Broker ECN odległość zlecen od ceny

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Darooo
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 30 mar 2013, 14:59

Broker ECN odległość zlecen od ceny

Nieprzeczytany post autor: Darooo »

Witam

Szukam brokera ECN ktorego zasady są podobne jak u Polskiego Brokera obecnie mforex , platforma MT4 ....prowizja i zlecenie .... SL czy TP SEL L BUY L w dowolnym praktycznie miejscu , nie 50 czy 70 punktów od ceny .
Grałem w mforex niestety musiałem sie wyniesc z przyczyn podatkowych itp , bardzo odpowiada mi prowizja od zlecenia i " moje" warunki zlecenia . ROBOFOREX ma takie warunki , ale.... dzwoni pani z kijowa mowi po polsku .....ale to troche nie ten kierunek co prawda widze ,ze duzo rosjanopodobnych tam gra , ja jakos sie ich boje , moze ma ktos jakies doswiadczenia z ROBOFOREX

dzieki

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker ECN odległość zlecen od ceny

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Każdy broker ECN nie ma limitów odległości dla zleceń oczekujących.

Jeśli chodzi o podobną ofertę ale zagraniczną to nachodzi mi na myśl LMAX. Co prawda, to nie ECN tylko MTF, ale to akurat lepiej ;). Prowizja mniejsza, instrumenty podobne, MT4, mikroloty, polska obsługa, min. depozyt 1000 USD przy otwarciu konta przez Forex Club.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Darooo
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 30 mar 2013, 14:59

Re: Broker ECN odległość zlecen od ceny

Nieprzeczytany post autor: Darooo »

dzieki jesli sie zdecyduje skorzystam z FOREXCLUB :564: a mozesz cos powiedziec o ROBOFOREX ....nie upieram sie przy nich ale tez pasuje mi ich oferta , jednak przede wszystkim liczy sie ewentualna gwarancja wypłaty depozytu jesli cos z niego zostanie i czasem wygranej , co w LMax jest pewnikiem , a jak w ROBOFOREX , czy cos ci wiadomo?

:564:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker ECN odległość zlecen od ceny

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nigdy tam nie grałem i nawet prawie o nich nie słyszałem. Regulacje cypryjskie, broker typu STP, nie ECN, na rynku od 2013 roku. No i to tyle z ogólnych informacji :). Nie handlowałem tam więc nie jestem w stanie się wypowiedzieć co do jakości usług.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Darooo
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 30 mar 2013, 14:59

Re: Broker ECN odległość zlecen od ceny

Nieprzeczytany post autor: Darooo »

ok dzieki

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Broker ECN odległość zlecen od ceny

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

raposo pisze:Nigdy tam nie grałem i nawet prawie o nich nie słyszałem. Regulacje cypryjskie, broker typu STP, nie ECN, na rynku od 2013 roku. No i to tyle z ogólnych informacji :). Nie handlowałem tam więc nie jestem w stanie się wypowiedzieć co do jakości usług.
Roboforex istnieje od 2009r. a nie od 2013: Regulacja FSCL jeżeli chodzi o http://www.roboforex.com/ lub faktycznie cypryjska od 2013r. jeżeli chodzi o ich oddział na Europę http://www.robofx.com

-- pt 18-07-2014, 14:36 --
Darooo pisze:dzieki jesli sie zdecyduje skorzystam z FOREXCLUB :564: a mozesz cos powiedziec o ROBOFOREX ....nie upieram sie przy nich ale tez pasuje mi ich oferta , jednak przede wszystkim liczy sie ewentualna gwarancja wypłaty depozytu jesli cos z niego zostanie i czasem wygranej , co w LMax jest pewnikiem , a jak w ROBOFOREX , czy cos ci wiadomo?

:564:
smiało możesz tam załozyć konto. Mam na mysli http://www.roboforex.com/ . Wpłaty i wyplaty bezproblemowe. Sa bonusy aktualnie 50% przy wpacie kartą i 25% przy wpłacie skrillem. Egzekucja bezproblemowa. Prowizje małe przy koncie ECN-Pro NDD. Maja oczywiscie konto ECN. Platforma do wyboru: MT , ctrader lub viking Trader. Wszystkie działają bez problemu.
Swapy takie sobie.

Awatar użytkownika
Darooo
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 30 mar 2013, 14:59

Re: Broker ECN odległość zlecen od ceny

Nieprzeczytany post autor: Darooo »

dzieki

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker ECN odległość zlecen od ceny

Nieprzeczytany post autor: raposo »

A to przepraszam w takim razie - zmylił mnie numer licencji cypryjskiej :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

larikana
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2021, 19:22

Re: Broker ECN odległość zlecen od ceny

Nieprzeczytany post autor: larikana »

Wiele zależy od wyboru brokera. Zwróć uwagę na tę ankietę

ODPOWIEDZ