Niski spred niska prowizja

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Głupol
Gaduła
Gaduła
Posty: 114
Rejestracja: 31 maja 2013, 08:38

Niski spred niska prowizja

Nieprzeczytany post autor: Głupol »

Witam
Poszukuje Brokera ECN z niskim spredem oraz niską prowizją , obecnie korzystam z konta HotForex "zero Spred " , mam tutaj spredy bardzo dobre od 0.1 do 0.3 rzadko więcej , ale prowizja jest 8USD , po 4USD w kazdą stronę . Używam EA strategii scalpowania , przydałoby sie coś z mniejszą prowizją i może lepszą regulacją . Mam slaby przegląd rynku , kiepsko u mnie z angielskim , bedę wdzieczny za pomoc ....dzieki :564:

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Re: Niski spred niska prowizja

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

Na normalnym koncie w admiral markets masz na e/u łączne koszty około 1 pipsa. Wypłacają kasę.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Niski spred niska prowizja

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

ale w Admiral Markets na koncie tym zwykłym (Market) spread potrafi zawędrować na eurusd nawet do 1,6 pipsa co przy automacie do skalpowania może mieć znaczenie dla skuteczności i efektywności. jak jechałem na M5 miałem w godz. 11-14 momentami spread nawet 2,0 pipsa w admiralsach, tak było we wrześniu, teraz widzę, że poprawili się.

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Re: Niski spred niska prowizja

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

Normalne miałem na myśli konto "Prime" jest taniej od wszystkich polskich "ecn'ów".
Podstawowe jest lipne testuję na nim obecny system.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Niski spred niska prowizja

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

imperator_wszechswiata pisze:Normalne miałem na myśli konto "Prime" jest taniej od wszystkich polskich "ecn'ów".
Podstawowe jest lipne testuję na nim obecny system.
No dla mnie jak dla leszcza Prime jest póki co kapitałowo niedostępne:)

Testujesz na zwykłym ten system z TP =1,5 pipki? to rzeczywiście lipne konto do tego.

Ja znów potrzebuję też niemożliwej oferty: konto z surowym spreadem i prowizją ale z nanolotami, tzn. tam gdzie 1 lot to 1000$, i możliwością otwarci minimalnej pozycji 0,01 lota (tego pomniejszonego). Tzw. konto micro.

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Re: Niski spred niska prowizja

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

irmentruda pisze:Testujesz na zwykłym ten system z TP =1,5 pipki? to rzeczywiście lipne konto do tego.
U polskich brokerów ecn koszty były by na poziomie około 1,3-1,4, w admiral na koncie standard 1,5-1,6.

Awatar użytkownika
Głupol
Gaduła
Gaduła
Posty: 114
Rejestracja: 31 maja 2013, 08:38

Re: Niski spred niska prowizja

Nieprzeczytany post autor: Głupol »

bardzo dziekuje za odpowiedz, Admiral ? rozmawiałem z nimi dzis nawet extra , niby wszystko gra , choc pan był mało na bieżąco , nie pamiętał kosztów transakcji , niemniej konto "prime" wygląda jak na moje potrzeby niezle , bo jest 2 usd taniej niż w HotForex , spred podobny , choć minimalnie wyższy niż w HotForex. Niemniej suma sumarum transakcja wychodzi taniej , pan mówi ,że maja regulacje UK i gwarancje funduszu do 85 K funtów czy coś w tym stylu , wpłaty /wypłaty miedzy innymi SKRILL , NETELER bez prowizji i oplat , pasiłoby mi to gdyby nie opinie w necie , bardzo słabe i rodowód .... Estonia . Dziś jestem na HotForex i to rownież broker lipny , ale tu nie spodziewam sie ani nie szukam specjalnej uczciwosci , wiem ,że to cypr , a scislej mówiąc cos jeszcze bardziej egzotycznego niż cypr . Ogólnie strategia zarabia , przy kosztach HotForex , testuje i wiem ,że zarabia , dlatego szukam czegoś odrobine tanszego ,a jednoczesnie pewniejszego , aby jeszcze troche uszczknąć dla siebie ... bede wdzieczny za każdą podpowieź .....dzieki :564:

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Niski spred niska prowizja

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Polecam LMAX prowizję zdaję się masz 2 razy mniejszą niż w HotForex.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10019
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Niski spred niska prowizja

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Pablo90 pisze:Polecam LMAX prowizję zdaję się masz 2 razy mniejszą niż w HotForex.
Skoro już padła nazwa potencjalnego lidera ;). LMAX w skrócie:
- model giełdowy,
- średni spread na EUR/USD 0,2-0,3 pips w normalnych warunkach rynkowych,
- regulacje FCA + gwarancja depozytu do 85 000 GBP,
- prowizja 0,0020% przy koncie otwartym przez Forex Club, z możliwością dalszej negocjacji,
- min. depozyt 1000 USD przy rejestracji Forex Club,
- konto bankowe w polskim oddziale BNP Paribas.

Zakładając 0,2-0,3 pips spreadu + 0,0020% prowizji (0,43 pips łącznie) = 0,7 pips.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Głupol
Gaduła
Gaduła
Posty: 114
Rejestracja: 31 maja 2013, 08:38

Re: Niski spred niska prowizja

Nieprzeczytany post autor: Głupol »

Nie orientuje sie do konca w temacie LMAX , dlatego zapytam , czytałem ze są kłopoty u nich z MT4 ,ze to chodzi przez jakąś nakładkę , czy most , pytanie brzmi czy tak jest i czy to sie dobrze sprawuje , czy nie wnosi dodatkowych opóźnień ,zawieszeń , naprawdę nie znam tematu , gdzieś po prostu wpadło mi coś takiego na forum o LMAX , a Legenda LMAX przyciąga , warunki są bardzo dobre , przyznam .

ODPOWIEDZ