DayTrading: Czwartek 22.07.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 22.07.2021

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 22.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

rynek godz 8 rano
eur/dol mam lki juz
https://zapodaj.net/00da2ed3c6b79.jpg.html
wycofuje sie narazie z esek na nasdqa i daxa
bo trace na skach na us30 ok 10 procent depa tzn gdybym zgasil teraz / bylo sporo gorzej juz/
i mam robote na dt wiec tylko na tym sie skupiam
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Czwartek 22.07.2021

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

XAB pisze:
22 lip 2021, 08:05
rynek godz 8 rano
....
wycofuje sie narazie z esek na nasdqa i daxa
bo trace na skach na us30 ok 10 procent depa tzn gdybym zgasil teraz / bylo sporo gorzej juz/
.....
hmmm
chyba musisz strażaka z baszty zwalić (bo chyba pomyliłeś ze strażnikiem)..... :D :mrgreen:

a ja na germańcu mam 6 lota i czekam na Low przed otwarciem sesji tak max do godz 8,40
Ostatnio zmieniony 22 lip 2021, 08:23 przez _Kerad_, łącznie zmieniany 1 raz.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 22.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

_Kerad_ pisze:
22 lip 2021, 08:15
XAB pisze:
22 lip 2021, 08:05
rynek godz 8 rano
....
wycofuje sie narazie z esek na nasdqa i daxa
bo trace na skach na us30 ok 10 procent depa tzn gdybym zgasil teraz / bylo sporo gorzej juz/
.....
hmmm
chyba musisz strażaka z baszty zwalić..... :D :mrgreen:

a ja na germańcu mam 6 lota i czekam na Low przed otwarciem sesji tak max do godz 8,40
na us trzymali rynek nad 34700 w nocy wiec odpuscilem dt bo bez sensu bylo pukac dt na 15 pip
teraz juz ciut lepiej ale dalej kibel
bo mam sporo esek nizej 34700
od 34660
jak zejde do 1k eur straty to chyba wtedy odpuszcze
choc w sumie brakuje mi jakiegos zejscia nizej 690 wiec przy tym rynku to moze byc chwila i po robocie
dawno miny nie mialem no to od wczoraj mam :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 22 lip 2021, 08:32 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Czwartek 22.07.2021

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

ja mam na M1 lukę do załatania na dax tak jak na foto...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 22.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

_Kerad_ pisze:
22 lip 2021, 08:31
ja mam na M1 lukę do załatania na dax tak jak na foto...
ja bp ale mysle ze w ski zawsze jeszcze zdaze wskoczyc nawet w biegu
bo chocby teraz mam juz pol depo puste :568:
ale na razie musze trzymac kase na podskoki na us30 jeszcze :P
bo na tym wariacie to zawsze moga zatanczyc 100pip czy wiecej w pare minut
na razie tancza na gora 50 pip ale dalej nize 700 mi nie zeszli
a jeszcze mi 5 esek zawislo :( nizej 34670 odblokuje na 2 razy i bedzie po robocie /2 obroty gora dol bo gram tylko eski/
Ostatnio zmieniony 22 lip 2021, 08:49 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 22.07.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

A co byłoby gdybyśmy nowe ATH zobaczyli jutro ( przy piątku) na NQ i S&P?
Odp. Ano nic szczególnego ....nowe ATH - jedno z wielu :wink:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 22.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
22 lip 2021, 08:48
A co byłoby gdybyśmy nowe ATH zobaczyli jutro ( przy piątku) na NQ i S&P?
Odp. Ano nic szczególnego ....nowe ATH - jedno z wielu :wink:
daja wyraznie do zrozumienia ze ochota jest i dlatego staram sie teren oczyscic dzis :mrgreen:
tzn do obiadu :P / straty czasem tez musza byc wpisane w robote i tyle
dlatego odpuscilem teraz i nq i daxa by sie nie zaplatac bardzo bolesnie choc ski mnie kusza dalej :shock:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 22.07.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Dax wg mnie powinien zrobić minimum 15550 i to bez żadnej „ łaski” - ale go nie gram , bo sie nie znam na tym cudaku.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 22.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

kabel zgodnie z przewidywaniami po fałszywym wybiciu wrocil powyzej poziomu wsparcia dla podwójnego szczytu. Świeczka tygodniowa już obiecujaca. Narazie zaksiegowana pozycja sprzed 2 dni i licze na odnowienie L po korekcie... Na edku dobrze byłoby zobaczyc 1.1830 przed ECB jeszcze ale czy dadza?
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany