Wszystko o Pepperstone!

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
gracjon
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2015, 18:14

Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: gracjon »

Witajcie! :D

Jako nowicjusz na tym forum pozdrawiam wszystkich starych i nowych wyjadaczy... :)

Przeglądałem forum i nie znalazłem zbyt wiele informacji na temat Pepperstone.
Jeśli ktoś cokolwiek konstruktywnego może napisać o tym brokerze to bardzo bym prosił...

Mini recenzje mile widziane.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

Też szukam opinii na temat tego brokera. Interesuje mnie cTrader i z tego co się doszukałem to ma FxPro, IC Markets, TMS i Pepperstone. Z tego co opisują na stronie są typowym ECNem. https://pepperstone.com/trading-account ... -razor.php

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

bartek1916 pisze:Też szukam opinii na temat tego brokera. Interesuje mnie cTrader i z tego co się doszukałem to ma FxPro, IC Markets, TMS i Pepperstone. Z tego co opisują na stronie są typowym ECNem. https://pepperstone.com/trading-account ... -razor.php
nie potrafię znaleźć informacji na ich stronie dla jakiego konta jest dostępna platforma cTrader. wiesz może coś więcej?

rybus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2014, 20:03

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: rybus »

Z tego co kojarze to rachunek standard jest na MT4, a razor na cTrader (pelny ECN)

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

To jest tak, że zakładasz rachunek demo tutaj
https://pepperstone.com/open-account/demo-download.php

i po rejestracji powinienes wybrac platformę - MT4 lub cTrader. Platforma cTrader powinna działać na kontach standard i Razor.

P.S. Z tego co ruzmiem to i standard i Razor jest ECN? Więc czym się różnią?

kamiecfx
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 07 lis 2014, 09:47

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: kamiecfx »

Z tego co jest opisane na stronie to rachunki standard i Razor roznia sie warunkami. Standard to STP a Razor ECN. Odnosnie wyboru platformy to chyba wlasnie tak jest jak napisales

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

Tak, Standard to STP (stary typ konta) a Razor to ECN, więc polecam otwieranie konto ECN. U nas, w forexnese jest również zniżka na prowizję, wystarczy wejść przez naszą stronę i otworzyć konto. Jak coś to zapraszam na priv.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

Tak patrze i czytam i coraz bardziej mi sie podoba Pepper. Szukam glownie konta z cTrader bo sama platforma mnie zauroczyla wrecz. Z ta chmura to genialna sprawa. Jest szansa ze Pepperstone wprowadzi konta w PLN?

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

bartek1916 pisze:Tak patrze i czytam i coraz bardziej mi sie podoba Pepper. Szukam glownie konta z cTrader bo sama platforma mnie zauroczyla wrecz. Z ta chmura to genialna sprawa. Jest szansa ze Pepperstone wprowadzi konta w PLN?
Jak najbardziej polecam tego brokera, jednak w Pepperstone to raczej na pewno nie będzie możliwości wprowadzenia kont PLN. Prędzej w IC Markets będzie taka możliwość. Cały czas jestem w trakcie rozmów z ICM jeśli chodzi o konta PLN.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

kamiecfx
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 07 lis 2014, 09:47

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: kamiecfx »

a czym przypadkiem w Pepperstone nie ma juz rachunkow w PLN? Na ich stronie jest info ze rachunek moze byc prowadzony w PLN. Ale widoczne jest to tylko jak sie wybierze jezyk strony PL a np juz w ENG nie widac tego. Ktos moze zweryfikowac?

https://pepperstone.com/trading-account ... -razor.php

ODPOWIEDZ