DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3016
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB, ty jesteś krętacz. Pisałeś od rana jak to L-ki bierzesz, a oni się zwalili jak kamień. Nie pokażesz statemetu za wczorajszy dzień, bo by wyszło, że nie umiesz grać. A tu analiza gry Zaorskiego dzisiaj.
Wszedł rano przed 9:00, i tuż po 9:00 w parę L-ek, życzeniowo i zafiksował się na swoim scenariuszu. Potem jeszcze dołożył p oparu godzinach, zgridował i dalej się upierał, ze odbiją. Nie odbili. Skąd my to znamy??? Każdy to przerabiał. Jak amerykańce sobie po południu obiora jakis kierunek to jadą do końca. To ich zwyczaj. W góre czy w dół tak samo. Błędem było wchodzenie na ślepo w okolicach 9:00, przed zobaczeniem co jest grane. A były grane znowu spadki. Zbyt duża pewność siebie, niechęć do zmiany scenariusza- to przyczyna nieszczęścia. Ja też pare razy próbowąłem brać L jak podbijali, i pare razy zaliczyłem SL, bo zawsze były stawiane. Efekt: pół konta zniknęło, ale nie całe. Dla mnie jedyna sensowna i bezpieczna metoda to skalpowanie i ciągłe siedzenie nad wykresem. Inaczej są straty i uwalenia. A XAB nie ma pojęcia jak ten DAX dzisiaj miał chodzić a wczoraj też spadków nie przewidział. Poka statement XAB.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

EUREKA!!!
Mam nową drabinkę na SP. Chyba bedzie działać. Wynika z niej , że mogą skorekcić o 50% całego spadku koronawirusowego!
PS. Wygląda też , że dziś to nie koniec spadków, tylko dopiero początek, czyli ta słynna wyczekiwana wiosną II fala właśnie przed nami! :P Mamy potencjalnie krachową sytuację na wykresach.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

SWIEZY NIE OBRAZAJ BO JA CIE TU nie wyzywam
przewidzial albo i nie
https://iv.pl/image/dax-dlh4-i-zasieg-fbo.GtoijF5
tego ze zrobia taki strzal 1dnego dnia to chyba tylko ty przewidzialbys lub titor
ja 5 razy pokazywalem tabelke i pisalem ze gasze bo byly ladne zyski wiec daruj sobie te swoje bzdety
pisalem ci tracisz to ty na demo
bo grasz mocnymi pozycjami to przy takiej wariacji kazdy
traci wtedy
pozycje widziales na noc bo pokazalem wykresy to jest statm dla ciebie nic wiecej nigdy nie pokazuje i wiesz o tym eot i nie truj bzdetow tych samych ciagle
nawet nieuk to potrafii pojac ze jak stawiasz 100 razy wieksza pozycje to ty tracisz 50k ja gora 5k a tyle to 1lka na dolcach wczoraj zrobila o reszcie to mozna poczytac
bo ja dt umiem robic a ty nie miales i nie masz o tym zielonego pojecia amen
policz lepiej jakie mam zyski teraz ha ha haaaaaaaaaaaaaa
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

nie stety to typowe podejscie nie,,dacznikow
ja/czytaj swiezy bralem lki i 50depa na DEMO poszlo RZ stracil 3/4to i xab musial tez stracic
a gwno bo xab nie stracil wczoraj po zamknieciu pokazalem wykresy elek bylo 6
us30 3ktr
https://iv.pl/image/us30rano.GtoiQdX
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

DAX SSSSS 11600 ja zagralem ale uwazac
zamkniete 11560 mi wystarczy na poranek

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

doktorek pisze:
29 paź 2020, 08:10
DAX SSSSS 11600 ja zagralem ale uwazac
zamkniete 11560 mi wystarczy na poranek
obserwowac poziom 11620
wybicie to moze byc 11710---a nawet 11820
nie bedzie wybicia to gramy SSSS z celem 11350

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

us30
minutki
lka z 26551 zgaszona mi tez starczy
https://iv.pl/image/canvas.GtorAD5
2 z dolu zostaja
na daxie
mam lki nie pokazuje bo nie zamierzam nic z nimi na razie robic no chyba ze rynek zejdzie nizej 500 wtedy dax mnie zacznie interesowac
https://iv.pl/image/dax-dlh4-i-zasieg-fbo.GtorFpb
jesli grali pod tego rgra to rynek dalej jest nie domkniety z dołu :568:
i trzeba sie liczyc z zejsciem
nizej czerwonej to wg mnie zmiana wyrazna kierunku
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

aleksandrowicz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 591
Rejestracja: 18 lip 2018, 17:24

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: aleksandrowicz »

Ropa down nawet nie wiem moim zdaniem 32$ kierunek ? lub 29 dax szukam miejsca na S ale dziś to jakaś trmtytymty

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 29.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

us30 to tak na krotko
jesli normalne abc to wg mnie w zasadzie po spadkach jak c bedzie nad czerw linia
zejscie w kierunku bialej linii to mozliwy cel 200 wtedy
dzis to raczej kolysanka moga /jesli spadki / to zrobic w piatek lub w te weekendową przerwe na swieta / jeszcze czas maja na 1 strzal w dol, choc ja licze ze juz po robocie i raczej powolny truchcik w gore choc w piatek bedzie zamykanie mca wiec moze byc roznie
https://iv.pl/image/us30scena.Gtornoo
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany