DayTrading: Środa 22.11.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3031
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Środa 22.11.2023

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7072
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Środa 22.11.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

edek
ska bp
1lka zostaje
ropa wti
300b zostaje
infa
Obniżają się prognozy wzrostu gospodarki naszych zachodnich sąsiadów. Te najnowsze zostały obniżone w związku z chaosem budżetowym po tym, jak Trybunał Konstytucyjny uznał rządowe plany wydatków za niezgodne z konstytucją. Konsensus zakłada obecnie, że wzrost PKB Niemiec w nadchodzącym roku wyniesie zaledwie 0,4%.
ale dax ma to w dpie bo dziś jeszcze rosnie
ropa
Ceny ropy naftowej przed weekendowym spotkaniem OPEC+ ustabilizowały się w rejonie długoterminowej średniej SMA200. Na rynku z jednej strony mamy sygnały sugerujące możliwość kolejnych cięć produkcji dla utrzymania cen, z drugiej zaś wzrost zapasów o 9 mln baryłek w raporcie API. czyli równowaga
edek
Porównując przebieg kursu a wskaźników techniczny można odnieść wrażenie, że jesteśmy w trakcie tworzenia formacji wierzchołkowej po fazie wykupionego rynku. Najbliższe wsparcie to poziom ok. 1,0835 oraz nieco niżej średnia SMA200.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7072
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Środa 22.11.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

natgaz
a na gazie tu gdzie juz weszly kontrakty znowu luka jak bazuka
na wykresie to tyle luk ze szkoda je liczyc :568: /mała na ok 95 :568: jak widac juz pokryta
u mnie jeszcze kontr dopiero 23listop u broka dlatego jeszcze bez mocy tam
tzn moc jakas tam jest jak widac
na edku tez sie przekrecilem na lki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Środa 22.11.2023

Nieprzeczytany post autor: navik »

Na forum cisza , nawet bax nie wie co grać :lol: ...
to pozwolę sobie na odrobine fantazji i domysłów odnośnie SP.
Wklejam mój „ dyżurny” wykres ze starymi kreskami.
Widzę na nim, ze dotarliśmy do skośnej kreski, którą narysowałem sobie w sierpniu i próbują wybić szczyt z 15.09 - wtedy był FED. Kreska jak kreska - szału nie robi, ale szczyt z 15.09 juz tak .
Nieco wyżej mamy bladoróżowa strefę ( luke) , która to powstała po obniżce ratingu dla USA . Luka nie jest pokryta oczywiście .
Fioletowy zasieg V-ki sięga w okolice 4750 - wysoko !
I zastanawiam sie czy wybiją ten szczyt ( połamią kreskę ) i domkną bladoróżowa luke ? I dalej w górę ?
Czy moze najpierw korekta do ~4430 i narysują prawe ramie oRGRa ?
W oRGRa i korektę nie bardzo chce mi sie wierzyć, a wejścia w L trochę sie obawiam, bo nie mam czasu pilnować wykresów .
Wniosek : posiedzę z boku i popatrzę :p


L na WTI odpuściłem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2023, 12:53 przez navik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7072
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Środa 22.11.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

NAVIK
Masz racje tez w sumie stje z boku
niby mam eskę ale z 66 czyli jeszcze bezpieczne ale jakby szli w gore tez je spuszcze do wora
sp 500
pokazuje mi tak z klina czerw ato formacja nie domknieta /1gwiazdka tylko :568:
ale trojkat nieb to na razie podaz :!:
edek moze tak tu caly czas popytowo jeszcze :568:

na indeksach mimo iz mam drobnice to zakładam ze spadek bedzie jeszcze w listopadzie
zas potem moga sobie rosnac a do ilu a nie wiem :P
lki mimo iz jest chcica na wzrosty ale to za duze ryzyko nawet dla mojego depa :( / przynamniej zejscie na sp w okolice 450x,00
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7072
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Środa 22.11.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

ropa wti
150b na esce reszta dt
ropa na dt i juz lki
300b zostaje
ladnie szaleja
teraz juz z nizej 75 :shock:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7072
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Środa 22.11.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

natgaz
20k lki
i tu chyba po robocie :568:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Środa 22.11.2023

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

baxik pisze:
22 lis 2023, 10:54
edek
ska bp
1lka zostaje
ropa wti
300b zostaje
infa
Obniżają się prognozy wzrostu gospodarki naszych zachodnich sąsiadów. Te najnowsze zostały obniżone w związku z chaosem budżetowym po tym, jak Trybunał Konstytucyjny uznał rządowe plany wydatków za niezgodne z konstytucją. Konsensus zakłada obecnie, że wzrost PKB Niemiec w nadchodzącym roku wyniesie zaledwie 0,4%.
ale dax ma to w dpie bo dziś jeszcze rosnie
ropa
Ceny ropy naftowej przed weekendowym spotkaniem OPEC+ ustabilizowały się w rejonie długoterminowej średniej SMA200. Na rynku z jednej strony mamy sygnały sugerujące możliwość kolejnych cięć produkcji dla utrzymania cen, z drugiej zaś wzrost zapasów o 9 mln baryłek w raporcie API. czyli równowaga
edek
Porównując przebieg kursu a wskaźników techniczny można odnieść wrażenie, że jesteśmy w trakcie tworzenia formacji wierzchołkowej po fazie wykupionego rynku. Najbliższe wsparcie to poziom ok. 1,0835 oraz nieco niżej średnia SMA200.
TY ROGALSKI :p

Awatar użytkownika
Grzesiek.fx
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 19 sie 2022, 16:45

Re: DayTrading: Środa 22.11.2023

Nieprzeczytany post autor: Grzesiek.fx »

Dax może zrobić korektę na dziennym.

PS.
Ależ to jest gówniane forum. Nie chce mi obrazka załączyć. No to jest bez obrazka.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7072
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Środa 22.11.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

doktorek
TY ROGALSKI :p
ja tylko przepisuje ze stoqqq ciekawsze teksty
ja tylko edek upppppppppppppppppp :P zadne tam 1,083 :568:
pz dzisiaj
mało robię
https://foto-hosting.pl/img/94/1e/9f/94 ... a99595.png
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Zablokowany