DayTrading: Czwartek 04.11.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3021
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 04.11.2021

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 04.11.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ok
co powiedział fed wiemy /dokladnie to jeszcze nie czytalem oceny
zalozenia terminowe KERMITA NA EDKA ZNAMY
szkoda tylko ze nie ma takiej osoby ktora by podala jakie moga byc poziomy na indeksach / nawet navik ucichl
jedyne co madre to zapamietalem przewidywania morgana wakacyjne na pol roku na grudzien
na sp500 to 4700 czyli juz rynek jest blisko
moze ktos napisze jakies poziomy?
bo idac tym torem to rynki jeszcze sie moga wzmocnic tzn dax i nasdaq ok 1procent bo prawie tyle brakuje na sp500
czyli dax ok 162xx i nasdaq ok 16300
rynek wzmocniony jest od jutra kasa z drukarek czyli 100 mld dolcow go wzbogaca
up up up a co dalej? ma ktos jakis pomysł bo zamierzam gasic lki / malo juz zostalo zadna moc
bo jesli jeszcze z 1 procent w gore rynek to na ski raczej za wczesnie jeszcze
a i to co obiecywalem od tygodnia
fed oczywiscie swiąt usrancom swym przekazem nie zepsul
wystarczylo z elkami poczekac na wczorjszy dzien
mam jeszcze s na edku z wyzej 1,161 i lki ropa nizej 80
a esek na indeksach juz powoli sie czaje na wejscie
a i ski na ropiez zyskiem ale znowu karwa skasowalem wszystko przynajmniej 1,5 pktu za wczesnie a byly z 45 brrr
a mozna bylo choc 1dna jeszcze trzymac to teraz musze sie bujac z usrednianiem elek i tyle eot
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 04.11.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek na dt moze jakos tak na dzis
https://zapodaj.net/7ad653bd6e1fe.jpg.html
moje DT JUZ BP
https://zapodaj.net/fe152996e3658.jpg.html
8 paczek z rana to jak bita śmietana na sniadanko
UD TREJDOW PAP
grajac z m30 brak podejscia na 1,163x i dopiero w dół jak rynek bedzie w tym kanaliku
ten ruch akurat by pasował naszczyty nowe na indeksach :idea: jesli mają byc a tak zakladam
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Czwartek 04.11.2021

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

XAB pisze:
04 lis 2021, 06:45
ok
co powiedział fed wiemy /dokladnie to jeszcze nie czytalem oceny
zalozenia terminowe KERMITA NA EDKA ZNAMY
szkoda tylko ze nie ma takiej osoby ktora by podala jakie moga byc poziomy na indeksach / nawet navik ucichl
jedyne co madre to zapamietalem przewidywania morgana wakacyjne na pol roku na grudzien
na sp500 to 4700 czyli juz rynek jest blisko
moze ktos napisze jakies poziomy?
bo idac tym torem to rynki jeszcze sie moga wzmocnic tzn dax i nasdaq ok 1procent bo prawie tyle brakuje na sp500
czyli dax ok 162xx i nasdaq ok 16300
rynek wzmocniony jest od jutra kasa z drukarek czyli 100 mld dolcow go wzbogaca
up up up a co dalej? ma ktos jakis pomysł bo zamierzam gasic lki / malo juz zostalo zadna moc
bo jesli jeszcze z 1 procent w gore rynek to na ski raczej za wczesnie jeszcze
a i to co obiecywalem od tygodnia
fed oczywiscie swiąt usrancom swym przekazem nie zepsul
wystarczylo z elkami poczekac na wczorjszy dzien
mam jeszcze s na edku z wyzej 1,161 i lki ropa nizej 80
a esek na indeksach juz powoli sie czaje na wejscie
a i ski na ropiez zyskiem ale znowu karwa skasowalem wszystko przynajmniej 1,5 pktu za wczesnie a byly z 45 brrr
a mozna bylo choc 1dna jeszcze trzymac to teraz musze sie bujac z usrednianiem elek i tyle eot
Docisną jeszcze dzisiaj i piątek (NFP) jakiś +1% na indeksach.
The only way is up

Misiek712
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 707
Rejestracja: 28 gru 2012, 16:18

Re: DayTrading: Czwartek 04.11.2021

Nieprzeczytany post autor: Misiek712 »

Sapina pod 4700 i mocniejsza cofka. Uważam jak tsunami dziś jutro i potem mocniejsza korekta.
Co do edka 1,15 jak dla Mnie jak wytrzyma jedziemy na poziomy kermit jak nie to jeszcze zejście pod 1,1444 a potem już 1,13

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 04.11.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB ....tyle razy ci pisałem ...indeksy sa po to żeby rosnąć :!: :!: :!:
A tak na serio to czasu brak na wykresy !!
Ale ok . Kiedyś pisałem( jako ciekawostkę) ze na nygusie jest poziom do zrobienia 16776 :!:
Tam właśnie zmierzamy :!:
A jeżeli chodzi o h1-H4 to widziałbym do końca tygodnia poziom 16280-16300 .
SP jak wybija 4662 to idziemy na 4696 .
Z miesięcznych zasieg mam do 4939 -to zasieg ze starego sygnału miesięcznego , bo teraz wyrysował sie nowy sygnał i nowy zasieg który jeste baaaardzo wysoko i mogę tylko powiedziec jako ciekawostkę ze SP bedzie na 5662 za jakiś dłuższy czas ( rok )
A Nasdaq z nowego sygnału ( ciekawostka) ma zasieg do 20450 :!: co pokrywa sie z fibo jakie kiedyś wrzucałem , XAB masz to moje fibo w „ulubionych” obrazkach :lol: ....wiec zobaczymy jeszcze nie jedno ATH na indeksach :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Czwartek 04.11.2021

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Edek promocja. Chyba :)
The only way is up

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 04.11.2021

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »



szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Czwartek 04.11.2021

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Ci co grają (ja nie) znaja ten kanalik na pamięć
NQ
https://invst.ly/wi6sp

Zablokowany