ADS-securities opinie

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
pkdtd28
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 25 sty 2015, 12:42

ADS-securities opinie

Nieprzeczytany post autor: pkdtd28 »

Hej chciałbym uzyskać opinie na temat ADS, ktoś ma rachunek otworzony? jak wygląda współpraca itp?

http://www.ads-securities.co.uk/pl/

Ahmed
Gaduła
Gaduła
Posty: 225
Rejestracja: 06 kwie 2009, 00:50

Re: ADS-securities opinie

Nieprzeczytany post autor: Ahmed »

Witam, sam jestem ciekaw opinii od jakiegoś czasu testuje ich demo i jestem bardzo zadowolony. Broker UK więc gwarnacja kapitału jest
Cenka opada

Awatar użytkownika
Venomouss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 618
Rejestracja: 31 lip 2014, 10:43

Re: ADS-securities opinie

Nieprzeczytany post autor: Venomouss »

mam real (standard) ale nie realizowałem jeszcze wypłat wieć duzo nie mogę powiedzieć... depozyt szybko skrillem wszedł , egzekucja real na wysokim poziome (szybka), spready ed 0,9 , dax 0,9, ropa 2-3 bez prowizji, jest ok. jak zrobię jakas wypłate to napiszę .

Awatar użytkownika
pkdtd28
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 25 sty 2015, 12:42

Re: ADS-securities opinie

Nieprzeczytany post autor: pkdtd28 »

A jak wygląda dźwignia? Faktycznie oferują tak wysoką czyli 500:1, chyba wszyscy znani mi brokerzy oferują max do 100... To dlaczego akurat ADS ma taką ustawioną? Dla mnie to lepiej ale wydaje mi się to trochę podejrzane to że chyba jest sensowne wytłumaczenie.

Awatar użytkownika
Venomouss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 618
Rejestracja: 31 lip 2014, 10:43

Re: ADS-securities opinie

Nieprzeczytany post autor: Venomouss »

pkdtd28 pisze:A jak wygląda dźwignia? Faktycznie oferują tak wysoką czyli 500:1, chyba wszyscy znani mi brokerzy oferują max do 100... To dlaczego akurat ADS ma taką ustawioną? Dla mnie to lepiej ale wydaje mi się to trochę podejrzane to że chyba jest sensowne wytłumaczenie.

1:100 na fx, pod fca w końcu są regulowani ale na daxa na realu jest większa niż na demo, nie wiem może przez pomyłkę, ale więcej lotów mogę otworzyć w real niż na demo na daxie kasowym. (dokładnie 2x razy większa dźwignia) mam nadzieje ze jak to czytają , nie zmienią :)

ps. dowiedziałem się na live chat że na lota dax wychodzi ok. 22 usd i jest to norma a nie jakas pomyłka (130usd na 6 lotów - tak dokładnie jest) na demo 6 lotów jest za 346 usd ok. to tyle.

nemoofx
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2016, 16:05

Re: ADS-securities opinie

Nieprzeczytany post autor: nemoofx »

hej czy może ktoś wie czy ten broker nadal ma jakiegoś przedstawiciela na Polskę tam aby z nim porozmawiać. Kiedyś była taka możliwość że wpłacało się z PLN tylko musiała być równowartość 200 funtów depozytu chce u nich inwestować tylko mam sporo pytań kiedyś mieli taką osobę teraz to nie wiem bo do mnie dzwonili nie raz może ktoś jest ich klientem i co nieco napiszę :P

ODPOWIEDZ