DayTrading: Piątek 04.09.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3021
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 04.09.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

JoooohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 02 sie 2020, 17:55

Re: DayTrading: Piątek 04.09.2020

Nieprzeczytany post autor: JoooohnTitor »

SP500
górny knot i czerwona swieczka mowia wiele na tygodniowym.
Ja tam dalej trzymam to dziadostwo i nie kombinuje chodz teraz dobrze bylobyu walnac hega bo tak latwo to raczej nie bedzie jak w marcu.
Na krotko to moze byc nawet 3100 do gornego ograniczenia kanału, potem podwojny szczyt.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 04.09.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

oczekujace L mi nie weszło z poziomu 11580 zabrakło 2,28 pkt ....można sie lekko zagotować w takich sytuacjach
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 04.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax systemik
duzo spokojniej sie pracuje jednak na malych nominalach he hwe
4lki po 1kt i 1ska -1ktr zostaja i miejsce spoko na 10 ktr ale bez przesady
https://iv.pl/image/syst.Gtk8xbp
na wykresowym czaimy sie bo dzis piatek a od poniedz drukarki moga silny kierunek dac
navik
te 3 pkty to przez te twoja dokladnosc chcesz zarabiac 1000 pip a 3 wyzej zalujesz :)
ale juz widac ze beda tanczyc wiec ta oczekujaca moze wejdzie jeszcze :D :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 04.09.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Jeden dzień konsoli i dalej w dół na 3380 na SP.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 04.09.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

poziomy jakie mi wychodza do " odbicia zdechłego kota " z h1 , ale że ja jestem pazerny to tp dałem wyzej , w okolice 12000 . Zobaczymy co z tego wyjdzie jak usa wejdzie do gry.
Trzeba niestety odejsc od kompa , obowiazki wzywaja . :563:

Powodzenia i zielonych pipsów :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 04.09.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »


XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 04.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

nadq na m5
gierki rozpoczete i na razie po dobrej stronie słonca
https://iv.pl/image/nsq1.GtkBHmU

swiezak dzis chyba piatek a w sobote nie gramy :)
to jak dzis konsola to kiedy to w doł :)

10 minut temu byla ostatnia chwila na branie towaruuu :)
teraz to juz tylko ochłapy zostają :568:

oczekujace stały silne zwarte i gotowe :)
dax wrzesniowu
https://iv.pl/image/daxwrzes.GtkBJ7o
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 04.09.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

A jakbys był grubasem to jakbyś to rozegrał??? Przyzwyczaili mózgi traderów przez całe wakacje do ciągłego wyciągania UP, UP,UP.. Teraz będą to wykorzystywać przez pare dni. Juz paru się nacieło na LLL wczoraj, co nie?? Widać , ze grubasy wrócili z wakacji i jest nowa gra zaczęta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 04.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

na us30 sie tylko nie do pakowalem bo to wariat i liczylem ze jeszcze spadna troche
wyjda nad zielona to po spadkach
https://iv.pl/image/canvas.GtkBKSm
swiezy
czy ty kojarzysz co to darmowe miliardy od poniedzialku :)
spadli po to by sie zapakowac na kolejny miesiac
tak uwazam bo sieczka byla wczoraj :564: dzis to tylko poudaja ze chca moze spadac
deutbank plus 4 proc comersbank plus 7 proc i to cala gra
swiezy kalkuluj jak grubas
ja trace tylko raz gdy tak mocno spada bo banki robiac zwale tez cos tam traca a pozostaly mc juz sie zarabia pipsiki :D
jakies korekcinki to po 10wrzesnia poprosimy
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany