DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3013
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

poniedz pozycje godz 4,25 około skroty
https://iv.pl/image/skr-poniedz-425-godz.GtdFACr
po 4,30
https://iv.pl/image/skroty.GtdFFym
na systemiku zostało wiecej bez edka bo tam go nie gralem
a daxa oczywiscie zronili tak jak pisalem w piatek :(
edek
https://iv.pl/image/canvas.GtdFJZF
pap
Ostatnio zmieniony 15 mar 2021, 05:16 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

BAX podepnij moj depozyt pod swoje konto jak mozesz bo mi sie juz nie chce...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

WestWorld pisze:
15 mar 2021, 05:04
BAX podepnij moj depozyt pod swoje konto jak mozesz bo mi sie juz nie chce...
no l
nie tylko tobie by to pasowalo fx to trzeba tyrac nic z nieba nie leci

dolarki systemik
Kup
USD/PLN
2021-03-11 20:01
‪2 794,75‬ zł ‎0,39%‎
Ilość: $200000
Kurs otwarcia3,8252 Bieżący kurs3,8400
Zys. / str. Netto‪2 794,75‬ zł Bieżąca wartość‪768 000‬ zł
nie mogłem tego wczesniej gasic bo tu dopiero od 9 godz rynek chodzi

edek minutka
https://iv.pl/image/edddd1minutka.GtdFDe4
co do rynku to powtorze tylko kontrakty fed itp itd
nie widze sensu jakiegos mocniejszego wejscia zwlaszcza na indeksach raczej rozlozenie 1pozycji na kilka wejsc i na razie bardziej bezpieczne uwazam ski bo chocby dax tak na szybko moze urosnac 100 pip ale spasc moze 300 czy 500 tez
stawiasz pozycje 0,2 lot np rozbil to na 3ski po 0,07 lot bedzie bezpieczniej ale to moje widzi-misie kasa wasza i decyzja tez , a ze to pompowanie pustej kasy na rynki zakloca jakis sens zalozenia do ilu i co urosnie czy spadnie trzeba tylko wychwytywac kierunek w danym tygodniu
bo wałki niestety moga byc w obie strony i to spore
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

widze ze ambitnie wiekszosc olała pozycjonowanie dzis i tylko ja tyram lub tylko ja piszę cos z fx
powtarzam wchodze tylko w ski jak cos rosnie lub podchodzi pod szczyt i krotka piłka w sumie trzymam poz tylko na systemiku
wykres skracam to co weszlo z oczekujacych lub z dt
edek klin jest podazowy caly czas i zasieg nizej 1,19 nawet
https://iv.pl/image/poz-1240-ok.GtdJVMz
po skrocie
https://iv.pl/image/po-skr.GtdJ9Vy
Ostatnio zmieniony 15 mar 2021, 12:55 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

No pchaja jeszcze na siłe, niby tyle kasy sie wlalo ale chyba leszcz odpuszcza, te poziomy to paranoja, jak to P-nie to bedzie jatka dopiero tylko pytanie kiedy ????????? Ja tam tkwie dalej i czekam cierpliwie.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

zadna tam paranoja to co teraz to tylko moze zszokowac
przeczytaj sobie dane z chin w nocy
poki ta hameryka nie zacznie spadac / a oni spadku beda sie bac jak ognia/
to nic mnie nie zszokuje nawet dax 15k czy 17
z tym kiedy to walnie ? to chyba wyraznie poczekamy dluzej niz ktokolwiek cos zaklada
tylko jakies szybkie korekty w dol 1gora dwa dni i tyle
napompowane walutami rynki ze trudno nawet liczyc ile kto wydrukowal
zreszta nawet liczenie kto wiecej nie ma tu sensu
Ostatnio zmieniony 15 mar 2021, 13:05 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

Ja juz na tych Skach umoczylem tyle ze mi to obojetne, czekam jeszcze resztami sił jak nie to trudno, inne instrumenty odrabiają wtope.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

WestWorld pisze:
15 mar 2021, 13:04
Ja juz na tych Skach umoczylem tyle ze mi to obojetne, czekam jeszcze resztami sił jak nie to trudno, inne instrumenty odrabiają wtope.
poczekaj az sie zloza w dol i postaw z raz lke
to moze ci te wszystkie straty odrobi :) bo raczej w dol tez jakiegos wała zrobia by zachecic
fed srod moze tam cos chlapna mięsem / jakis przecinek w innym miejscu postawia ha ha haaaaaaaaa
nasdaq np pieknie zwalili byl prawie 14 ja jest nizej 13k i jakos nie spieszno mu zawracac
bo to nie akcje z dostepem do drukarek czyli przy spadku jeszcze moga 12k zlapac na spoko jak nie 11
i wtedy lke mozna pukac na takim indeksie na dluzej
ja teraz tylko lki zaatakuje jakas okazje albo odpuszcze
dzisiaj indeksy beda spadac jutro juz pewnie rosnac bo tak sie bawia z nami w kotka i myszkę
to samo edek
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

tak jak teraz te ich niby wzrosty na daxie to mozna olewac bo tylko dt i luzik
w piatek chodzili 500-570 otworzyli wyzej 600 i sa nizej 14500
zaden problem nie zarobic jak nie panikujesz tylko nie dac sie zlapac jak idzie wzrost
ski zaden problem jest stawiac bo problemem sa lki wg mnie
edek znowu powinno byc parcie na nizej 1,19 :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany