Copper - zasięg wzrostów

Wszystko na temat handlu kontraktami na surowce, towary rolne oraz metale szlachetne.
monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Copper - zasięg wzrostów

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Jako akcjonariuszka KGHM (akcje) jestem ciekawa waszych opinii na temat dalszego zachowania miedzi.

Awatar użytkownika
m-r70
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 09 gru 2014, 11:56

Re: Copper - zasięg wzrostów

Nieprzeczytany post autor: m-r70 »

Ja widzę miedź na poziomie 2.40$ za Lbs w połowie marca, tak że akcjonariusze KGHM będą zadowoleni.

monikaforexpolska pisze:Jako akcjonariuszka KGHM (akcje) jestem ciekawa waszych opinii na temat dalszego zachowania miedzi.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Najlepszy sposób, by przewidzieć trendy, to je tworzyć...

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Copper - zasięg wzrostów

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Dzięki za odpowiedź. Dzisiejsze chwilowe wybicie KGHM pow. 58 pozwoliło mi zrealizować ładny zys w tych ciężkich czasach na GPW. 10% akcji jeszcze zostawiam tak na wszelki wypadek.

Awatar użytkownika
m-r70
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 09 gru 2014, 11:56

Re: Copper - zasięg wzrostów

Nieprzeczytany post autor: m-r70 »

Gratuluję.
Dla mnie miedź ciągle ma duży potencjał do góry, co widać po dzisiejszym dniu. Zgodnie z tym co narysowałem wcześniej czeka nas w tym momencie lekka korekta, a potem spodziewam dynamiczego wzrostu. Zobaczymy czy moja kryształowa kula mówi prawdę.
KGHM będzie podążał za miedzią,a jak jeszcze pisiory zniosą podatek od kopalin jak zapowiadają to można liczyć na duże UP
Najlepszy sposób, by przewidzieć trendy, to je tworzyć...

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Copper - zasięg wzrostów

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

m-r70 pisze:Gratuluję.
Dla mnie miedź ciągle ma duży potencjał do góry, co widać po dzisiejszym dniu. Zgodnie z tym co narysowałem wcześniej czeka nas w tym momencie lekka korekta, a potem spodziewam dynamiczego wzrostu. Zobaczymy czy moja kryształowa kula mówi prawdę.
KGHM będzie podążał za miedzią,a jak jeszcze pisiory zniosą podatek od kopalin jak zapowiadają to można liczyć na duże UP

Pęka rynek stali w Chinach. KGHM już sprzedałam i postanowiłam poczekać na jakąś korektę. Jeśli jej nie będzie pomyślę nad kolejnymi poziomami wejść.

Awatar użytkownika
m-r70
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 09 gru 2014, 11:56

Re: Copper - zasięg wzrostów

Nieprzeczytany post autor: m-r70 »

Co masz na myśli pisząc że rynek stali w Chinach pęka?
Najlepszy sposób, by przewidzieć trendy, to je tworzyć...

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Copper - zasięg wzrostów

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

m-r70 pisze:Co masz na myśli pisząc że rynek stali w Chinach pęka?

Zamykają część stalowni. Prawie milion ludzi traci pracę. To miałam na myśli.

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Copper - zasięg wzrostów

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

Moniko. w Chinach ostatnio dzieje się źle... wskaźniki makro zawyżane,,.. korupcja duża, ograniczenie wydobycia węgla w celu ratowania cen na rynkach gdyż Chiny to główny odbiorca węgla na świecie...

Masz portfel zdywersyfikowany ?? tylko akcje ?
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Copper - zasięg wzrostów

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Kuba Brzeziński pisze:Moniko. w Chinach ostatnio dzieje się źle... wskaźniki makro zawyżane,,.. korupcja duża, ograniczenie wydobycia węgla w celu ratowania cen na rynkach gdyż Chiny to główny odbiorca węgla na świecie...

Masz portfel zdywersyfikowany ?? tylko akcje ?

Akcje, rynek terminowy, obligacje i lokaty. Ale głównie nieruchomości. Mam cichą nadzieję, że wkrótce zacznie się ruch na polskich nieruchomościach. Wszakże Polska będzie jednym z niewielu krajów "wolnych" od imigrantów. Nieruchomości nad Bałtykiem powinny sporo zyskiwać choć i tak już nie jest źle.


A tymczasem narodowy "miedziak" solidnie odbił. A takiego poziomu odreagowania nie przewidywałam. Ale nie ma co płakać, liczy się zysk w portfelu. Pzdr i życzę udanego weekendu.

Awatar użytkownika
m-r70
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 09 gru 2014, 11:56

Re: Copper - zasięg wzrostów

Nieprzeczytany post autor: m-r70 »

monikaforexpolska pisze:
Kuba Brzeziński pisze:Moniko. w Chinach ostatnio dzieje się źle... wskaźniki makro zawyżane,,.. korupcja duża, ograniczenie wydobycia węgla w celu ratowania cen na rynkach gdyż Chiny to główny odbiorca węgla na świecie...

Masz portfel zdywersyfikowany ?? tylko akcje ?

Akcje, rynek terminowy, obligacje i lokaty. Ale głównie nieruchomości. Mam cichą nadzieję, że wkrótce zacznie się ruch na polskich nieruchomościach. Wszakże Polska będzie jednym z niewielu krajów "wolnych" od imigrantów. Nieruchomości nad Bałtykiem powinny sporo zyskiwać choć i tak już nie jest źle.


A tymczasem narodowy "miedziak" solidnie odbił. A takiego poziomu odreagowania nie przewidywałam. Ale nie ma co płakać, liczy się zysk w portfelu. Pzdr i życzę udanego weekendu.
Moja wróżka mówiła prawdę.. Ja ciągle widzę solidny zasięg w górę in na Cu i na KGHM. U jakiego brokera handlujesz KGHM?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Najlepszy sposób, by przewidzieć trendy, to je tworzyć...

ODPOWIEDZ