DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: XAB »

TO Pozycje z nocy czyli lki pogodz 2rano
a ze nie mam dostepu do wykresow wiec pap :564:
dax
https://zapodaj.net/9fb3daefce785.jpg.html
glowny
https://zapodaj.net/0595f1e5390e8.jpg.html
nic w zasadzie nie robie bo cos tam zarabiam/cos tam jak spada skracam lub usredniam///////////////
iczekam na moze wreszcie odbicie w gore
istotne to to ze lki juz zarabiaja a mam jeszcze lki na dt i mam ski ropa ale tu narazie tylko skracanko i zaden zysk
/teraz z ciut nizej 86 ale i z wyzej tez mam esk/
gra ktos cos czy tylko czytacie :P :P :P
mimo iz rynek kusi ale uwazam ze wchodzenie w esy na tak posrnych poziomach to zbyt duze ryzyko lka kiedys urosnie i tyle
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

arniarni
Gaduła
Gaduła
Posty: 208
Rejestracja: 07 maja 2010, 12:17

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: arniarni »

Ale cisza pewnie wszyscy w shortach siedza i kase licza

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

WTI wyglada na D1 jakby tworzyła sie formacja „ ale urwał”
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Asset
Gaduła
Gaduła
Posty: 277
Rejestracja: 19 lis 2012, 09:07

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: Asset »

Bax, wchodzimy do kanału wzrostowego czy będzie odbój? W mojej opinii tak właśnie będzie i lecimy do góry. Eur/Usd zatrzyma się na 1,10 z przystankiem 1,12. Co myślisz?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
24 sty 2022, 11:40
WTI wyglada na D1 jakby tworzyła sie formacja „ ale urwał”
z tego co pamietam to my na eskach czyli jest git
a na indeksach znowu zabawa w spadki :(
ASSET
o edku to ja od dawna czekam na te spadki ale jakos ciezko im to idzie
LICZE ZE MOZE POD FED MOCNIEJ POJADA :568: a to tuz tuz
Ostatnio zmieniony 24 sty 2022, 11:50 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

arniarni
Gaduła
Gaduła
Posty: 208
Rejestracja: 07 maja 2010, 12:17

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: arniarni »

Panika juz niezla zaczynam L podbierac na indeksach ale ryzyko wielkie nie polecam :D

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB nie wiem czy „ my” , ja w S od piątku na sp i wti
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
24 sty 2022, 11:50
XAB nie wiem czy „ my” , ja w S od piątku na sp i wti
ja navik to w sumie juz nie pamietam od kiedy na esach na ropie jade z tym ze ciagle skracalem
wazne by zeszli nizej 84 a na razie dba blada a w piatek pisalem dokladalem esy
tak jak teraz bo nawalilem nowe eleczki na indeksach :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

Gdzieś słyszałem/ czytałem ( nie pamietam gdzie) ze USA ma uwolnić zapasy ropy , wtedy cena poleci w dol. Taka informacja obiła mi sie o uszy
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany