DayTrading: Środa 17.03.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3018
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Środa 17.03.2021

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 17.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Przez ostatnie kilka mcy pokazalem tu wszystko czego sie nauczylem przez te kilka tcy d-Po godz na fx
FAKT KOKOSY PRZYSZLY W UB ROKU DOPIERO
nie przyszło to łatwo az do ub roku kiedy zaczalem grac co innego i calkiem inaczej
Pomogła pandemia fakt bo zaczalem osiagac zyski rzedu 30-50 proc depa m-cznie
a przede wszystkim zalozenie? ze beda wzrosty i beda spadki i trafienie kiedy
Maly poziom ryzyka ,bo to byla rzadkosc kiedy kupowałem pozycje za prawie cala kase ,ale byla wtedy ta roznica ze nic mi nie grozilo ,procz najwyzej gora 5-10 proc straty depa
efekty bylo widać i jest widac
Pisalem ze wycofam sie z fx to nie tak bo nie porzuca sie kury i złotego jajka ale nie bede tak juz grał a ograniczę sie do porzadnej pensyjki
Wycofuje sie to prawda juz ale z tego przekazu tu codziennie na FORUM :?: :!:
i to co istotne to nie jest az tak wazne jaki jest depozyt bo mozna miec depo 10-20 proc MOJEGO i tez uzyskac te 20 proc minimum ZYSKU w miesiac czy tez 50
Moze to nie rewalacja dla milionerow/STAD/ ale w sumie b,bezpieczne godziwe stale zyski
Ruchy w tym mcu ograniczam do mocnego strzalu 1dnego :?: reszta to pukanko na drobne wydatki na swieta
poszedl skrot o 80 proc pozycji lub nawet o 100 na systemiku i na wykresowym
Prawdopodobnie powinienem wytrzymac jeszcze z dzien czy dwa ale odpuszczam i moze lki potrzymam jak zaczne kupowac ciut dlluzej
W sumie nie bede sie choc irytowal jak fed podbije znowu indeksy
Zalozenie bylo :568: zysk jest reszta sie nie liczy
SYSTEMIK
https://iv.pl/image/godz-74-systemik.GtdDQQT

na sytemiku skasowalem juz prawie do zera A na wykr zostawie moze z polowe pare minut pomyslę
https://iv.pl/image/zpoz-wykres.GtdDrPn

zostawilem na systemiku 1ske daxa /w koncu lubie miec strazaka
a wykresowy to co widac
https://iv.pl/image/zostaje.GtdDd3m
to dalej Z/S ok 3k
moze popukam przed lub po fedzie cos narrrrrrrrrrrr
A i prosze mnie dzis nie prowokowac głupimi gadkami bo 3dzien nie palę więc wszystko mnie wkarwia od samego rana :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Środa 17.03.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

To trzymamy kciuki za niepalenie.
Moze napiszesz kiedys jakas ksiazke bax jak cezary głuch.
Jesli wierzyc w to co pisze to zarobil miliony na tej makulaturze.
Swoja droga ciekawy z ciebie gość. Ciagle sobie wyobrazam jak wygladasz :D
moze przejdziesz kiedys do przestrzeni publicznej ?

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Środa 17.03.2021

Nieprzeczytany post autor: szuler »

uuuu, Xabik od trzech dni masz dodatkową kasę.
dzięki temu możesz otwierać jedną pozycję więcej.

to też zastanawiało mnie skąd od trzech dni jest czystsze powietrze ?
a to Xabika sprawka hehe

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Środa 17.03.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

Niezle parcie na dolca idzie, pewnie pod zrzut po fedzie. Gryze sie z mysla czy dzis sprzedawac.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 17.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

