DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum

Reklama: Sprawdź jaki jest dzisiaj kurs dolara w MyBank.pl

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

SzpilaCz
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 30 lip 2020, 17:15

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: SzpilaCz »

Na Edku, zeszli na wsparcie 1,216, teraz by pasowało, żeby jeszcze zagarnęli okolice lekko ponad 1,218 i down, ale jak zaczną od razu spadać dalej to się też nie obrażę.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Raczej do 13,45 i 14,30 nic się nie wydarzy.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

SzpilaCz
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 30 lip 2020, 17:15

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: SzpilaCz »

krab29 pisze:
10 cze 2021, 08:47
Raczej do 13,45 i 14,30 nic się nie wydarzy.
Potwierdzam, nuda podobnie jak wczoraj, dopiero Amerykańce zaczęli mocniej bujać, stawiam, że EBC nie zmieni retoryki, klucz będzie 14:30. Offtopowo trochę bardzo szanuję podejście Norges Bank, widać że w skali światowej ich dodruk był niewielki, widać to po odczycie inflacji i dodatkowo jedni z niewielu jako pierwsi ogłosili, że planują podwyżki stóp, być może nawet już w tym roku.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

To co widac to wszystkie pozycje
https://zapodaj.net/877ef9e7b3ae9.jpg.html
nie mialem w tym miesiacu z/s nizej 5-tki a raczej sporo wyzej i w zasadzie nie mam ochoty ani na dt ani na zerkanie czy rosnie czy spada ,wiec moze zgasze wszystko i zrobie sobie od dzis przerwe
bo pogoda nie sprzyja intensywnemu mysleniu a czy dzis z/s bedzie 4 czy6 to tak szczerze w sumie mi lotto
bo i tak bedzie BDB
COS TAM TERAZ JUZ ZGASZĘ :!:
do ecb troche czasu wiec jeszcze pomyslę bo mialem zamiar wszystko trzymac ale ?
u mnie bylo 1,2153 wiec po wsparciu na 60 juz na edku
indeksy dalej BP
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

NT jakos parcia w gore na indeksach nie widac no chyba ze po ecb
troche chyba ski przegapilem bo teraz to troszke bez sensu skowac :(
szuli
jakie ty masz mozliwe zejscie na daxie :?: bo u mnie to wsparcie na 500 :?:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

XAB pisze:
10 cze 2021, 10:58
NT jakos parcia w gore na indeksach nie widac no chyba ze po ecb
troche chyba ski przegapilem bo teraz to troszke bez sensu skowac :(
Poziom który grałem, ciągle trzyma. Pisałem wczoraj że mogą jeszcze raz zejść no i zeszli dziś więc teraz droga według mnie otwarta na podbój szczytów chociaż ECB może namieszać. Zobaczymy jeszcze co Nasdaq zrobi do tego czasu. Tam póki co poziomy też trzymają ale może pojawi się wybicie dołem co powinno dać szansę wyjścia w razie czego na Daxie na lekkim plusie z L.

el_gringo_
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 20 mar 2020, 23:15

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: el_gringo_ »

eLka na DAXie powoli zarabia... zastawiam się tylko do jakich poziomów może to dojść.. może do 15 7xx ??

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Informuję, że pojawił się na forum post użytkownika dadas-fx.
Pierwsza kwestia, to że pojawił się on w zamkniętym już wątku DT.
Druga kwestia, to że ktoś się podszywa.
Ja tego posta nie napisałem, ani nie zakładałem żadnego innego konta!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
Rocco
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:18

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Rocco »

XAB pisze:
10 cze 2021, 09:38
To co widac to wszystkie pozycje
https://zapodaj.net/877ef9e7b3ae9.jpg.html
nie mialem w tym miesiacu z/s nizej 5-tki a raczej sporo wyzej i w zasadzie nie mam ochoty ani na dt ani na zerkanie czy rosnie czy spada ,wiec moze zgasze wszystko i zrobie sobie od dzis przerwe
bo pogoda nie sprzyja intensywnemu mysleniu a czy dzis z/s bedzie 4 czy6 to tak szczerze w sumie mi lotto
bo i tak bedzie BDB
COS TAM TERAZ JUZ ZGASZĘ :!:
do ecb troche czasu wiec jeszcze pomyslę bo mialem zamiar wszystko trzymac ale ?
u mnie bylo 1,2153 wiec po wsparciu na 60 juz na edku
indeksy dalej BP
Xab jak sie nazywa ta platforma albo jaki to jest broker
Ostatnio zmieniony 10 cze 2021, 12:43 przez Rocco, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany