problem z XTB

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
seba
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:06

problem z XTB

Nieprzeczytany post autor: seba »

witam wszystkich :)

chcialem pobrac sobie PITa z ich strony zeby sie rozliczyc w koncu...wydrukowanego PITa oczywiscie poczta nie wyslali tylko napisali maila zeby sobie samemu ze strony pobrac...no wiec probuje sie zalogowac do tego pokoju inwestrora i wyskakuje mi komunikat "klient nie aktywny"
dzwonie pod podane numery telefonow na stronie i nie ma nawet sygnalu...a zeby nie bylo ze mam cos nie tak z telefonem to probowalem z dwoch i za kazdym razem to samo....po sekundzie sie rozlacza
maila napisalem i tez nikt nie odpisuje...
ktos wie co za cyrki tam sie dzieja znowu?

:))
Ruch zwrotny skończy się dokładnie w miejscu ustawienia SL

Awatar użytkownika
personov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1522
Rejestracja: 09 sie 2009, 21:27

Re: problem z XTB

Nieprzeczytany post autor: personov »

W sobotę telefon jest nieaktywny, więc nie dodzwonisz się. Na spokojnie zadzwoń w poniedziałek i albo Ci bez problemu odblokują pokój inwestora ( podadzą nowe hasło przez telefon ), albo jak poprosisz to wyślą Ci PIT na maila. Miałem to samo, bo zablokowałem sobie pokój inwestora.
Solą życia jest kasa.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9999
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: problem z XTB

Nieprzeczytany post autor: raposo »

W weekendy biura są zamknięte i brokerzy nie pracują... Chyba tylko z jednym takim się spotkałem co wydzwaniał w weekendy ale pomagać to on nie chciał... :)

Pokój inwestora blokował się tam samoczynnie bodajże po trzech nieudanych próbach logowania.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