DayTrading: Wtorek 11.01.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3001
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 11.01.2022

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 11.01.2022

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik
wreszcie to moje upierdliwe lkowanie nygusa przynioslo sens gdy zaczalem juz watpic
jednego dnia wskoczyly takie zyski ze szkoda gadac
bo nygus jak leci w dol to na pysk ale w gore to odrzutowiec ha ha ha
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Wtorek 11.01.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

Moim scenariuszem bazowym na ten miesiąc jest wyciągnięcie świeczki styczniowej na zielono.
Czas pokaże czy dobrze kombinuje . :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 11.01.2022

Nieprzeczytany post autor: XAB »

lki na nasdaq na dt
https://zapodaj.net/db1c557208434.jpg.html
tu bp ale to tylko to co na dti tylko zamykam by wyrownac z duza nawiazka te straty z lkowania wczoraj
moc elek mam
a tu toco potrzymam ciut dluzej
https://zapodaj.net/e8186410c443a.jpg.html
nie wszystko widac np dax
jeszcze mam troche elek ale moze pokaze jak bede gasil dobrych trejdow dzis
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
dopra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1002
Rejestracja: 25 wrz 2021, 19:46

Re: DayTrading: Wtorek 11.01.2022

Nieprzeczytany post autor: dopra »

navik pisze:
11 sty 2022, 00:48
Moim scenariuszem bazowym na ten miesiąc jest wyciągnięcie świeczki styczniowej na zielono.
Czas pokaże czy dobrze kombinuje . :564:
a nie bierzesz pod uwagę danych o inflacji w środę? Jak będzie wyższa to może być presja na podnoszenie stóp procentowych przez FED a wtedy indeksy mogą zanurkować

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Wtorek 11.01.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

Prawdę mówiąc mało kiedy patrzę w kalendarz makro i mało kiedy gram pod dane ( jedynie FEDy biorę pod uwagę) , bo nigdy nie wiem jakie one bedą i jaki wpływ bedą mieć na cenę. Tłumaczenie zawsze jest takie samo „ dane były juz w cenie , albo dane zaskoczyły rynek ...”
Staram sie grać na świeczkach, bazować na wykresie tylko i wyłącznie.
Zakładałem i zakładam ze to była korekta . Świeczkę z października traktuje jako sygnał do dalszych wzrostów w długim terminie . Zejście w okolice pivota tej świecy ( 15127 - pivot ) traktuje jako korektę. Poziom 15100 traktowałem jak ostatni bastion dla byków i zakładałem ze z tego poziomu pójdzie mocna i zdecydowana kontra byków . Na ten moment kontra byków jest mocna i zdecydowana wiec zakładam ze jesteśmy po korekcie i juz nie wrocimy na 15100 i mam nadzieje ze szybko wrocimy powyżej 15800 a najlepiej to powyzej 16000.
Mogę byc w błędzie oczywiście ale taki scenariusz sobie wymyśliłem i sprobuje go tak rozegrać, a co z tego wyjdzie to czas pokaże. :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 11.01.2022

Nieprzeczytany post autor: XAB »

NAVIK
NASDAQ nowego szczytu w styczniu to raczej nie powinno byc /BOBY PRZESADZILI/ ale zakladac mozna wszystko
jest 156xx wiec nawet jak wybije 16k to mysle ze wiekszosc bykow juz zadowoli a 16200 to juz by byla bajka
mam lki tylko ciut wyzej 15200 lub nizej :P czyli zarabiamy
dawaj jakies opory bym mogl te moje lki troszke poskracac
bo na glownym czyli sp500 to wg mnie 4682 wybija i bedzie po spadkach
Ostatnio zmieniony 11 sty 2022, 09:59 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Wtorek 11.01.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

Xabislaw Dzis niestety w terenie jestem . Nie pomogę niestety bio nie mam dostępu do kompa
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 11.01.2022

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
11 sty 2022, 09:54
Xabislaw Dzis niestety w terenie jestem . Nie pomogę niestety bio nie mam dostępu do kompa
spoko mi sie nie spieszy i za wczesnie tych elek co mi zostaly juz nie gasze i jak pisales piatek 21xx moze byc to ta chwila ha ha ha:564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zakarkili
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 14 sie 2021, 12:50

Re: DayTrading: Wtorek 11.01.2022

Nieprzeczytany post autor: Zakarkili »

Kabel jest na oporze D1, powinna być reakcja, ja siedzę w S.

Zablokowany