DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

JohnyEnglisz pisze:
04 sie 2022, 00:19
Nieee znowu to samo :lol:
Jak pokazywanka z pozycjami i sianem to zakrywa lewa strone (zdjecie nr1)
Jak pokazywanka ze niby gra na real to pokazywanka bez pozycji i zyskow ale :mrgreen: Czarodziejkowy DEMON :twisted:
Johny jaki jest cel twojej krucjaty ? O przyczynie nie wspomnę bo pewnie tylko ty znasz odpowiedź.
Z mojego doświadczenia to wygląda na jakąś emocjonalną zadrę. Wal to olej ciepłym moczem. To co robisz nie ma sensu. Powiem ci coś, jakie ma znaczenie czy to demo czy real ? Żadne ? Też tak myślę. Przecież tam widać wartość pozycji nieprawdaż ? Nie znam systemu ale wartość pozycji to wszystko poniżej 1 lota - czytaj frytki. Jakby chciał imponować to pocisnął by w LOTY nieprawdaż ?

Jaki jest cel tego co robisz ? BAX, XAB, baxik jest jedynym, który sprawia że ten dział - wątek funkcjonuje. Jak chcesz się na kimś wyładować to zapraszam do ścigania ściemniaczy szkoleniowych. Ja to robię z nudów ale dobry detektyw zawsze się przyda. Powodzenia
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6865
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

szkoda tlumaczyc to ze wychodza zyski i jak to nie wazne :?:
to ze tym graniem lki na ski jest zysk go nie interesuje bo to nie o to chodzi
tylko obrazki i screny demo real i najlepiej dane do konta :(
czy jest ikonka czy nie ma ha ha haaaaaaaaaaaaaa :568:
pierwszy
ska zgaszona i zostaja 3elki
ropa poz zamkniete gl mam 1lke na 1ske na te chwile
pisalem jak byla ropa 120 i wyzej ze to podpucha bo cel pierwszy to 8x,000 zalozenie bylo idealne bo rynek byl wczoraj juz 90,xxx
to sie liczy bo to fx i wyzej 30 duzych pkt mozna bylo zarobic jak ktos postawil shorta na dlugo dlugo :568: :568: :568:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2022, 05:10 przez baxik, łącznie zmieniany 4 razy.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

SEROL666 pisze:
04 sie 2022, 01:19
JohnyEnglisz pisze:
04 sie 2022, 00:19
Nieee znowu to samo :lol:
Jak pokazywanka z pozycjami i sianem to zakrywa lewa strone (zdjecie nr1)
Jak pokazywanka ze niby gra na real to pokazywanka bez pozycji i zyskow ale :mrgreen: Czarodziejkowy DEMON :twisted:
Johny jaki jest cel twojej krucjaty ? O przyczynie nie wspomnę bo pewnie tylko ty znasz odpowiedź.
Z mojego :mrgreen: doświadczenia to wygląda na jakąś emocjonalną zadrę. Wal to olej ciepłym moczem. To co robisz nie ma sensu. Powiem ci coś, jakie ma znaczenie czy to demo czy real ? Żadne ? Też tak myślę. Przecież tam widać wartość pozycji nieprawdaż ? Nie znam systemu ale wartość pozycji to wszystko poniżej 1 lota - czytaj frytki. Jakby chciał imponować to pocisnął by w LOTY nieprawdaż ?

Jaki jest cel tego co robisz ? BAX, XAB, baxik jest jedynym, który sprawia że ten dział - wątek funkcjonuje. Jak chcesz się na kimś wyładować to zapraszam do ścigania ściemniaczy szkoleniowych. Ja to robię z nudów ale dobry detektyw zawsze się przyda. Powodzenia
Nie mam zadnej misji. Poprostu nie lubie ludzi ktorzy wala totalna scieme, oczekuja poklasku i uznania , ktorzy mysla ze inni to idioci ktorzy wszystko beda lykac. Ale skoro ten dzial ma funkcjonowac dzieki sciemniaczowi to nie mam pytan… :564:
Tymczasem DEMON Xab w natarciu , sianokosy i obrobka w paincie :roll: :twisted: :d

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6865
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

i dalej swoje
nic nikomu tym bzdurnym gadaniem nie udowadniasz sam siee osmieszasz
JOHNY
po prostu lubisz pisac ble ble ble
a sam jakiegos watku poruszyc nie umiesz nawet slowa nie napisales na temat tego jak i co grasz i dlaczego
draznia cie tylko z/s :?: :?: :?: :?: a to tylko 1procencik depa :P
sp500 w watku ropa dt i tam lki
pisalem bedzie roslo imo 4180
a z h4 zasieg z falek na 4205
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6865
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

johny i spoko bo tu mam od wczoraj spore straty he hwe
moze to cie ucieszy :P
kierunek na downnnnnnnnnnnn niestety to z falek
a tak swoja droga co ja sciemniam bo nie rozumiem
to jak pokazuje na dt jak mozna zarobic to chyba o te scieme chodzi tylko :568: bo liczy sie to ze nie trace w sumie depa
szkoda gadac eot i pap
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

baxik pisze:
04 sie 2022, 05:29
johny i spoko bo tu mam od wczoraj spore straty he hwe
moze to cie ucieszy :P
kierunek na downnnnnnnnnnnn niestety to z falek
a tak swoja droga co ja sciemniam bo nie rozumiem
to jak pokazuje na dt jak mozna zarobic to chyba o te scieme chodzi tylko :568: bo liczy sie to ze nie trace w sumie depa
szkoda gadac eot i pap
Na Demie DEMON nigdy nie traci depa, kosi tylko siano i wyplaca wysylajac sobie na email :564:

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6865
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

J ENGL
niestey ty nigdy sie nie dowiesz czy to demo czy real bo mozesz sie bawic tu tylko w kontrolera nic wiecej
bo udowodnilem ci ze te ikonki to farsa :568:
a ja pokazuje tylko tyle ile ja chce pokazac amen
wg ciebie to demo ok ciesz sie ze to demo skoro tak chcesz bo tak ci pasuje :!: :!: :!:
myslisz wg zasady napisze 10 razy ze to demo to wiekszosc uwierzy to typowe trolllowe gierki
osoby ktora nie umie zarabiac :P
ja nie bede pisal ze jestes glupek 10 razy bo raz wystarczy :P
6rano ja pozycjonuje na fx a ty piszesz bzdety bo nic innego nie umiesz :568:
ropa kierunek z kanalika
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6865
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

ropa zamknietepoz
a bajka wyglada tak
wiecej pozycji i znowu krwa rosnie cuda ha ha ha
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
04 sie 2022, 01:19
. Powiem ci coś, jakie ma znaczenie czy to demo czy real ? Żadne ? Też tak myślę.
Poważnie?
:d :d :d :d :d
Czyli jak szkoleniowiec powie mi to samo to ochoczo mu płace za szkolenie? :d
Teraz wzbiłeś się na wyżyny inteligencji :)
To może wytłumacze. Na koncie demo nie da się zarabiać :)
I kont demo można mieć bez liku i robić na nich CUDA bez żadnych dla siebie konsekwencji ;)
Dopiero co w innym wątku miałeś zastrzeżenia i wątpliwości co do wiarygodności a tu takie rzeczy wypisujesz ;)
I tak poprzez analogie powiem ci, że mam słonia w słoiku a na potwierdzenie swoich słów pokaże ci zdjęcie .... nakrętki od słoika :)
Dobre co?
Co do pokazywania zyskownych pozycji to ci wytlłumacze, że NIE DOWODZĄ NICZEGO :d :d :d
Bo są czymś tak oczywistym jak pozycje stratne. A tym bardziej przy budowaniu gridu :)

Zablokowany