DayTrading: Piątek 30.07.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 30.07.2021

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 30.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik
nie mam czasu czekac lke mam na NQ I NA SP500
z otwarcia i tyle na noc pap /I SPKOJNIE SPIE ILE SIE DA rano poglowkuje :564:
SKI EDEK
Ostatnio zmieniony 30 lip 2021, 00:14 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 30.07.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB pisze:
30 lip 2021, 00:11
navik
nie mam czasu czekac lke mam na NQ z otwarcia i tyle na noc pap
tez zamknałem to s. Trafiło mi sie jak ślepej kurze ziarnko.
L jest też ale małe. tp 14976
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 30.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
30 lip 2021, 00:14
XAB pisze:
30 lip 2021, 00:11
navik
nie mam czasu czekac lke mam na NQ z otwarcia i tyle na noc pap
tez zamknałem to s. Trafiło mi sie jak ślepej kurze ziarnko. L jest też ale małe. tp 14976
tez bym ski gasil gdybym mial bo jutro tez jest dzien nara
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 30.07.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

sl zaliczony .
Xab jak zrobimy do konca miesiaca 630 to wiecej z Toba nie dyskutuje nt nasdaqa :568: .... no i oczywiscie bedziesz stawiał flache :!: :lol: ( wszystkim :d )
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 30.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
30 lip 2021, 01:13
sl zaliczony .
Xab jak zrobimy do konca miesiaca 630 to wiecej z Toba nie dyskutuje nt nasdaqa :568: .... no i oczywiscie bedziesz stawiał flache :!: :lol: ( wszystkim :d )
to niestety nie moja wina ze nie lubisz trzymac eski :P bo teraz akurat mogłbys
ja czekalem na spadek a do ilu sie skreca tego nie wiem
ty jestes tu ekspert :564: od nasdqa / ja nie gram go dluzej niz rok wiec sie na nim dopiero dozbrajam
ja dopiero zaczalem sie rozkrecac przy zakupach elek
mnie juz pasuje jak pisalem zejscie choc do 800 a zejda nizej to nizej tez bede mial lki
ja raczej bede lki dluzej trzymal niz dzien dwa bo moze z tydzien :shock:
najwyzej je na dt pouszlachetniam :roll: by miec nizsza srednia kupna
chcialem je na sierpien kupic i wreszcie sie doczekalem wiec i zapakuje sie w nie tez odpowiednio i z przytupem
u mnie to na razie wyglada tak czyli poczatek jest reszta rano albo z oczekujacych
https://zapodaj.net/5e444ade94ed2.jpg.html
NQ i SP500 spada odpowiednio to kupuje
dax i us30 odpuszczam bo one udaja ze spadaja :568:
kupowac zaczalem tez dolary czyli usd/pl wiec i edka dt spuszczam ze smyczy tzn mam 1ske wystarczy
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 30.07.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB pisze:
30 lip 2021, 03:09


...ja dopiero zaczalem sie rozkrecac przy zakupach elek
mnie juz pasuje jak pisalem zejscie choc do 800 a zejda nizej to nizej tez bede mial lki
ja raczej bede lki dluzej trzymal niz dzien dwa bo moze z tydzien :shock: ....
Nie szalej z zakupami żeby depo wytrzymało zjazd do 14630 ( H4) :!: :lol: .... i żeby Ci na flache wystarczyło :!: :lol:

Jak wywalimy poprzedni dołek ( 14774 u mnie) , bo test dołka raczej obstawiam szybciej niż później .... to przystanek z H1 bedzie na 14692. Tam możemy mieć lekką konsternacje czyli konsole i jakieś odbicie , a docelowo jedziemy na 14630. Pytanie czy dziś, czy dopiero w poniedziałek , wtorek. Jak dolecimy do 630 to można ładować L "po same kule i nic sie nie bać" - jak mawiał klasyk :lol: , oczywiście sl obowiązkowy bo gdyby jednak 630 było mało to niżej mamy dopiero przystanek z H1 na 14480 ale to juz poważniejsza sprawa wtedy bedzie .......-tyle nauki :p
EOT :lol:
............................
oczywiscie to tylko jeden z możliwych scenariuszy :idea:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

el_gringo_
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 20 mar 2020, 23:15

Re: DayTrading: Piątek 30.07.2021

Nieprzeczytany post autor: el_gringo_ »

Dax z luką się otworzył i zjechał... zakaven!! kupiłeś te eSki ??

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Piątek 30.07.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

No i ch, nie trafiłem znowu. Ludzie na forum, przestańcie oszukiwać i pomóżcie! Mam L po 1,1892. Kupiłem bo rosło. Co teraz???



post1013625.html#p1013625
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 30.07.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

eduardo -https://invst.ly/vl5pk - albo góra albo dół. Czary mówią, że dół, ale jak będzie?
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Zablokowany