DayTrading: Piątek 22.12.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3021
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 22.12.2023

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Piątek 22.12.2023

Nieprzeczytany post autor: setka »

co do tego nieszczesliwego szwajcara to nie wiem kto przy tej wycenie go teraz kupuje za dolara przy tej różnicy stóp %, raczej już tylko kolesie z ekipy Jordana. Wytrzymam nawet lekko nizej 80 ale to juz by był masochizm a strata w kwocie za nowe auto. Depo mam spore. Jak sie nic z dolarem nie zadzieje ni hu hu musi byc w koncu zmiana trendu. Przeciez to sie na niczym nie trzyma oprocz tej spiewki o obnizkach stop, ktorych moze wcale nie byc... wiec graja moim zdaniem na "słabe rece". prymitywny sie ten rynek robi z roku na rok. kto pusci przegra. osobiscie uwazam ze wiekszym ryzykiem bedzie teraz szort na dolca niż long. swoja droga jak z tego wyjde - o ile wyjde - wiecej $ juz nie kupuje. sa lepsz e opcje. Postanowione.

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 22.12.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

setka
co dolca to uwazam ze poziom ok 3,92 nie jest grozny na real bo predzej czy pozniej nad 4ke wyjdzie /co innego twoj poziom kupna twoja cena a to moze potrwac :arrow:
choc jakies tam 3,85 tez moze byc dosc szybko ale 7 gr na realu to mozna poczekac
xxxxxxxxxxxxxxxx
gaz
ladne jajca
luka w dół
tu jeszcze przed auto przewijaniem bo kontrakty
zostawilem 2,5 k lki
nie mam nic mocno bo piatek dobranoc
jutro oprdzielam się i tyle
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 22.12.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

szwajcar edek i sp500
drobnica i to do dt wiec spoko
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
a przy okazji zdrowych spokojnych i radosnych Świąt i oby na fx nikt z forum nie tracil na fx
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Piątek 22.12.2023

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

setka pisze:
22 gru 2023, 00:37
co do tego nieszczesliwego szwajcara to nie wiem kto przy tej wycenie go teraz kupuje za dolara przy tej różnicy stóp %, raczej już tylko kolesie z ekipy Jordana. Wytrzymam nawet lekko nizej 80 ale to juz by był masochizm a strata w kwocie za nowe auto. Depo mam spore. Jak sie nic z dolarem nie zadzieje ni hu hu musi byc w koncu zmiana trendu. Przeciez to sie na niczym nie trzyma oprocz tej spiewki o obnizkach stop, ktorych moze wcale nie byc... wiec graja moim zdaniem na "słabe rece". prymitywny sie ten rynek robi z roku na rok. kto pusci przegra. osobiscie uwazam ze wiekszym ryzykiem bedzie teraz szort na dolca niż long. swoja droga jak z tego wyjde - o ile wyjde - wiecej $ juz nie kupuje. sa lepsz e opcje. Postanowione.
Polecam odwrócić wykres na CHF/USD i wtedy mu się przyjrzeć. W momentach draki na świecie ludzie kupują CHF. Do tego SNB interweniował gdy CHF za mocno spadał mają grubo niższe stopy procentowe niż reszta świata... a szwajcar i tak się umacnia. W lipcu 2023 Chf trzymał sia na tym poziomie 2 tygodnie spadł z tego poziomu - to było miejsce zwrotki wszystkich majorsów. No i pytanie czy SNB pomagał osłabić CHF ??? Czy raczej ten kierunek im pasuje ??
"If music is dying musicians are killing it" - MP

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 22.12.2023

Nieprzeczytany post autor: navik »

Ja probuje ropę w taki sposób grać . Sl ciasny i na BE, bo nie ma sensu upierać sie przy swoich założeniach jak rynek ma je głęboko w d ... i robi swoje.
Licze na to ze dzis zaliczymy pierwsze tp od dołu czyli tp1= 76.13
Moze nawet tp2= 77.14 uda sie w kolejnym tygodniu zrobić . A to najwyższe tp3 =79.45 pewnie dopiero w styczniu .
Jak jestem w błędzie to sl zamknie temat.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 22.12.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

ROPKA WTI
dt i bp
tu 175 b lki
im wyzej w gore tym lepiej na eski :P na 77,4 jest 50fb /38 na 75,2 i to cel1szy
klin jest popytowy i zasieg wyraznie wyzej 78
tancza gora dół caly czas i na razie spok ale uppp :568:
tu niestety jest tak ze np te 76 moga zrobic w jeden dzien dlatego ciezko o czasowkęęęęęęęęęęe
ale te lki z 68,xx na pewno potrzymam dluzej i moze do stycznia
indeksy
Amerykańska "ulica" z największym optymizmem od ponad 2,5 roku :wink: i to tyle
rajd mikołaja to dla przypomnienia ostatnie 5dni starego roku i dwa nowego :P
18do 7 byl wzrostowy :568:
edek bez zmian na razie nad 1,1
ropka na minutkach
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 22.12.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

edek na 1,1040 jest 23fb i chyba tu dązą
Dzisiaj o 14:30 poznamy dane dotyczące inflacji PCE w USA. Jest to miara inflacji preferowana przez Fed. Rynek oczekuje, że inflacja PCE spadnie do 2,8%, a inflacja bazowa do 3,2%.
dolar 3,92xx czyli promocja świateczna jest ale po :568: swietach zobaczymy czy to byla promocja :!:
kupilem realnie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Xpk
Gaduła
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: 03 wrz 2008, 21:18

Re: DayTrading: Piątek 22.12.2023

Nieprzeczytany post autor: Xpk »

Zrzut ekranu 2023-12-22 124736.png
setka pisze:
22 gru 2023, 00:37
co do tego nieszczesliwego szwajcara to nie wiem kto przy tej wycenie go teraz kupuje za dolara przy tej różnicy stóp %, raczej już tylko kolesie z ekipy Jordana. Wytrzymam nawet lekko nizej 80 ale to juz by był masochizm a strata w kwocie za nowe auto. Depo mam spore. Jak sie nic z dolarem nie zadzieje ni hu hu musi byc w koncu zmiana trendu. Przeciez to sie na niczym nie trzyma oprocz tej spiewki o obnizkach stop, ktorych moze wcale nie byc... wiec graja moim zdaniem na "słabe rece". prymitywny sie ten rynek robi z roku na rok. kto pusci przegra. osobiscie uwazam ze wiekszym ryzykiem bedzie teraz szort na dolca niż long. swoja droga jak z tego wyjde - o ile wyjde - wiecej $ juz nie kupuje. sa lepsz e opcje. Postanowione.
W długiej perspektywie od dawna nie widać longa na usd/chf pytanie jaki poziom Cie usatysfakcjonuje na D1 jest szansa na korektę ale niżej bo dopiero co pokonuje ostatni dołek na D1
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 22.12.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

Szansa to jest zawsze :P narazie marna to ta szansa :(
edek przełamał 1,1 to juz bardzo marna szansa bo podbicie do 0,865 gwno pewnie mu w sumie da
jemu nic mnie najwyzej cosik kapnie
edek i dolce bp
irytuja mnie te pary
piatek nie mam czasu na dt
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Zablokowany