forex4you - opinie ?

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

forex4you - opinie ?

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

witam czy ktoś korzysta z tego brokera ?

http://www.forex4you.com/en/

pisałem z nimi i nie mają ograniczeń co do dźwigni , dla wszystkich klientów również z Polski jest nawet 1 : 1000

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: forex4you - opinie ?

Nieprzeczytany post autor: green7 »

marcin76 pisze:witam czy ktoś korzysta z tego brokera ?

http://www.forex4you.com/en/

pisałem z nimi i nie mają ograniczeń co do dźwigni , dla wszystkich klientów również z Polski jest nawet 1 : 1000

Trzymaj się z daleka od tego badziewia. Znajomemu "anulowali" zyski i po długich a ciężkich łaskawie zwrócili depo. Regulacja właściwie w ich wypadku nie istnieje, więc odwołać możesz się do św. Piotra co najwyżej ....
Green
Obrazek
Obrazek

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: forex4you - opinie ?

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

green7 pisze:
marcin76 pisze:witam czy ktoś korzysta z tego brokera ?

http://www.forex4you.com/en/

pisałem z nimi i nie mają ograniczeń co do dźwigni , dla wszystkich klientów również z Polski jest nawet 1 : 1000

Trzymaj się z daleka od tego badziewia. Znajomemu "anulowali" zyski i po długich a ciężkich łaskawie zwrócili depo. Regulacja właściwie w ich wypadku nie istnieje, więc odwołać możesz się do św. Piotra co najwyżej ....

Dzięki wielkie za info - dobrze wiedzieć że to nie uczciwy broker .

to po co są te regulacje , jak co nie których one nie dotyczą , powinni takich nieuczciwych brokerów eliminować z rynku i by się to badziewie wyplewiło .

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: forex4you - opinie ?

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Regulacje z Wysp Dziewiczych to co tu się dziwić... ;) Gdyby ich wyeliminowali to kto dawałby kopertę pod stołem? Chociaż tam to prędzej pod parasolem na plaży... :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Piotr_P
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 02 lis 2008, 19:38

Re: forex4you - opinie ?

Nieprzeczytany post autor: Piotr_P »

marcin76 pisze:witam czy ktoś korzysta z tego brokera ?

http://www.forex4you.com/en/

pisałem z nimi i nie mają ograniczeń co do dźwigni , dla wszystkich klientów również z Polski jest nawet 1 : 1000
Mam u nich konto, wypłaciłem już dwukrotność depa, nigdy nie miałem z nimi problemów, być może dlatego, ze depo to pare tysiecy Euro, a nie kilkadziesiat, a zyski to tez pare tys. E, a nie kilkaset ;). Przy moim sposobie tradingu był to broker idealny.
Dlaczego piszę, ze był ? Niestety dostałem pare dni temu maila, że wycofują się ze świadczenia usług w Europejskim Obszarze Ekonomicznym ( nie tylko UE, Szwajcarzy i Norwegowie tez juz konta nie załozą). Czyżby ESMA miała takie wpływy na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych ? :? Do 01.12 trzeba pozamykac wszystkie zlecenia i wypłacić kasę. Cóż, fajnie było, ale teraz zobaczymy, czy chlopaki wypłacą wszystkie zyski , ktore sie uzbierały do tej pory. Jak wszystko wyplacą, cóż, będę ich bardzo miło wspominał :)

Tresc maila:

Termination of service for Clients from European Economic Area

Forex4you shall stop providing services to Clients from European Economic Area on 01.12.2018. Financial license dictates certain business conduct standards to be observed in terms of complying with the local regulation.

Therefore we encourage you to finalise your trading activity and withdraw your funds. In case you have open orders on 01.12.2018, Forex4you shall be forced to close any such orders.

Please mind that Forex4you may not be able to process your withdrawal request within the declared 48 hours and additional personal verification may be required.

ODPOWIEDZ