DayTrading: Czwartek 01.12.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 01.12.2022

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Zakarkili
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 14 sie 2021, 12:50

Re: DayTrading: Czwartek 01.12.2022

Nieprzeczytany post autor: Zakarkili »

Pojechali raz, drugi, trzeci... i wszyscy jak jeden ch.. umoczyli. Podsumowanie dnia.... Ale nie mnie, bo mam Ski na Lki i Lki na Ski. Kto wie ten mądry.

Zakarkili
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 14 sie 2021, 12:50

Re: DayTrading: Czwartek 01.12.2022

Nieprzeczytany post autor: Zakarkili »

Kubuś, a jakbym tak przekazał Ciebie na strzała zapoznawczego chłopakom? Zarabiasz co? nieźle co? Więc jakbyś chciał dla nich pracować, bo jesteś kurą o złotych jajach, to śmiało. Może nowe warunki, gdzieś w willi na Saskiej Kępie, na początek, pod dyktando - plan sprzedaży. Przelali by Ci gruby hajs, że byś trzaskał x100. Nie sądzisz, że to by było wyzwanie, sprawdzam? Pomyśl, bo jesteś jak legalna drukarnia pieniędzy. Podszeptam, tam gdzie potrzeba. Wszytko legalnie oczywiście, z podatkiem i umową zlecenie :)
Ostatnio zmieniony 01 gru 2022, 01:06 przez Zakarkili, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Czwartek 01.12.2022

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

W kwestii USD/PLN bez zmian.
Nowy mesiąc - jedynie dolny knot możemy rysować
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 975
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Czwartek 01.12.2022

Nieprzeczytany post autor: setka »

dobra operacyjna robota. żal tych co zostali z dolarem po 5pln. teraz poczekaja do nastepnej ofensywy ale najpierw musza wszyscy uwierzyc w niekonczoaca sie hosse. z drugiej strony nic nie jest takie jak było i to ze sa swieta malo ich obchodzi. dalej stawiam na gruba niespodzianke w okolicy koncowki roku ale na prawde grubą.

Awatar użytkownika
Black Owca
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 20 lis 2022, 21:25

Re: DayTrading: Czwartek 01.12.2022

Nieprzeczytany post autor: Black Owca »

aaa czyli ten piatek przesunal sie na koniec roku ? pytanie ktorego. skoro ustalone ze piatek juz mamy :))

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6866
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 01.12.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

sorki ciezko jest pojac o czym wy ciemną nocką czy od wczoraj ? piszecie i co wy sorki jaracie
obrazem rynku na swiecie jest sp500 a on dalej jest w czarnej dziurze
o jakiej hossie gdybaja niektorzy bo ja nie rozumiem
moze pora popatrzec konkretnie na wykres
rynek jest ok minus 14procent od szczytu 38fbo jest na ok 4k a 50fbo na ok 415x,0 :?:
wiec prosze nie pierdzielic farmazonow a skupic sie na AT
dopiero wyjscie nad 4160 to mozliwa? zmiana kierunku
znacie poj,,,,,,,,,,,,ecie słowa mozliwa ? bo to chyba tez problem
rynek jest teraz 4090 i nic krwa nie jest jeszcze jasne
procz tego ze bylo dno ostatnio na 350x,0 ktore jest dalej nie domkniete a szczyt 480x
potwierdzenie domkniecia dna jest wyjscie nad 4333 :idea:
poszedł wyrazny sygnał od powella na wzrosty ale za tydzien dwa moze to wszystko zmienic albo za dwa dni i tyle EOT
jesli to ma byc normalny grudzien to rynek powinien wyjsc nad minus 10proc spadku chociaz
bo swieta bo ostatni tydzien to rajd mikolaja bo potem jeszcze efekt stycznia bo kontrakty grudniowe sa wzrostowe
ale krotkoterminowo to rynek ma wzrosty czyli poki wyzej 4k to kontrakty sa mocno zarobione / 15wrzesien kurs był ok 3850-70/
czyli 15go grudnia gdy zmiana to wcale nie musza juz wzrosty byc
w tabelce lki ropa a wykres sp500 i fbo i gramy miedzy 38fbo a 50fbo na dzis :!:

a eur/dol cel pierwszy jest 1,05 :568: :568: jesli wzrosty
usd/pl niestety mocno sciskaja bo powinien byc juz 4,45 skoro ma byc jeszcze nizej 4,42 w tym mcu jak rysowalem
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6866
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 01.12.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

poz zamkniete dzisiaj
https://foto-hosting.pl/img/bd/1f/4d/bd ... 19d811.png
cd
https://foto-hosting.pl/img/68/26/75/68 ... dd9201.png

śnia :P daniowka dobra juz jest /pisałem szalenstw i mocnych wejsc dosc u tego broka bo i depo o polowe mniejsze od dzis nara

ropa wti tu raczej tylko dt
proste abc z dlug falek
to z wczoraj zostało jeszcze
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 01.12.2022

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

EURJPY
142.3 MOO


Zablokowany