HotForex

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
6
33%
Poza paroma minusami są ok
2
11%
Przeciętny
6
33%
Mają wiele wad
1
6%
Stanowczo odradzam:
3
17%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
HotForexPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 27 sie 2013, 12:19

HotForex

Nieprzeczytany post autor: HotForexPL »

Szanowni Panstwo,

nazywam się Martyna Gil. Jestem opiekunem klienta w firmie HotForex, która jest wielokrotnie nagradzanym
brokerem na rynku forex i rynku towarowym, świadczącym usługi oraz zapewniającym narzędzia transakcyjne zarówno
dla klientów detalicznych jak i instytucjonalnych.

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania, zapraszam do kontaktu.

Martyna Gil
+ 48 690 225 839
+ 48 22 212 86 34
poland@hotforex.com
http://www.hotforex.com
Skype: Martyna.Hotforex


// 27.10.2016 Dodano ankietę z ocenami użytkowników dotyczących tego brokera.
// Admin

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: reptile »

MAŁO JEST TAKICH FIRM NIENAGRADZANYCH!

Zatem plus dla tego, który taka firmę zna.. i to jest wyjątkowe!

1 Czy HotSForex posiada notyfikację KNF?
2 Czy firma jest w stanie udostępniać klientom achwiwalne dane tickowe cen ASK BID do celów reklamacji.
3 Kto dostarcza dane, informacje o cenach, kim są dostarczyciele płynności.
4 Czy depozyt jest bezpieczny, oprocentowany, z jakimi bankami broker współpracuje (jakie konto,czyj bank) do celów przelewowych (celem jawności opłat, kosztów).
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
HotForexPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 27 sie 2013, 12:19

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: HotForexPL »

Witam serdecznie,

chcialabym odpowiedzieć na powyższe pytania:

1. Tak, nasza firma posiada notyfikację KNF. Można to zweryfikować bezpośrednio na stronie KNF

2. Nie, nie udostępniamy bazy danych. Takie dane można uzyskać z komercyjnych źródeł. Tego typu bazy są zazwyczaj płatne.

3. Dane oraz płynność dostarczają największe banki. Szczegóły współpracy z nimi są objęte tajemnicą handlową i obecnie nie upubliczniamy tych informacji.

4. Wszystkie depozyty klientów są zabezpieczone zgodnie ze stosownymi przepisami. Środki są przetrzymywane m. in w banku w Polsce (PNB Paribas). Środki nie są oprocentowane.

Zapraszam do kontaktu

Martyna Gil

www.hotforex.com
martyna@pl.fxpass.com

stodofox
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:07

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: stodofox »

Witam,

Jako, że HotForex oferuje tzw. swap free accounts rozmawiałem właśnie z angielskim supportem pytając się dlaczego piszą, że oferują je tylko muzułmanom --> "The Micro Account is available as Swap Free for clients following the Muslim Faith.". Spodziewałem się otrzymać informację, że chodzi o to, że jeśli wolę, (niezależnie od religii) to mogę mieć konto swap free. Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się, że oni naprawdę oferują konta swap free tylko muzułmanom ! Spytałem się jak niby to sprawdzają na co otrzymałem odpowiedz, że muszę dostarczyć dokumenty ( paszport albo dowód osobisty ), na których jasno będzie napisane że jestem muzułmaninem... szok ... Spytałem się jeszcze w których krajach legalne jest oferowanie produktów jedynie określonym grupom religijnym, na co otrzymałem stanowczą odpowiedź, że we wszystkich.

Praktyki, które tu opisałem to łamanie prawa i można was za to pozawać. To jest jawna dyskryminacja religijna. Ciekawe jakby się to dla was skończyło gdybyście oferowali niektóre swoje produkty tylko murzynom, albo co gorsza białym. HotForex ... nie założyłbym u was konta nawet gdybyście mi za to zapłacili. Pani Martyno wstyd by mi było pracować w takiej firmie i nie będe ukrywał pogardy dla ludzi, którzy wiedząc o takich praktykach swojej firmy nadal w niej pracują.

ps: dodaję link do strony informacyjnej o micro account http://www.hotforex.com/en/account-type ... count.html

Awatar użytkownika
uciekinier
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 28 maja 2013, 22:16

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: uciekinier »

stodofox pisze:Witam,

Jako, że HotForex oferuje tzw. swap free accounts rozmawiałem właśnie z angielskim supportem pytając się dlaczego piszą, że oferują je tylko muzułmanom --> "The Micro Account is available as Swap Free for clients following the Muslim Faith.". Spodziewałem się otrzymać informację, że chodzi o to, że jeśli wolę, (niezależnie od religii) to mogę mieć konto swap free. Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się, że oni naprawdę oferują konta swap free tylko muzułmanom ! Spytałem się jak niby to sprawdzają na co otrzymałem odpowiedz, że muszę dostarczyć dokumenty ( paszport albo dowód osobisty ), na których jasno będzie napisane że jestem muzułmaninem... szok ... Spytałem się jeszcze w których krajach legalne jest oferowanie produktów jedynie określonym grupom religijnym, na co otrzymałem stanowczą odpowiedź, że we wszystkich.

Praktyki, które tu opisałem to łamanie prawa i można was za to pozawać. To jest jawna dyskryminacja religijna. Ciekawe jakby się to dla was skończyło gdybyście oferowali niektóre swoje produkty tylko murzynom, albo co gorsza białym. HotForex ... nie założyłbym u was konta nawet gdybyście mi za to zapłacili. Pani Martyno wstyd by mi było pracować w takiej firmie i nie będe ukrywał pogardy dla ludzi, którzy wiedząc o takich praktykach swojej firmy nadal w niej pracują.

ps: dodaję link do strony informacyjnej o micro account http://www.hotforex.com/en/account-type ... count.html
A ja mam u nich konto, i jest całkiem O.K . Fakt że do testów z niewielką gotówka ale jest. Bardziej się zastanawiam jak można wpaść na tak absurdalnie debilny pomysł żeby uroic sobie w głowie dyskryminacje. Bo muzułmanie nie maja swapu a ktolicy, żydzi,buddysci juz tak. Idąc tym tokiem myślenia to rosjanie też są dyskryminowania bo nie ma konta w rublach, hm nie tylko rosjanie bo australijczycy, chinczycy,i pół swiata, a żydzi to nawet podwójnie bo nie ma konta w szeklach i mają jeszcze swap naliczany. Totalna paranoja :!:

Ale jedyny minus w/g mnie tego broka to niesamowicie długi czas księgowania wpłaty . Cały tydzień. :!: Wpłata w PLN na konto bankowe w PL wiec powinno byc max 1 dzień na zaksięgowanie.
"Fundamenty tworza trendy a cena porusza sie w techniczny sposob. Jedno drugiego nie wyklucza"
ZielonaMgiełka

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Ja przelewem wpłatę miałem zaksięgowaną po kilku godzinach, kartą kilkanaście minut.

Nie wiem skąd taki długi czas u Ciebie. Jak coś warto się skontaktować z polskim supportem - zawsze mogą przyspieszyć.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Broker na stronie z danymi do przelewów prosi o przesyłanie potwierdzeń wpłat w celu przyspieszenia procedury.

Awatar użytkownika
uciekinier
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 28 maja 2013, 22:16

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: uciekinier »

Stforex pisze:Broker na stronie z danymi do przelewów prosi o przesyłanie potwierdzeń wpłat w celu przyspieszenia procedury.
To niczego nie przyspiesza, przynajmniej w moim przypadku. Co wiecej nawet kontakt telefoniczny z supotem PL nic nie przyspieszył. Przelew z banku PL do broka który ma konto złotówkowe w banku w PL - 7 dni :!: Gdyby Cypr nie był wyspą to na piechote byłbym szybciej z ta kasiurka u nich :mrgreen:
"Fundamenty tworza trendy a cena porusza sie w techniczny sposob. Jedno drugiego nie wyklucza"
ZielonaMgiełka

Awatar użytkownika
HotForexPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 27 sie 2013, 12:19

Elastyczny bonus od Hot Forex

Nieprzeczytany post autor: HotForexPL »

Elastyczny Bonus od HotForex
HotForex wprowadza program Elastycznego Bonusu, który składa się z Bonusu 100%, a także nowego bonusu 30%. Program ten jest dostępny dla wszystkich klientów, którzy zdeponują środki po 11 listopada 2013.

Bonus 100%:
Podwaja moc inwestycyjną:
- Zwiększa dźwignię
- nie może być utracony
- po spełnieniu warunków możliwy do wypłaty

Bonus Ratunkowy 30%
Zwiększa ochronę konta w okresach spadków:
- zwiększa dźwignię
- może zostać utracony – dzięki temu zwiększa ochronę przed margin call w okresach spadków

Bonusy skierowane są do nowych i aktualnych klientów i są automatycznie dodawane przy wpłacie środkow.

Więcej informacji na http://www.hotforex.com

Zapraszamy do kontaktu:

Emilia Gromulska - opiekun klienta Hot Forex

Kontakt:
+ 48 512 913 614
+ 48 222 128 634
Skype: Emilia.Hotforex

Baton
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 432
Rejestracja: 13 lis 2006, 21:21

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: Baton »

Z tymi muzułmanami to serio czy jakiś żart?

ODPOWIEDZ