Gigantyczny skok BRENT

Wszystko na temat handlu kontraktami na surowce, towary rolne oraz metale szlachetne.
bonk
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 24 lis 2015, 08:11

Gigantyczny skok BRENT

Nieprzeczytany post autor: bonk »

Witajcie :)

Dzisiaj obserwując rynek Brent Oil koło godziny 14 ujrzałem UFO :P otóż miał miejsce krótkotrwały gigantyczny skok ceny,na tyle duży że wykres zaczął wariować...

Jak niektórzy zapewne już wiedzą jestem jak narazie świeży w inwestowaniu ;) zadziwiło mnie skąd taki skok mógł się wziąć? Wiem że na ropie bywają olbrzymie skoki jednak ten był nieco inny,zobaczcie zresztą na wartość high i close. rozumiem że koło godz.14 startuje rynek amerykański,skosiłem w tym samym momencie sporo pipków na eur/try i eur/usd,pech chciał że akurat wtedy nie miałem zlecenia na brent oil co zaplanowałem sobie na około pół h później...NIESTETY,bo gdybym wykazał się wtedy refleksem...no cóż,zobaczcie sami. Prawie 4900pips
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: Gigantyczny skok BRENT

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

To oczywiście bad tick. Spróbuj odświeżyć wykres - może już nie być tej świecy. Ewentualne zlecenie na takiej świecy zostało by skorygowane przez brokera.

Na przyszłość zawsze warto porównać wykresy u różnych brokerów lub w serwisach z notowaniami surowców i forex, bo oczywiście takiego skoku nie było dzisiaj.

bonk
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 24 lis 2015, 08:11

Re: Gigantyczny skok BRENT

Nieprzeczytany post autor: bonk »

Dziękuję za odpowiedź. Platformę odświeżałem kilka razy,domyśliłem się że to może być jakiś błąd,jednak nic się nie zmieniało stąd moje zdziwienie ;) jednak fakt faktem po sprawdzeniu innych źródeł czegoś takiego nie było,ale chciałem się upewnić :)

ODPOWIEDZ