DayTrading: Poniedziałek 04.05.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Poniedziałek 04.05.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.05.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Hipotetyczna wizja EU . Niezobowiązująca do decyzji inwestycyjnych
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

a tu widze dalej marzenia o 1.06 jak przez ostatnie 2 tygodnie... mialo byc jednym ciagiem, a narazie to jednym ciagiem w gore idzie i oznak na takie spadki poza zyczeniami nie ma żadnych, powtarzam ZADNYCH na obecna chwile. Poszedl w piatek sygnal tygodniowy (i świecowy i wskaźnikowy) na wzrosty wiec cofniecie do 1.0880-1.09 w ramach korekty to maks co moze cena zrobic w dol IMO, a potem (lub nawet wczesniej) dokonczenie orgra na 1.1040-1.1050
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.05.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Kermit pisze:
04 maja 2020, 00:21
a tu widze dalej marzenia o 1.06 jak przez ostatnie 2 tygodnie... mialo byc jednym ciagiem, a narazie to jednym ciagiem w gore idzie i oznak na takie spadki poza zyczeniami nie ma żadnych, powtarzam ZADNYCH na obecna chwile. Poszedl w piatek sygnal tygodniowy (i świecowy i wskaźnikowy) na wzrosty wiec cofniecie do 1.0880-1.09 w ramach korekty to maks co moze cena zrobic w dol IMO, a potem (lub nawet wczesniej) dokonczenie orgra na 1.1040-1.1050
Nadal nie umiesz czytać. Dwója z czytania ze zrozumieniem
Hipoteza (gr. ὑπόθεσις hypóthesis – przypuszczenie)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Hipoteza
Hipoteza nie jest marzeniem ale przypuszczeniem
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Misiek712
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 707
Rejestracja: 28 gru 2012, 16:18

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Misiek712 »

:564:
Kermit pisze:
04 maja 2020, 00:21
a tu widze dalej marzenia o 1.06 jak przez ostatnie 2 tygodnie... mialo byc jednym ciagiem, a narazie to jednym ciagiem w gore idzie i oznak na takie spadki poza zyczeniami nie ma żadnych, powtarzam ZADNYCH na obecna chwile. Poszedl w piatek sygnal tygodniowy (i świecowy i wskaźnikowy) na wzrosty wiec cofniecie do 1.0880-1.09 w ramach korekty to maks co moze cena zrobic w dol IMO, a potem (lub nawet wczesniej) dokonczenie orgra na 1.1040-1.1050

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.05.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Kermit pisze:
04 maja 2020, 00:21
a tu widze dalej marzenia o 1.06 jak przez ostatnie 2 tygodnie... mialo byc jednym ciagiem, a narazie to jednym ciagiem w gore idzie i oznak na takie spadki poza zyczeniami
I nadal na dodatek konfabuluje
post984083.html#p984083
Już Ci się daty pomyliły taki jesteś zawzięty żeby dopiec
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

gbpaud m15 jesli ktoś spać nie może ;)
https://www.tradingview.com/x/4SQ03wm5/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

BEMOWIAK
nie wiem czy na posterunku ale wreszcie indeksy pokazuja to na co tyle czasu trzeba bylo czekac ha ha ha
bingo na sp i na daxie na 3 fajerki ipewnie rano na wigu tak samo
udanych trejdow panyyyyyyyyyyyyyyy

usd/pl
1sza lka zgaszona
https://iv.pl/image/GtFtEiB
raczej jesli to tu interesuja mnie ski wiec lki dlugo nie pozyja nara
na edku ske zgasilem i zaczynam z tym ze na razie drobniutko lki
na sp500 i dax poniewaz wykresowy to dt :?: :?: :?:
i ski na weekend pogasilem zaczalem delikatnie lki
ski mam na głownym jeszcze bo to terminowka wg mnie
i raczej jeszcze bede je mial
dobrej nocy
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

To tylko korekta ostatnich absurdalnych wzrostów. Pandemia trwa, a oni na nowe szczyty już wychodzili. Dołków nie zrobią, bo dołki były na kompletnej panice już zrobione, teraz tylko korekta. Chamsko robiona, bo po fałszywce. No i "SELL IN MAY" robią. PS. Kiedy się zwykle kończył "SELL IN MAY"???
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.05.2020

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Pacynka z tym Dragonem to bywa różnie ,fakt że nie jest to w punkt ale takie przeciągnięcia się zdążają ,zobacz choćby na Bata książkowo C powinno wypadać na 88,6 a często wypada 78,6 i zawracają .Wyjątek to ALT BAT gdzie C wypada na 113 i oznacza zebranie SL i fałszywe wybicie .Sam mam wątpliwości dla tego pisałem że częścią analizy dla EU jest Indeks Dolara :wink:

Zablokowany