DayTrading: Czwartek 06.05.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 06.05.2021

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 06.05.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

https://iv.pl/image/eurdol-nasdq.GI5cWg3
EDEK I NASDAQ NA WYKRESACH
edek bp, dolary bp.
systemik
dolar bp
https://iv.pl/image/syst-dolary.GI5cdso
na systemiku mam teraz 11poz otwartych/bdb --w tym 4ski na ropie wti/
i moze pokaze statm jak cos do obiadu zgasze procz dolca albo wieczorkiem
dalej gram na spore wzrosty pisałem o tym codziennie od 10 dni pap
dax zgasilem 1poz i mam 10 otwartych
Kup Niemcy 30
2021-05-04 17:29 ‪2 902,99‬ zł ‎2,90%‎
Ilość: Kontrakty 1,5
Kurs otwarcia14 852,49 Bieżący kurs15 282,52
Zys. / str. Netto‪2 902,99‬ zł Bieżąca wartość‪22 924‬ €
na systemiku ani nie gram dt ani nic nie dokladam chyba ze cos wyrazniej spadnie niz mam lki a eski dalej są beeeeeeeee
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Czwartek 06.05.2021

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Nie podoba mi się ten układ na sp500, wygląda jakby chcieli wybić wczorajszego maxa, i pewnie wybiją.
A potem dół czy góra?

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 06.05.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

zakaven pisze:
06 maja 2021, 10:26
Nie podoba mi się ten układ na sp500, wygląda jakby chcieli wybić wczorajszego maxa, i pewnie wybiją.
A potem dół czy góra?
wiesz tak szczerze powiedziawszy to zaczynam nabierac ochoty by juz powoli szykowac ski
ale zasad nie bede łamał ten tydzień jeszcze patrze na wzrosty i moze po niedzieli dopiero zobaczymy co oni kombinuja :idea:
bo moze podejscie choc w kierunku szczytu /bo kto im zabroni/
tam kiedys wyczytalem na 5 dni roboczych kasa z drukarek starczy by ustalac kierunek
dzis 1 dzien :568: :568: :568:
Ostatnio zmieniony 06 maja 2021, 10:41 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Czwartek 06.05.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Znowu nie trafiłem z Edem... XAB, pora na S czy jeszcze nie?
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Czwartek 06.05.2021

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

XAB pisze:
06 maja 2021, 10:39
zakaven pisze:
06 maja 2021, 10:26
Nie podoba mi się ten układ na sp500, wygląda jakby chcieli wybić wczorajszego maxa, i pewnie wybiją.
A potem dół czy góra?
wiesz tak szczerze powiedziawszy to zaczynam nabierac ochoty by juz powoli szykowac ski
ale zasad nie bede łamał ten tydzień jeszcze patrze na wzrosty i moze po niedzieli dopiero zobaczymy co oni kombinuja :idea:
bo moze podejscie choc w kierunku szczytu /bo kto im zabroni/
Po tej reakcji na wsparcie, na daxie, ja też nabieram wątpliwości.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 06.05.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

zakaven
z drugiej strony to powinien byc miesiac bardzo mocno spadkowy
tak uwazam
ale karwa lapac ski a moga sporo jeszcze pojsc w gore nie ma sensu
tym bardziej ze widziales tl
tłuke siano chyba juz 3roboczy dzien na lkach maksa
ale elek juz raczej gdyby spadalo to nie dokladam poki moje sa dobre
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Czwartek 06.05.2021

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

XAB pisze:
06 maja 2021, 10:48
zakaven
z drugiej strony to powinien byc miesiac bardzo mocno spadkowy
tak uwazam
ale karwa lapac ski a moga sporo jeszcze pojsc w gore nie ma sensu
Też tak myślę ale niestety wykres ma to w dupie. :lol:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 06.05.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

no wlasnie
zwlaszcza strasznie zapętlony jest ten sp500
a od niego wszystko sie zacznie
tez nie umiem przewidziec ale chyba lepiej sie troche spoznic z eskami niz wychodzic przed szereg zwlaszcza w tym tygodniu / a ja uwielbiam przed ten szerego wyskakiwac czasem 3dni wczesniej tym razem im sie to nie uda bo czekam na sssssss
a te dziady podchodza rano w gore i potem caly dzien cofka / ciekawe jak bedzie dzisiaj
moze wreszcie i wieczorem do gory / bo pora/
nie ma korelacji indeksow wyraznie
nasdaq spada us30 rosnie a sp500 miesza w obie strony , dax do gory
przegiecie i ruski cyrk
Ostatnio zmieniony 06 maja 2021, 11:02 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 06.05.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Na S&P myśle, że będziemy testować 4120 i JEŻELI puści ten poziom w mocnym stylu piekną długą swiecą ( tak jak 13700 na NQ) no to bedziemy miec głebsza korekte . ( H4)
Do ilu korekta? być może nawet pokusza sie przetestować 4000 ( oczywiscie nie dziś ani nie w tym tygodniu ) Dla mnie kluczowy jest poziom 4120 , jak wytrzyma to dalej widze wzrosty , jak go połamiemy to o wzrostach zapominam. Na ten moment ( H4) wyglada ze tam własnie bedziemy schodzic. ihmo
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany