DayTrading: Wtorek 02.08.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 02.08.2022

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Wtorek 02.08.2022

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

Kur.a Baxiu Missczu Dema :564: pokazujesz takie sianokosy na ropie na tym koncie plus500 ( zdjecie nr3) po 7 , 8 a nawet 10tys dziennie , szkoda tylko ze to kolejne DEMO :mrgreen: pytalem o te ikonki po lewej bo tam jest pokazane czy to real czy demo a Ty na znowu na demie :P tylko nie mow ze to znowu z nudow grasz na demie tak jak ostatnio wpadles :564: Ikonka u Ciebie (zdjecie nr2, zolte kolko) to ikonka DEMA, ikonka u mnie ( zdjecie nr1, zolte kolko) to ikonka konta real :twisted: takze ten tego DEMOniczny kolego , skoncz ludzi sciemniac :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6865
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 02.08.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

poniewaz kopiujesz te moje screny by cos mi udowodnic to dalem ci powod do satysfakcji he hwe
i zabawilem ja sie z toba :? bo bystrosc twoja granic nie ma,nawet konto real sobie otworzyłes tylko po to ha ha ha
a to zaden problem porownac demo i real i zobaczyc roznice
no to zgaduj zgadula demo to czy real :?:
na tym ja skonczylem ze screnami i z gierkami z toba a ty sie dalej rozwijaj i kontroluj skoro lubisz i cos ci to daje
miłej zabawy bo chyba to cie nie nudzi z drugiej strony podziwiam te twoja wytrwalosc he hwe
kontrolowałes zabe teraz mnie ,to jakies twoje drugie zycie chyba :d eot
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Wtorek 02.08.2022

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

baxik pisze:
02 sie 2022, 05:47
poniewaz kopiujesz te moje screny by cos mi udowodnic to dalem ci powod do satysfakcji he hwe
i zabawilem ja sie z toba :? bo bystrosc twoja granic nie ma,nawet konto real sobie otworzyłes tylko po to ha ha ha
a to zaden problem porownac demo i real i zobaczyc roznice
no to zgaduj zgadula demo to czy real :?:
na tym ja skonczylem ze screnami i z gierkami z toba a ty sie dalej rozwijaj i kontroluj skoro lubisz i cos ci to daje
miłej zabawy bo chyba to cie nie nudzi eot
Daj spokoj kawalarzu , ewidentnie widac ze w paincie majstrujesz, tak wkleiles ze kawalek swiecy zakryles :lol: ja nie wiem kto sie jeszcze nabiera na te Twoje koszenie siana :roll: pokaz jak sie wyplaca siano z konta DEMO :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6865
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 02.08.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

bawisz sie ty bawie sie i ja bo tu nuda
juz nie raz to pisalem nikt nie kaze ci mnie czytac wiesz ze to proste ignor i po robocie
przynajmniej bedzie tu znowu mniej postow na forum ha ha ha a i tak nigdy nie bedziesz znał prawdy
bo ja na tym forum pokaze tylko to co ja bede chcial a nie to co by chcieli tacy jak ty
ok ja skonczylem gierki ty rob co lubisz
pokazuje jak mozna zarobic i tyle i jesli ty i tobie podobni uwazaja ze to demo to ja sorki ale nie mam najmniejszego zamiaru ani ochoty zmieniac twoja ocene bo nawt mi to pasuje a dlaczego a to :?:
pozdrawiam
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6865
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 02.08.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

lka eur/dol dalej upierdliwie trzymam brr
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2022, 07:27 przez baxik, łącznie zmieniany 2 razy.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 02.08.2022

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Jeśli ktoś lubi RGRy to właśnie się utworzył na DAX.
https://charts.mql5.com/33/345/de30-f-m ... mbanku.png

Zakarkili
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 14 sie 2021, 12:50

Re: DayTrading: Wtorek 02.08.2022

Nieprzeczytany post autor: Zakarkili »

baxik pisze:
02 sie 2022, 05:47
poniewaz kopiujesz te moje screny by cos mi udowodnic to dalem ci powod do satysfakcji he hwe
i zabawilem ja sie z toba :? bo bystrosc twoja granic nie ma,nawet konto real sobie otworzyłes tylko po to ha ha ha
a to zaden problem porownac demo i real i zobaczyc roznice
no to zgaduj zgadula demo to czy real :?:
na tym ja skonczylem ze screnami i z gierkami z toba a ty sie dalej rozwijaj i kontroluj skoro lubisz i cos ci to daje
miłej zabawy bo chyba to cie nie nudzi z drugiej strony podziwiam te twoja wytrwalosc he hwe
kontrolowałes zabe teraz mnie ,to jakies twoje drugie zycie chyba :d eot


No tak, ale rzeczywiście tam jest wklejony kawałek niebieskiego paska, po co to zrobiłeś?

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 02.08.2022

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Zakarkili pisze:
02 sie 2022, 09:06
baxik pisze:
02 sie 2022, 05:47
poniewaz kopiujesz te moje screny by cos mi udowodnic to dalem ci powod do satysfakcji he hwe
i zabawilem ja sie z toba :? bo bystrosc twoja granic nie ma,nawet konto real sobie otworzyłes tylko po to ha ha ha
a to zaden problem porownac demo i real i zobaczyc roznice
no to zgaduj zgadula demo to czy real :?:
na tym ja skonczylem ze screnami i z gierkami z toba a ty sie dalej rozwijaj i kontroluj skoro lubisz i cos ci to daje
miłej zabawy bo chyba to cie nie nudzi z drugiej strony podziwiam te twoja wytrwalosc he hwe
kontrolowałes zabe teraz mnie ,to jakies twoje drugie zycie chyba :d eot


No tak, ale rzeczywiście tam jest wklejony kawałek niebieskiego paska, po co to zrobiłeś?
Zgadnij :d

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6865
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 02.08.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

ropa lki i sp500 lki
ropa juz bp a lki skrot :569:
Zakarkil
zajmij sie przewidywaniem co zrobi rynek
i nie interesuj sie moja zabawa z JOHNYM
czasem musze jemu dac zajecie by mu sie nie nudzilo :P gdy zielony stad znikl ha ha ha

edek zgasilem te lke z 1,013 ale mam juz nowe lki i mocniej :568:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2022, 10:10 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Zablokowany