WestWorld pisze:
17 mar 2021, 09:12
Niezle parcie na dolca idzie, pewnie pod zrzut po fedzie. Gryze sie z mysla czy dzis sprzedawac.
edek minutka
z czerw to klin zasiej na 1,186x
z bialego / nie wykonczony trojkat ale tu zasieg na 1,183x juz :568:
od dwoch dni macie na tacy bo w sumie te abc caly czas gra

https://iv.pl/image/canvas.Gtdjna4
z fedem moze byc jak rzadko bywa powinien wzmocnic dolca bo wg mnie nie powie nic
dolce
https://iv.pl/image/dolce.GtdjLUp
kontynuujac
fed nie ma juz za duzo bonusow a ze gieldy pod szczytami to moze sobie pozwolic na jakies tam jeszcze wzmocnienie dolca bo wszystko jest ok hossa jest jest
dlatego napisalem powinien a zasieg i cel 1szy widac /wtedy ja dopiero sprzedam
formacyjki na dolcu na minutce sa wyraznie wzrostowe :idea: :idea:
kasa twoja i decyzja tez
szuli
mam tak depo luzne ze znajac siebie bede z nudow jakies pozycje połykał zamiast fajek :P
trawkę na pewno zajaram czasem /chyba 3 pauza na 20 lat jest głod bo bez wspomagania zadnego/ha ha haaaaaaaaa
gawron
dobrze by bylo gdyby w dzien wyszli ciut nad 1,19 to wtedy na 90 procent by dołowali
tak mysle albo by choc potłamsili tego edka tk w ok 1,19 :568:
gawronik
dolce prawie zawsze na swieta byly tansze :?:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Środa 17.03.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

juz jest wyzej 19,
no czekam na ten cel1szy czekam nie mam zamiaru trzymac przed switami.
nawet na pare groszy zysku.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 17.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

WestWorld pisze:
17 mar 2021, 10:26
juz jest wyzej 19,
no czekam na ten cel1szy czekam nie mam zamiaru trzymac przed switami.
nawet na pare groszy zysku.
to jest co sie nazywa czuciem rynku i do tego nie trzeba zadnych wskaznikow ni techniki
graja i rysuja tak jak piszę to lata treningu a nie zaglebianie teorii i AT :P

MOJA znajomość At i teorii oscyluje mysle ze miedzy 33 a 50 procent wiedzy ha ha ha raczej ze wskazaniem w dół :wink:
i gawronik
ja umiem wydawac kase 8) zas moje zyski to rok temu cieszylo mnie bardzo jak zarobilem wyzej 10 k -15k
w mcu zaś teraz to jest inna juz bajka
wiec nie truj o milionach bo moze by były ale przebalowane niekoniecznie przepite
i to prawda / choc na braki nigdy nie narzekalem i juz narzekał nie będe
bo większosc sie własnie tym sugeruje ze ja cale zycie zarabiam straszna kase i nie czyta co ja piszę o tym
nie da sie grajac na 30-50 proc depo zarobic strasznej kasy a ja zawsze tak gralem
nigdy na poziomie ryzyka , bo nie widzialem takiej potrzeby
to tylko w czasie pandemii takie cuda ze da sie zarobic tak ze cie to moze zaskoczyc
ja moge zawsze postawic 50 -70kontr na jednej pozycji /czy na sp500 z 200ktr/widzial ktos ze tak zrobilem
nie i nie zobaczy 10ktr i tyle ma starczyc a jesli wiecej to nie dluzej niz godz dwie AMEN
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 17.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

sztuka uderzenia i trafienia w punkt
uderz nie wtedy gdy rosnie ale gdy zaczyna spadac
dax1
https://iv.pl/image/dax1.Gtdm9v7
dax i edek 2
https://iv.pl/image/dax-i-edek2.Gtdmwnp
i skroty
A TO JUZ TYLKO KWESTIA CWICZENIA I ZAŁOŻENIA
KOLEJNA lekcja dt
zakładasz ze szybko rynek moze zawrocic to kasuj nawet wszystko i bp
a jesli nie to powolutku i z kontrolka i nawet z przesunietym sl
nie widze zadnego problemu nawet grajac w sumie pod prad zarobic dobra sniadaniowke EOT
I NARA MI STARCZY TEJ ZABAWY
pol lot edek i 8ktr dax pap
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Środa 17.03.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

Moze filizanka na $ pojdzie.

Obrazek

Zablokowany