DayTrading: Czwartek 22.09.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 22.09.2022

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6862
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 22.09.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

ciezka noc ale ranek juz milszy
sp500
2elki 0,2 l zostaje
https://foto-hosting.pl/img/1b/33/dd/1b ... ab8998.png

edek i ropa
to bylo
https://foto-hosting.pl/img/77/f6/33/77 ... 932448.png
to zostaje
https://foto-hosting.pl/img/5a/ed/84/5a ... b87ed7.png
mam troche rodzynkow na dluzej z indeksow czyli lki na wszystkich indeksach ski na dolcach tez
np dax
Kup Niemcy 40
2022-09-22 03:22 ‪397,11‬ zł ‎0,34%‎
Ilość: Kontrakty 2,00
Kurs otwarcia 12 471,62
Bieżący kurs12 513,41
papppppppppppp
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 22.09.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB.
Nie do końca jestem przekonany czy wybory do senatu w USA o których piszesz mają aż takie przełożenie na wykres indeksów , raczej nie . Wybory prezydenckie owszem , maja ogromne znaczenie, ale to za rok dopiero, wiec czasu jest całkiem sporo żeby 3500 zrobić .
Piszesz tez o nowych kontraktach które sa na wzrosty ....
kontrakty wygasają w grudniu jak dobrze to ogarniam , no to tez jest masa czasu żeby zejść na 3500 i wrócić :lol:
Tym bardziej ze ruski car ogłosił mobilizacje i bedzie wojować dalej a co za tym idzie nie ma szans na szybkie zakończenie wojny i powrót do „ normalności” która znamy ... ihmo
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

mjk2000
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: 30 lip 2022, 11:01

Re: DayTrading: Czwartek 22.09.2022

Nieprzeczytany post autor: mjk2000 »

navik pisze:
22 wrz 2022, 07:40
XAB.
Nie do końca jestem przekonany czy wybory do senatu w USA o których piszesz mają aż takie przełożenie na wykres indeksów , raczej nie . Wybory prezydenckie owszem , maja ogromne znaczenie, ale to za rok dopiero, wiec czasu jest całkiem sporo żeby 3500 zrobić .
Piszesz tez o nowych kontraktach które sa na wzrosty ....
kontrakty wygasają w grudniu jak dobrze to ogarniam , no to tez jest masa czasu żeby zejść na 3500 i wrócić :lol:
Tym bardziej ze ruski car ogłosił mobilizacje i bedzie wojować dalej a co za tym idzie nie ma szans na szybkie zakończenie wojny i powrót do „ normalności” która znamy ... ihmo
Navik w dłuższej perspektywie pewnie tak szczegolnie po następnych danych CPI, ale dzisiaj giełdy raczej będą na zielono tym bardziej, że nie podnieśli stop o 1.0 a taką podwyżka też pewnie była delikatnie w cenie.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 22.09.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

Tak . Pewnie masz racje , dzis moze byś odreagowanie na indeksach , DT to zupełnie inna bajka.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6862
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 22.09.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

marzeniem kazdego tradera jest wejsc powiedzmy w lki np na sp500
po 3600 i doczekac w spokoju 4600
niestety to nie jest taka prosta gra
ja tez bym wolal by to denko chwycic a czy bylo w nocy a to jak zwykle tylko wrozymy?
lki z dołu mam na poziom teraz wszystkie sa oki
dax to trzymam
38fb z m1 12622 :idea:
us30 lka
Kup
USA 30 - Wall Street
2022-09-22 02:55
‪525,83‬ zł ‎0,36%‎ Ilość: Kontrakty 10,0
Kurs otwarcia 30 100 Bieżący kurs 30 209
Zys. / str. Netto ‪525,83‬ zł
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6862
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 22.09.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

dax na cmc tu juz bp
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
m4ki
Gaduła
Gaduła
Posty: 195
Rejestracja: 13 paź 2014, 14:06

Re: DayTrading: Czwartek 22.09.2022

Nieprzeczytany post autor: m4ki »

Jak dla mnie dalej eski na DAX, tylko lukę niech domkną.
Let the pips flow 8)

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6862
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 22.09.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

a wlasnie tez mnie ciekawi czy i ile bedzie dax spadal bo moze bym cos dolozyl
ja na razie mam na wszystki po tzw zwiadowcy
i w sumie w nic mocno jeszcze nie wchodzilem
ropa na dt
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

303
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: 07 cze 2022, 07:27

Re: DayTrading: Czwartek 22.09.2022

Nieprzeczytany post autor: 303 »

w swiecie ktory wam szykuja zadnych wyborow nie bedzie no ale jak ktos chce wierzyc w televizyjne bajki do samego konca niech wierzy. jest to co pisalem, oska ustalona, wajha przestawiona, idziemy w kierunku zawalenia sie tego co bylo....... tak jak pisalem, franek lepszy jak widac.

Zablokowany