DayTrading: Poniedziałek 15.05.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3001
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Poniedziałek 15.05.2023

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6868
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.05.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

ROPAWTI
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6868
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.05.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

EUR/DOL
bp pogasiłem lki na edku
od dzisiaj na niektorych pozycjach autoprzewijanie kontr miesieczych więc :idea:
i troszke przemowien szefow np bundesbanku i fedu tylko to co istotne
dalej mam po strazaku na spadki indeksow i trochę elek na gazie / nic mocniej nie pozycjonuje jeszcze :P :568:
od dzis moj gł brok to raczej tms i mocniej na mforex dt :arrow: to tak na wakacje :p wg załozenia nasz broker to bezpieczniej granie
nie mam nigdzie wiekszej dzwigni niz 1do 30 :!:
ropa wti
2lki gram
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2023, 09:39 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.05.2023

Nieprzeczytany post autor: navik »

USD/ TRY wg mnie idziemy na 22,350 maja na to dwa tygodnie żeby tam sie doczołgać , druga tura wyborów za dwa tygodnie i jeżeli Erdogan przegra to z poziomu 22,350 mozemy zobaczyć piękny zjazd . Mogą byc bardzo ciekawe najbliższe tygodnie na lirze . Ihmo .
Problem z tym wariatem jest taki ze wyrywa ręce razem z płucami :D
.........
Bax przegrałeś kolejna flaszkę :!:
Na WTI mieli nie dotknąć nawet 70 , a teraz sie męcza sie żeby wrócić powyżej 70 :lol:
Wisisz mi kolejna flache :!: :lol:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6868
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.05.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

Bax przegrałeś kolejna flaszkę :!:
Na WTI mieli nie dotknąć nawet 70 , a teraz sie męcza sie żeby wrócić powyżej 70 :lol:
Wisisz mi kolejna flache :!: :lol:
[/quote]
czyli jak zwykle :564: znowu wygrałes :(
ale nawet lka z 70 juz nie straciłaby
pisz co tam na ropie teraz
wg mnie juz maja to co chcieli
bo anomalii nie dotykam/ try/
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.05.2023

Nieprzeczytany post autor: navik »

Na wti . Ja jestem nastawiony spadkowo. Bp teraz . Czekam na podbicie do 70. 50-70.80 i zobaczę co tam bedą robić . Moze tam S zapodam . Zależy jak mocno bedą chcieć wybić sie w górę z tego poziomu gdzie jesteśmy . Zreszta w piątek wszystko napisałem co myśle o wti . Teraz bp ( na ten moment)
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6868
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.05.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

navik pisze:
15 maja 2023, 09:54
Na wti . Ja jestem nastawiony spadkowo. Bp teraz . Czekam na podbicie do 70. 50-70.80 i zobaczę co tam bedą robić . Moze tam S zapodam . Zależy jak mocno bedą chcieć wybić sie w górę z tego poziomu gdzie jesteśmy . Zreszta w piątek wszystko napisałem co myśle o wti . Teraz bp ( na ten moment)
ok mysle juz tez podobnie i jak nad 71 smialo nie wyjda to tez odpuszcze ele na teraz sr nizej 69,5 to mozna zmykac nara
ten tydz to juz musza cos zmajstrowac z indeksami to takie na sp4120-4170 juz chyba traci sens
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

...Szuli...
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 454
Rejestracja: 10 sty 2023, 11:22

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.05.2023

Nieprzeczytany post autor: ...Szuli... »

WTI - PEWNIAK PRZED WYBORAMI
NA TŁUSTE eS NA STACJACH W GRANICACH, MINIMUM ZŁOTÓWKI.
obecnie cena na stacjach jest zawyżona ponad 1 zł. ( ta rąbanka społeczeństwa trwa od dobrych dwóch lat )
tak będzie ciągnięte do około m-ca przed wyborami.
wtedy nastąpi kolejny ,,cud obajtka,, - urwał bez powodu ( z pułapu ceny jaka będzie na stacjach )

na ten scenariusz jestem gotowy postawić wszystko.
smutne to , ale prawdziwe. :(

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6868
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.05.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

eur/dol dt 3ski
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 975
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.05.2023

Nieprzeczytany post autor: setka »

...Szuli... pisze:
15 maja 2023, 10:55
kolejny ,,cud obajtka,,
dodaj do tego dolca nizej 4.0, "kolejną" fabryke elektrycznych samochdów, masło po 2,50 na obrożo-karte biedronka i te tempe stare k=wy sie posraja ze szczescia. Lasy wyciete w pień, drewno posżło do niemca, jest co rozdawać. Fajne miesce do zycia dla naszych dzieci sie tu robi....... 35ml Polakow, 20 ml banderowcow i za raz z 5 ml zydow. Zyc nie umierac.

Nie wydobedziemy sie z tego szamba gdyz wiekszosc kraju to już poliniaki, tempe, o niskim poziomie wykształcenia i nadajace sie tylko do pracy na roli albo do prostych prac w fabrykach. Jedyne co moga zrobic dzieci ludzi swiadomych to emigracja w zasadzie już... no ale jak ktos chce byc nowym nadwislanskim palestynczykiem i lachem to nic nie stoi na przeszkodzie...

Zablokowany