DayTrading: Wtorek 16.03.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3015
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 16.03.2021

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum

reklama: Sprawdź najlepsze konta bankowe osobiste.

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 16.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

mysle ze traci sens pokazywanie na okraglo tych moich sianokosow
zalozenie moje na ski od kilku sesji daje dosc dobre zyski i moze pokaze kiedys jak zalapie jakies straty
tylko to problem bo jak na okraglo widac caly czas wejscia w sumie mam bdb
pora bym dał tu popisac innym bo zaczyna tu tak wygladac jakbym tylko ja pozycjonował i prowadził tu jakis dziennik
trzymcie sie ramy dobranoc i ostatni skrot na noc
na systemiku mam podobnie /zkna plusie wyraznym tez /i wiecej pozycji ale bez edka
poniewaz zakladalem 2polowe mca spadki to nawet gdyby cos roslo nie pukam dt tylko raczej buduje piramidke z esek juz tak na spoko do polowy -65proc depo / czyli kto umie przeliczac wartosc pozycji to tez wie ze depo mam b, duzy luz na te chwile tak na spoko ok2-razy tyle niz mialem przed skrotem
https://iv.pl/image/wtorek-1-godz.GtdLGi3
pap
https://iv.pl/image/po-skrrrrr.GtdLHFo
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Wtorek 16.03.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

No i ATH na sp500. nie wiem dlaczgo u mnie brook daje +10pkt wuzej sp500 niz u innych a rolowanie mam dopiero jutro tj17ego.

botmen
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2020, 20:43

Re: DayTrading: Wtorek 16.03.2021

Nieprzeczytany post autor: botmen »

XAB jeśli mogę spytać, w jakich godzinach zwykle handlujesz?

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Wtorek 16.03.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

Na moj gust kapitał przesiada małymi kroczkami do US wiedza co sie szykuje dla EU niebawem. Bidne poliniaki

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 16.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

botmen pisze:
16 mar 2021, 08:49
XAB jeśli mogę spytać, w jakich godzinach zwykle handlujesz?
nawet to sam z ciekawosci sprawdzalem
wbrew złudzeniu wiecej niz 8 godz siedzenia przy kompie to u mnie rzadkosc cyli jak normalna praca
/mam wmontowany w kompie czasomierz i alarmy na jakies mocniejsze ruchy na indeksach tylko/
najwiecej pozycji niestety ustawiam w nocy 1-3 godz i godz 14-16 i zamkniecie 21-23
a potem to juz oczekujace robią przewaznie ok 30 oczekujacych czasem nawet 50oczekujacych i wiadomo wazne infa fed ecb itp wiadomo troszke sypianie w stylu greckim np ale pandemia zaden problem spac w dzien lubie tez
i np jak dzis to dopiero teraz wszystko poskracalem
towar juz zasiany i uszlachetniony czyli wiekszosc po skrotach

https://iv.pl/image/po-skrot.GtdXL8n
juz edek tez bp i nsdg2ski
edzio ski zaczynam delik /0,2l/
https://iv.pl/image/edzio.GtdXRTb
jak widac gram juz tylko kontr czerwcowe
troche moze zbyt wczesnie ale juz dołozyłem ski na nasdaq :( pap do hameryki
istotny dzien do pozycji bedzie raczej sroda bo fed
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 16.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

to tzw gra na skroty us30 skr reszta moze byc
https://iv.pl/image/us30skrot.Gtd6fgr
chyba styka na razie
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Misiek712
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 707
Rejestracja: 28 gru 2012, 16:18

Re: DayTrading: Wtorek 16.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Misiek712 »

Żaba masz jakiś pomysł na ta konsole na Edku?

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 16.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek ja bp pomyslu madrego brak gdyz odbijaja jak pilke miedzy 1,19ox a 1,195
to co widac jest podazowo ale nie chce mi sie czekac bo wejdzie hameryka i moze byc popytowo
https://iv.pl/image/edm5.Gtd6FN1
moga pompowac wg mnie edka pod fed jutro jeszcze bo i szczyty na sp500 za malo wyszli na razie
gasilem na 18 i mam juz lke
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Wtorek 16.03.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Wydaje się że najlepszym pomysłem będzie czekać. Chyba że chce ktoś skalpować. Szczerze mówiąc to nie myślałem, że będziemy mieli taki mały zakres już na 2 dni przed. Ryzyko spore. Ja stoję z boku.
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Zablokowany