DayTrading: Piątek 26.05.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 2993
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 26.05.2023

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6797
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

us100dt
wczoraj bylo do tylu no to dzis na plus
tu dax zostaje
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6797
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

gaz
i to by bylo tyle do rana pap
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6797
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

edek na m15
brakuje mi juz wyraznie b wyciagneli klasycznie prawie pod 1,o7 z tym ze juz trzeba :!: bo w sumie duze C/- 2ka /
jest zrobione takze :idea:
bo moze pojsc w gore szybko 3-4-5tka :568: czyli rynek juz moze zamykac przestrzen na 1,07 :568:
wg mnie to ze ma jeszcze zejsc nizej 1,07 moze byc podpucha juz tylko :568:
poniewaz takie jest moje zalozenie to ja elek jakie postawie juz skracal nie bede ani gasił :568:
trojka ma popjsc przynajmniej na 1,12 wiadomo nie juz za chwile ale falkami w gore i w dół
wejscie w czarny prost to mozliwa zmiana kierunku :568: :idea: ale tak czy smak jak sie upieralem w tej połowce roku o 4,02 za dolce zapominamy bo za duzo bedzie przepychanek
mimo iz zakladam wzrosty edka to uwazam ze np 4,3 za usd/pl bo takie sa cuda na tym rynku duzo łatwiej bedzie jeszcze mozna zobaczyc niz 4
wystarczy ze dolar usd/pl bedzie spadal powoli lub stał w miejscu zas rósl bardzo szybko
dobranoc
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2023

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

EURJPY
149.8 MOO

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6797
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

edek i dt
jak pisalem
pracuje nad wyrobieniem elek i raczej przy spadkach to po prostu dokładam na razie ostroznie bo mam tu tez inne pozycje ale moze dzis indeksy zgasze i odblokuje depo :568:
troszke zmienilem zalozenie
na zbytni spadek indeksow nie licze bo raczej rynek jest gotowy do wzrostow
i lki na usrancach to takie tam dt tylko
zas obstawiam i pilnuje piramidy z elek na daxie bo spadł w sumie dosc :568: tu mam i pilnuje juz elek
zas usrance sa dalej 15procent od szczytow to po chaj im spadki im raczej z 10 proc w gore by sie przydalo
wiec piepsze to i koncze z eskami na indeksach usa
jak popatrzyłem to chocby us100 zawsze bylo sporo drozsze niz dax np :?:
dax prawie 16k a us100- tylko 14k a niby qarwa z jakiego powodu chaj ich wie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6797
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

navik jak ropka pozycjonujesz czy zaprdalasz smoczyvcąąąąąąąąąąąąąąąąaa
bo ja na elach i nic nie kombinuje :P

pykam tylko esy na dt kołko jest
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4479
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2023

Nieprzeczytany post autor: navik »

Smoczyca zaparkowana na bazie, wolne do niedzieli mam. O 22.00 w niedziele ruszam ku „ nowej przygodzie” :563:
...........
ropę obserwuje , nie bardzo wiem co teraz grać na niej . W sensie nie wiem czy podejdą jeszcze na 72,59 i tam S , czy juz teraz w dol na 70.86 -70.65 i tam próbować L .
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6797
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

navik pisze:
26 maja 2023, 09:52
Smoczyca zaparkowana na bazie, wolne do niedzieli mam. O 22.00 w niedziele ruszam ku „ nowej przygodzie” :563:
...........
ropę obserwuje , nie bardzo wiem co teraz grać na niej . W sensie nie wiem czy podejdą jeszcze na 72,59 i tam w dol, czy juz teraz w dol na 70.86 -70.65 i tam próbować L .
tez dla zabawy 1ske na spadki zostawiam i lki trzymam bo tyle to moga zostac na wzrosty jakby co
fachowo to jeszcze jedno podejscie powinno byc i spadek bo dopiero dwa wyjscia nad 72 byly
chyba zeby teraz zeszli nizej 71,3 to po robocie z gory
lepiej by bylo gdyby nie schodzili nizej 71 bo to by znaczylo ze chca jeszcze gore obrobic inaczej to wracamy do spadania a tego nie lubie bo nie mam z gory esek / jedna ta z dt sie nie liczy
dobrze ze juz piatek bo mulacy byl ten tydzien wywalil w gore dax i bez sygnalu us100 krwa blac
nie lubie jak pojedynczo skacza
Ostatnio zmieniony 26 maja 2023, 10:04 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4479
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2023

Nieprzeczytany post autor: navik »

baxik pisze:
26 maja 2023, 09:54
navik pisze:
26 maja 2023, 09:52
Smoczyca zaparkowana na bazie, wolne do niedzieli mam. O 22.00 w niedziele ruszam ku „ nowej przygodzie” :563:
...........
ropę obserwuje , nie bardzo wiem co teraz grać na niej . W sensie nie wiem czy podejdą jeszcze na 72,59 i tam w dol, czy juz teraz w dol na 70.86 -70.65 i tam próbować L .
tez dla zabawy 1ske na spadki zostawiam i lki trzymam bo tyle to moga zostac na wzrosty jakby co
fachowo to jeszcze jedno podejscie powinno byc i spadek
Jak połamaliby poziom 71.46 to byłoby jasne ze w dol juz pójdą przynajmniej na te 70.86 i tam zobaczyłoby sie co dalej. Bo wodospad zrobili ładny wczoraj i wypadałoby trochę odbić. Cały czas ta połamana LT trzyma wzrosty , nawet te korekcyjne wiec z L to dzis tak raczej ostrożnie. Mogą sie na tej LT trochę bujać , bo jak juz sie cena oderwie na dobre od niej to i 68.60 mozemy zobaczyć .
Oczywiscie to tez zależeć bedzie od tego co zrobi tzw „szeroki rynek” czyli mam na myśli SP, bo jak indeksy sie zwalą na te 4100 to i ropy raczej nikt nie bedzie trzymał na siłe na tej połamanej LT.
Możliwe ze dzis bedzie taka konsola w miejscu na wszystkim, przynajmniej do USA i dopiero USA zdecyduje czy cokolwiek sie ruszymy w którąkolwiek stronę
Ostatnio zmieniony 26 maja 2023, 10:08 przez navik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany