bonus", spełniłem wszystkie warunki, a gdy chciałem wypłacić kasę, to pokazali mi "gest Kozakiewicza" :D
Złamanego grosza bym tam nie wpłacił!!!!
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO BROKERA!!!
W dodatku nie nadaje się do scalpingu (spread na e/u wynosi 3 pipsy, na g/u - 4 pipsy).

psk89
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 21 cze 2016, 07:39

Re: Broker pod scalping

Nieprzeczytany post autor: psk89 »

dzięki za Wasze opinie. Chyba zdecyduję się na to konto XM Zero. Co sądzicie o tym brokerze?

Aroon
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 08 sie 2005, 10:49

Re: Broker pod scalping

Nieprzeczytany post autor: Aroon »

psk89 pisze:dzięki za Wasze opinie. Chyba zdecyduję się na to konto XM Zero. Co sądzicie o tym brokerze?
Spokojnie możesz tam wpłacić pieniądze. Możesz też go wcześniej wypróbować biorąc bonus 30$ (ale chyba do kont micro).

psk89
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 21 cze 2016, 07:39

Re: Broker pod scalping

Nieprzeczytany post autor: psk89 »

No deposit bonus dla konta XM Zero nie obowiązuje. Jest z kolei zaś jakiś bonus powitalny %50 od pierwszego depozytu i tu pojawia się moje kolejne pytanie: czy ubiegać się o ten bonus? Tzn chodzi mi głównie o to czy potem nie ma jakiś problemów z wypłatą?

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Broker pod scalping

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

XM raczej nigdy nie robiło problemów z wypłatą.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10019
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker pod scalping

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Aroon pisze:
raposo pisze:Brak debetu od razu zawęża Ci wybór do max. kilku firm.

XM, FxPro, Easy Markets - spready najkorzystniejsze są w FxPro.
Easy Markets???? (dawniej easy-forex)
Otrzymałem kiedyś od nich "no deposit bonus", spełniłem wszystkie warunki, a gdy chciałem wypłacić kasę, to pokazali mi "gest Kozakiewicza" :D
Złamanego grosza bym tam nie wpłacił!!!!
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO BROKERA!!!
W dodatku nie nadaje się do scalpingu (spread na e/u wynosi 3 pipsy, na g/u - 4 pipsy).
Nie mówię czy są OK czy też nie, bo nie miałem tam nigdy rachunku ale wg danych na ich stronie gwarantują brak debetu.

XM bazuje na początkujących traderach kusząc ich bonusami. Czy ten bonus jest dla Ciebie sensowny i realny to już zależy od tego w jaki sposób będziesz handlować i czy jest szansa na spełnienie warunków, aby go otrzymać. Jeśli tak to warto go wziąć pod uwagę.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

forexforum86
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 13 sty 2016, 17:09

Re: Broker pod scalping

Nieprzeczytany post autor: forexforum86 »

psk89 pisze:Witam,

Poszukuję brokera z minimalną wpłatą $100-$300, który zabezpiecza przed ujemnym kontem i ma w miarę niskie spready oraz prowizje no i generalnie nie wali w kulki wypłatami, itp.

Co sądzicie o koncie XM Zero?
Niby spełnia kryteria ale czytałem, że gdy się zaczyna wygrywać to pojawiają się problemy rzekomo z poślizgiem internetu :shock:
Powinieneś doprecyzować co masz na myśli pisząc scalping. Dla jednego gracza scalp to 3 pipsy na plusie a dla innego 20. Czy chcesz mieć rachunek na którym kwotowania np euro/usd mają 5 miejsc czy 4 miejsca po przecinku co przy scalpie do 5 pispów może być przydatne. I bardziej bym się skupił na brokerze gdzie nie ma częstych lub wręcz nagminnych rekwotowań jeżeli pozycje mają być otwierane jak i zamykane z palca.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1228
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Broker pod scalping

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Mam konto w XM. Nie skalpuję, wszystko jest OK. Poczytaj jednak w ich wątku, ktoś miał problem z zarabianiem na skalpie.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

ODPOWIEDZ