DayTrading: Czwartek 09.09.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 09.09.2021

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Czwartek 09.09.2021

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Jest 370 użytkowników online :: 4 zarejestrowanych, 1 ukryty i 365 gości (wg danych z ostatnich 15 minut)
Najwięcej użytkowników (1682) było online 03 maja 2020, 01:01
Wiecie że piszemy posty dosłownie do cyfrowegoe niczego nawet staty tutaj sa jebitni. zmanipulowane. Jest przed 4 a statystyka mówi że aktualnie jest około 370 osób co jest bzdurą. piszemy post do samych siebie staty są przekłamane
"If music is dying musicians are killing it" - MP

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 09.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax
https://zapodaj.net/3bdcaa3d59e95.jpg.html
nasdaq
https://zapodaj.net/bc265ea89294a.jpg.html
edek
https://zapodaj.net/fcdb2f22abde2.jpg.html
gram dt wiec skroty to normalka i szkoda pokazywac co chwila kierunek i cele widac
a i sp500 jeszcze mam
https://zapodaj.net/c452005e66898.jpg.html
cel
https://zapodaj.net/77c87d350ae65.jpg.html
SEROL666
pisac kazdy moze trochę lepiej lub gorzej
wazne zeby kazdy pojąl sens
twej wypowiedzi nie rozumiem ale mi nie przeszkadza pozdrawiam

dodaj jeszcze ze jest 20tysiecy uzytkownikow nawet jak czynnych kilka tysiecy czy nawet 1000
to wystarczy ze raz w mcu ktos wszedl na portal i po temacie
bo np moj komp nie jest wyłaczany a tylko zawieszony wiec on line moge tu byc pokazywany cały czas
zaś dawca zyje z reklam a nie z tego czy ty tu cos napiszesz czy nie bo ma to głeboko w dpie
trzeba miec choc podstawowe pojecie co to jest portal i jak sie utrzymuje by doszukiwac sie manipulacji eot
ja np pisze tu bo siedze przynajmniej 8godz przy kompie a robienie np pisanek w tym czasie mniej mnie interesuje :lol: :lol: :lol:
zas to ze coraz mniej tu ludzi podaje jakis przekaz co do kierunku na rynku to mnie juz drazni bo czuje sie z tym juz żle bo szkoda ale kiedys tu sporo wiecej bylo pokazywanek o fx
i przekazu kilku osob stad wyraznie mi brakuje gdyz ja pokazuje tu raczej czyste dt na minutkach
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Czwartek 09.09.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

XAB, w końcu dział Daytrading :) jak tam, będzie to 1,1838?
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 09.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wojtalo pisze:
09 wrz 2021, 08:35
XAB, w końcu dział Daytrading :) jak tam, będzie to 1,1838?
no przydaloby sie w koncu
dzis chyba ECB 13,45 czas :idea: wiec :idea: i bezrobotni usa wiec oczekujace juz w pogotowiu 8)
choc ze 35 to latwiej by bylo o spadki mam 1ske straz i na razie czekm na okazje
na lki wyzej 20 rynek to zdecydowanie za wysoka gra
bo dalej wisi fbo na nizej 1,18
a poki rynek nizej szczytu ostniego to jest spadkowo i tyle
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Czwartek 09.09.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Potem jeszcze konferencja ECB. Osobiście nie lubię takich dni, bo rynek sobie stoi, po czym w trakcie wydarzenia może zrobić dosłownie wszystko. Po fakcie przeważnie i tak widać, że poszło zgodnie z planem, ale jednak za dużo w tym losowości. Chyba odpuszczę do 16stej...
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

waz69
Gaduła
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: 26 cze 2012, 16:06

Re: DayTrading: Czwartek 09.09.2021

Nieprzeczytany post autor: waz69 »

XAB pisze:
09 wrz 2021, 07:21
...zas to ze coraz mniej tu ludzi podaje jakis przekaz co do kierunku na rynku to mnie juz drazni bo czuje sie z tym juz żle bo szkoda ale kiedys tu sporo wiecej bylo pokazywanek o fx
i przekazu kilku osob stad wyraznie mi brakuje gdyz ja pokazuje tu raczej czyste dt na minutkach
Nie tylko Tobie - ale cóż ile można walczyć z chamami, trollstwem itp, itd - poza tym mam wrażenie że "kilka" osób wykruszyło MC
(a "charakter" psychy tradera rzadko kiedy pozwala na przyznanie się do takiej porażki).

