DayTrading: Poniedziałek 20.12.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3020
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Poniedziałek 20.12.2021

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum

Sprawdź jaki dzisiaj kurs walut.

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.12.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

eur/dol na dt
ski zgasilem teraz dobranoc
https://zapodaj.net/d675a3095e049.jpg.html
lki troszke tez na dt
https://zapodaj.net/7fb5592959142.jpg.html
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
raptor
Gaduła
Gaduła
Posty: 144
Rejestracja: 10 gru 2019, 18:40

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.12.2021

Nieprzeczytany post autor: raptor »

Moje wypowiedzi nie stanowią żadnych rekomendacji.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.12.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

indeksy
ladnie przetrzepali bykow w nocy na indeksach
strach te lki zaczynac ale kiedys zaczac trzeba delikatnie i powolutku zacząłem lki hmmmmmmmmmmmm
https://zapodaj.net/25bc34b816fb1.jpg.html
ska na us100 zgaszona prawie 1000pipow pogielo te rynki na swieta :P
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.12.2021

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

Ja myślę, że na indeksach te elki już można powoli. Gdyby nie można było, to pan Bóg by inaczej świat stworzył.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.12.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek i moje dt
https://zapodaj.net/e9b80be9d4400.jpg.html
mysle ze bedzie mordownia do swiat na tym elkowaniu ale probuje bo w koncu to najwiecej na elach zarobilem w grudniu
oczywiscie troche bylo strat ale lki mi w nocy wycielo i dobrze boby straty byly sporo wieksze
Ostatnio zmieniony 20 gru 2021, 08:46 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.12.2021

Nieprzeczytany post autor: crok. »

na lirze sie nie pierd... :) eragon chyba obsrany przed swietami bedzie jak go wyniosa na noszach i jak oni chca splacic zobowiazania ?
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Awatar użytkownika
P4W3L
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 22 lip 2013, 10:34

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.12.2021

Nieprzeczytany post autor: P4W3L »

crok. pisze:
20 gru 2021, 08:03
na lirze sie nie pierd... :) eragon chyba obsrany przed swietami bedzie jak go wyniosa na noszach i jak oni chca splacic zobowiazania ?
Ja widziałem tylko nagłówek, nawet nie chciało mi się czytać. Wspomniał że będzie obniżał stopy zgodnie z religią islamu wtf. Jemu już się pomieszało całkowicie, najpierw inflacja, teraz religia, czekam kiedy w imię konfliktu zbrojonego. Chory człowiek. Z takim podejściem to i 20 kursu nie zatrzyma.
Edek z H4 jak wyjdą dołem z prostokąta to mamy conajmniej 1.11
„Śpieszymy się do dorosłości, żeby tęsknić za dzieciństwem, tracimy zdrowie dla pieniędzy, a potem płacimy by je odzyskać, żyjemy jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć, a umieramy jakbyśmy nigdy nie żyli” - Paulo Coelho

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.12.2021

Nieprzeczytany post autor: crok. »

P4W3L pisze:
20 gru 2021, 08:23
crok. pisze:
20 gru 2021, 08:03
na lirze sie nie pierd... :) eragon chyba obsrany przed swietami bedzie jak go wyniosa na noszach i jak oni chca splacic zobowiazania ?
Ja widziałem tylko nagłówek, nawet nie chciało mi się czytać. Wspomniał że będzie obniżał stopy zgodnie z religią islamu wtf. Jemu już się pomieszało całkowicie, najpierw inflacja, teraz religia, czekam kiedy w imię konfliktu zbrojonego. Chory człowiek. Z takim podejściem to i 20 kursu nie zatrzyma.
Edek z H4 jak wyjdą dołem z prostokąta to mamy conajmniej 1.11
weystarczy otworzy granice i na swieta mamy tu 100tys irakijczykow pod granica to nam swieta spierd...
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Awatar użytkownika
raptor
Gaduła
Gaduła
Posty: 144
Rejestracja: 10 gru 2019, 18:40

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.12.2021

Nieprzeczytany post autor: raptor »

Moje wypowiedzi nie stanowią żadnych rekomendacji.

Zablokowany