Broker niski SWAP + mikroloty

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
arbi
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2014, 12:42

Broker niski SWAP + mikroloty

Nieprzeczytany post autor: arbi »

Witam, szukam brokera/brokerów ECN/STP/MM z niskimi SWAPami (czyli najlepiej dodatnie/ujemne wartości) oraz z obsługą mikrolotów.

Z tego co widzę, wśród MM SWAPy są zawsze ujemne. Zastanawiam się, czy są tacy którzy oferują prawdziwe/uczciwe SWAPy, zarabiając głównie na spreadach.

Natomiast wśród ECN/STP SWAPy są OK, ale nie ma mikrolotów.

Kwestia spreadu nie jest tak istotna, ponieważ nie gram automatem/nie skalpuje. Będę wdzięczny za podzielenie się Waszym doświadczeniem i spostrzezeniami.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker niski SWAP + mikroloty

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Brokerzy ECN/STP też mają mikroloty... ;) Choćby mForex na rachunku Mini (dodatkowym) czy Armada Markets, choć chwilowo nie można tam otwierać konta.

Swapy mogą być u każdego brokera i na każdym instrumencie inne, dlatego najlepiej konkretnie sprecyzować na jakich instrumentach planujesz grać.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

M15
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2013, 16:16

Re: Broker niski SWAP + mikroloty

Nieprzeczytany post autor: M15 »

raposo pisze:Brokerzy ECN/STP też mają mikroloty... ;) Choćby mForex na rachunku Mini (dodatkowym) czy Armada Markets, choć chwilowo nie można tam otwierać konta.

Swapy mogą być u każdego brokera i na każdym instrumencie inne, dlatego najlepiej konkretnie sprecyzować na jakich instrumentach planujesz grać.
Raposo, w mforex można jeszcze otworzyć rachunek dodatkowy mini? Z tego co się dowiedziałem z ich infolinii nie ma już takiej możliwości (jakby to miało znaczenie to mam już u nich standardowy rachunek).

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker niski SWAP + mikroloty

Nieprzeczytany post autor: raposo »

To albo jest to decyzja bardzo świeża albo ktoś wprowadził Cię w błąd :). W zeszłym tygodniu nie było z tym problemu. Dowiem się jutro czy faktycznie coś się zmieniło i dam znać w tym temacie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Michał-fx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 430
Rejestracja: 01 lut 2014, 19:10

Re: Broker niski SWAP + mikroloty

Nieprzeczytany post autor: Michał-fx »

powoli odchodza od mozliwosci zakladania konto mini a niebawem ma byc calkowicie zniesiona usluga.
Myśleć i działać jak Goldman !

arbi
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2014, 12:42

Re: Broker niski SWAP + mikroloty

Nieprzeczytany post autor: arbi »

@raposo odnosnie mForexa, to byl to moj typ do wczoraj, kiedy wlasnie Pani na infolinii powiedziala ze nie ma juz microlotow w ofercie, a mieli najlepsze swapy w porownaniu z innymi MM.

Co do instrumentow, to interesuja mnie majorsy na forexie + pozostale najbardziej plynne/popularne (audusd, usdcad, etc).

Chyba bede zmuszony do skorzystania z oferty xtb (najnizsze swapy jesli tak mozna powiedziec 0.45-35p / dzien), a przynajmniej chwilowo do stycznia, kiedy bede w stanie otworzyc normalne ECN konto (mam na mysli 10k PLN).

A co polecicie wlasnie na docelowe konto ECN, obecnie rozwazam FX Pro, Dukascopy, Alpari. Osobiscie mam najwieksza watpliwosc w wiarygodnosc zagranicznych brokerow, tzn czy pomimo ECN, nie bedzie problemow z wyplatami, dziwnym zamykaniem transakcji, etc. Kto jest najbezpieczniejszym brokerem w europie, ktorego mozecie polecic?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker niski SWAP + mikroloty

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Jeszcze nie dostałem oficjalnej odpowiedzi więc dopiero dam znać co do kont Mini.

arbi
Brokerzy, których wymieniłeś, to bardzo duże firmy, które są na rynku od dłuższego czasu. Są nadzorowani, nie widać też żeby mieli jakieś kłopoty finansowe. Takie obawy byłyby uzasadnione gdyby firma była nowa na rynku lub siedziba znajdowałaby się na jakimś Mauritiusie lub Seszelach i 'cieszyłaby' się wątpliwą reputacją.

Edit:
Rozmawiałem z mForex - w przyszłym tygodniu powinny pojawić się oficjalne informacje na temat kont Mini. Na razie tyle mogę napisać.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

M15
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2013, 16:16

Re: Broker niski SWAP + mikroloty

Nieprzeczytany post autor: M15 »

Raposo, dzięki za informację. Ja jakieś dwa tygodnie temu zostałem poinformowany, że nie ma już możliwości zakładania tych kont. Jakbyś dowiedział się czegoś więcej to daj znać. Pzdr.

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Re: Broker niski SWAP + mikroloty

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

arbi pisze:Chyba bede zmuszony do skorzystania z oferty xtb (najnizsze swapy jesli tak mozna powiedziec 0.45-35p / dzien), a przynajmniej chwilowo do stycznia, kiedy bede w stanie otworzyc normalne ECN konto (mam na mysli 10k PLN).
Nie wiem dokładnie o które pary Pan pyta i w jakiej proporcji są przez Pana handlowane, ale porównanie swap dla tych par co Pan wymienił wygląda wg. obecnych tabel tak jak na obrazku. Jeśli w portfelu ma Pan jednak większy udział majorsów, to zdecydowanie zapraszam do nas. Są mikroloty.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

Michał_SC
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 15 sie 2014, 21:29

Re: Broker niski SWAP + mikroloty

Nieprzeczytany post autor: Michał_SC »

A moze ING?

Sa mikroloty, korzystny swap na eurusd i promocja do 35 mln zl obrotu bez prowizji.

Na demo mozna zobaczyc kwotowania wybranych par.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