Ale żeby nie było: wklejam swój "bazgroł" nygusa - z troche dłuższej perspektywy (h4 - d1) niż DT - dokąd może :?: :idea: zlecieć - widać
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
to co tu wypisuję, to TYLKO moje prywatne wróżby i pierdoły - raczej bez pokrycia i sensu. Nie biorę za nie ŻADNEJ odpowiedzialności. :569:

Awatar użytkownika
P4W3L
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 22 lip 2013, 10:34

Re: DayTrading: Czwartek 09.09.2021

Nieprzeczytany post autor: P4W3L »

S zamknięte na sapinie, zbyt mała dynamika, jeżeli wrócimy powyżej 4510 to powinni wybić nowy szczyt. Niestety to jeszcze nie czas na korektę.
Jeżeli ja już tracę wiarę to może przyjść ta korekta. Mam za dużo zajęć w domu i ogrodzie, więc na tym się skupię. Niech mnie ubiorą w S ponownie na 4570.
Miłego dnia wszystkim.
„Śpieszymy się do dorosłości, żeby tęsknić za dzieciństwem, tracimy zdrowie dla pieniędzy, a potem płacimy by je odzyskać, żyjemy jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć, a umieramy jakbyśmy nigdy nie żyli” - Paulo Coelho

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 09.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Nie tylko Tobie - ale cóż ile można walczyć z chamami, trollstwem itp, itd - poza tym mam wrażenie że "kilka" osób wykruszyło MC
(a "charakter" psychy tradera rzadko kiedy pozwala na przyznanie się do takiej porażki).

Ale żeby nie było: wklejam swój "bazgroł" nygusa - z troche dłuższej perspektywy (h4 - d1) niż DT - dokąd może :?: :idea: zlecieć - widać
[/quote]
wiesz ja gram indeksami dopiero od pandemii
jesli to kiedys gralem tylko daxa
mi ciezko jest wychwycic chocby poruszanie takiego nygusa
dlatego z przyjemnoscia patrze na czyjas ocene inna niz moja ja gram dt mnie latwiej sie skraca pozycje zle
/setki razy to tu pokazuje zreszta jak to robie
nie ma tu nieomylnych chocby na ropie ze 3 razy dalem dpy i skubalem jak kurczaka by wyzerowac straty
nygus dzis teraz
https://zapodaj.net/d7c7331f44dc4.jpg.html
wszedlem juz na m5 to postep :) :) 2ski gram juz
a w sumie tez bym chciał by wszyscy zarabiali ale tak na forexie sie nie da / ja w pandemie zarobilem supersuper a zdecydował przypadek po prostu zaczalem grac indeksy i calkiem inaczej niz kiedys /
pozdrawiam ud,trejdow
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 09.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

P4W3L pisze:
09 wrz 2021, 10:26
S zamknięte na sapinie, zbyt mała dynamika, jeżeli wrócimy powyżej 4510 to powinni wybić nowy szczyt. Niestety to jeszcze nie czas na korektę.
Jeżeli ja już tracę wiarę to może przyjść ta korekta. Mam za dużo zajęć w domu i ogrodzie, więc na tym się skupię. Niech mnie ubiorą w S ponownie na 4570.
Miłego dnia wszystkim.
ten sapka ja mysle ze czuje wieksze spadki i tylko na razie probuje sie bronic
przed tym co byc powinno i moze na nim tzn na obronie sie skupila kasa z drukarek
przyszly tydzien bedzie juz jasno i cos widac
a moze i dzisiaj juz troszke po ECB wiecej zobaczymy ja za sss
takie moje widzimisie bo to inny miesiac niz normalnie bylo
12-15wrzesien rynki zamykaja kontrakty terminowe 3mczne / dochodzi tez fed
beda wyciskac jak sok by bylo nisko by mogli wejsc w lki do tego czasu czyli w dlugie pozycje
choc w zasadzie na niektorych indeksach na upartego juz mog sie w lki pakowac ale mysle ze wola wejsc jak najnizej tyle widze na dzis
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany