srebro -7.7.2017 fat finger error

Wszystko na temat handlu kontraktami na surowce, towary rolne oraz metale szlachetne.
Wojciech80
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2017, 10:30

srebro -7.7.2017 fat finger error

Nieprzeczytany post autor: Wojciech80 »

Witam wszystkich,
chcialbym z Wami skonsultowac poczatek dnia na srebrze 7 lipca. Jak zapewne wiecie w ciagu paru minut nastapil ostry zjazd w kursie. W tym dniu zamknelo mi dwie pozycje dlugie na sreberku. Wyslalem reklamacje do swojego domu maklerskiego podajac zrodla, w ktorych minimalny kurs wynosil 14.667, niektore z nich pokazywaly grubo ponad 15.00 natomiast pozycje zostaly zamkniete w okolicach 14.50. Faktycznie metatrader4 ktorego uzywam do tradingu zjechal ostatecznie na minima w okolicach 14.30. Czy Waszym zdaniem jest mozliwosc dalszego wchodzenia z domem maklerskim w dyskusje (oni bronia sie regulaminem w ktorym jest napisane ze mozliwe sa odchylenia miedzy zrodlami, a jako ze pojawiaja sie rozbieznosci bronia swojej strony. nie jestem do konca przekonany czy cokolwiek uda sie tu ugrac ale chcialem sprawe skonsulttowac w wiekszym gronie. pozdrawiam "metalowcow"

Nieśmiertelny Trader

Re: srebro -7.7.2017 fat finger error

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

eee wątpię. U mnie też cena dobiła do tych poziomów ale na lajcie przetrwałem ze względu na ostrożność i małą dźwignię. Wszystko się zgadza więc skoro margina miałeś na 14.50 a cena zjechala jeszcze niżej to na co tu liczyć? Pewnie nie byłeś jedyny, poczyścili stopy aż miło.

Awatar użytkownika
parash7
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2017, 09:41

Re: srebro -7.7.2017 fat finger error

Nieprzeczytany post autor: parash7 »

A czy macie jakieś szczególne strategie, które polecacie w inwestycji w surowce?
Ślady, które ludzie pozostawiają po sobie, zbyt często są bliznami.

ODPOWIEDZ