Admiral Markets - Wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
6
17%
Poza paroma minusami są ok
16
44%
Przeciętny
9
25%
Mają wiele wad
2
6%
Stanowczo odradzam
3
8%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Witam wszystkich!

W związku z tym, że wątek o AM rozrósł się do pokaźnych rozmiarów i coraz trudniej znaleźć tam potrzebne informacje, a pytania powtarzają się co kilka stron, został utworzony nowy wątek.

Broker typu MM. Link do strony : http://www.admiralmarkets.pl

Opis ( Ze strony WWW):

Admiral Markets AS jest licencjonowaną firmą inwestycyjną, uprawnioną do świadczenia usług brokerskich oraz inwestycyjnych w krajach Unii Europejskiej. Admiral Markets AS spełnia wymagania prawa Unii Europejskiej oraz dyrektywy w sprawie rynków instrumentów finansowych (MiFID, ang. Markets in Financial Instruments Directive).

Admiral Markets AS oferuje darmowe seminaria oraz kursy, wprowadzające Inwestorów w świat rynków finansowych. Treningi te, zostały specjalnie przygotowane w celu poszerzania wiedzy oraz umiejętności przeprowadzania zyskownych transakcji na rynkach finansowych, jak również wskazywania nowych możliwości inwestycyjnych. Ponadto, Admiral Markets publikuje książki edukacyjne oraz magazyny w kilku europejskich językach, nawet w krajach, gdzie literatura dotycząca inwestowania na rynku Forex była wcześniej niedostępna.

Nasza Misja: Zapewnienie dostępu do doskonałych instrumentów inwestycyjnych, umożliwiających inwestowanie na światowych rynkach finansowych, zagwarantowanie najlepszych warunków obrotu dla naszych Klientów, dynamiczny rozwój oraz osiągnięcie pozycji lidera na konkurencyjnym rynku internetowych platform transakcyjnych we Wschodniej oraz Zachodniej Europie.

Nasza Wizja: Realizujemy nasze cele dzięki przełamywaniu barier pomiędzy rynkami finansowymi, a inwestorami, utrzymywaniu odpowiedzialnej oraz racjonalnej polityki finansowej, zachęcaniu do wolnej konkurencji oraz wzajemnej komunikacji. Podejmowane przez nas działania dążą nie tylko do spełnienia oczekiwań naszych Klientów, ale przede wszystkim do świadczenia usług na poziomie przewyższającym najbardziej wygórowane wymagania.

Nasze Motto: Trading for everyone.

Rodzaje kont:

Rachunek STANDARD
Minimalny depozyt : 1000 PLN lub 500 USD lub 300 EUR
Lewar zależny od depozytu:
Poniżej 5000 USD (lub równowartości w PLN/EUR) - do 1:200
Poniżej 100.000 USD (lub równowartości w PLN/EUR) - do 1:100
Powyżej 100.000 USD (lub równowartości w PLN/EUR) - do 1:50
Minimalna wielkość transakcji : 0.1 Lot ( krok co 0.1 lot )

Rachunek MINI
Minimalny depozyt : 50 PLN lub równowartość w EUR, USD
Lewar - Domyślnie 1:500, dostępne 1:200, 1:100, 1:50
Minimalna wielkość transakcji 0.01 Lot ( krok co 0.01 lot )
UWAGA - Konto mini posiada ograniczenie co do maksymalnej wielkości transakcji - wynosi ono 2 LOT w sumie (lub 100 aktywnych zleceń)

Więcej szczegółów odnośnie kont : http://www.admiralmarkets.pl/trader/advantages/

Specyfikacja instrumentów ( lista dostępnych, spready, wartość pips):
http://www.admiralmarkets.pl/trader/cspecs/


Admiral Markets posiada swoje biuro oraz rachunek w Polsce.
Warszawa
Aleje Jerozolimskie 133/34;
tel.: +48 (22) 402 7215,
fax: +48 (22) 402 5515
e-mail: info@admiralmarkets.pl

Admiral Markets AS jest brokerem regulowanym przez Komisję Nadzoru Finansowego w Estonii, licencja № 4.1-1/46


Osoby posiadające konto w "starym" Admiralu, czyli w Admiral Markets LTD (numeracja kont real 5-cio cyfrowa) mogą bezpłatnie przelać środki na konto Admiral Markets AS (numeracja kont real 6-cio cyfrowa). Operację taką można wykonać w Gabinecie Inwestora na stronie Admiral Markets.

Sposób założenia konta w Admiral Markets
1: Na stronie głównej klikamy w prawym górnym rogu w Gabinet Inwestora i zakładamy tam konto ( link bezpośredni : https://tc.admiralfx.eu/ )
Uwaga - nie używamy polskich znaków.
2: Logujemy się na założone konto. W zakładce PULPIT, po prawej stronie widnieje odnośnik do założenia konta REAL.
3: Wypełniamy wszelkie podane wnioski - Rodzaj konta, waluta, lewar , hasło telefoniczne itd.
4: Drukujemy wypełnione dokumenty, podpisujemy własnoręcznie. Skanujemy i przesyłamy do Admiral Markets.
Najprostszym sposobem jest wejście w Gabinecie Inwestora w zakładkę "Dokumenty". Tam widnieją odpowiednie pola do zuploadowania formularza rejestracyjnego, skanu dowodu tożsamości.
5: Czekamy na maila z informacja o otwarciu rachunku. I tu ważna uwaga - mimo iż konto zostało założone nie jest możliwe zalogowanie się do mt4 !!! Dopiero po wpłynięciu depozytu, podany nr konta oraz hasło stanie się aktywne.
6: Przelewamy środki. Tą operację możemy przeprowadzić za pomocą przelewu bankowego ( Admiral posiada konto w BZWBK więc środki powinny dotrzeć w 24h), lub też za pomocą karty. Przy wpłacie kartą pobierana jest prowizja w wysokości 2%. Czas realizacji wpłaty - około minuty.

// 27.10.2016 Reset ankiety o brokerze
// Wyniki ostatniego głosowania na stronie http://forex-nawigator.biz/forum/admira ... ml#p839331
// Admin
Ostatnio zmieniony 11 maja 2010, 08:26 przez Cyb, łącznie zmieniany 6 razy.

Admiral Markets
Sprawdź najnowszą ofertę Admiral Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
Cancer0s
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 28 wrz 2009, 22:14

Nieprzeczytany post autor: Cancer0s »

W sumie problem rozwiązałem CFD na S$P500 - spread 0,5 pipsa - 1 pips to 1 USD.
na WIG20 - 1 punkt to 1PLN. Spread 4 pipsy ( i SL można ustawić 40 pipsów najmniej od ceny... to trochę niekomfortowe)

Już wszystko jasne :)
Zapraszam na moją nową stronę -> klik w "WWW". Codzienne analizy i komentarze.

kiroszima
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2009, 11:43

Nieprzeczytany post autor: kiroszima »

A ja mam pytanie troszkę z innej beczki:)

Czy ktoś możne już skorzystał z nagród Admiral Club??
Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce czy tak kolorowo jak w opisie na stronie, jak długo się czeka na nagrodę i czy w ogóle się ja dostaje?
Bo brakuje mi trochę punktów a za 10dni kończy się mi ważność karty i nie wiem czy warto się fatygować:)

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Cancer0s
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 28 wrz 2009, 22:14

Nieprzeczytany post autor: Cancer0s »

Jak długo trzeba czekać od momentu wysłania skanów do AM?

Pozdrawiam
Zapraszam na moją nową stronę -> klik w "WWW". Codzienne analizy i komentarze.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Mi otworzyli w 24h.

Awatar użytkownika
Cancer0s
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 28 wrz 2009, 22:14

Nieprzeczytany post autor: Cancer0s »

Jeszcze jedno pytanie czy AM gwarantuje bezwzględnie SL, TP?
Zapraszam na moją nową stronę -> klik w "WWW". Codzienne analizy i komentarze.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

SL po rynkowej cenie a z TP to nie wiem, bo nie używam w lukach.
Jak zdarzy się luka to będziesz miał Price GAP i cena przeskoczy SL/.

japa64@op.pl
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2010, 08:13

Nieprzeczytany post autor: japa64@op.pl »

Dzień dobry. Dlaczego na AM nie mogę handlować ropą ? Chyba , że jest taka możliwość a ja o tym nie wiem ? Pozdrawiam.

dzacek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 19 cze 2007, 13:56

Nieprzeczytany post autor: dzacek »

Pewnie w oknie Market masz kontrakty na rope,ktore juz wygasly. Kliknij prawym przyciskiem w oknie Market, wybierz 'Ukryj wszystkie symbole', potem wybierz 'Pokaz wszystkie symbole'. Pominny wyswietlic sie aktualne kontrakty terminowe na Sweet Crude Oil: #QMK0

japa64@op.pl
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2010, 08:13

Nieprzeczytany post autor: japa64@op.pl »

Wielkie dzięki dzacek. Działa.

ODPOWIEDZ