DayTrading: Wtorek 28.04.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3016
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 28.04.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Wtorek 28.04.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

1,0833
1,0808---1,0785---1,0759

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Wtorek 28.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

Jeśli ktoś chce poskubać z rana, polecam złoto. Ciągły spadek, bez dziwnych ruchów, z potencjałem na więcej.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Wtorek 28.04.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Druga w nocy, pierwszy wałek na brent. Rolka 3 dolce. Ku........

_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Wtorek 28.04.2020

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

Kermit

Masz jeszcze L na Edku :P
bo ja jeszcze dołożyłem na dole :mrgreen: i czekam na mocniejsze UP moze i 300 pipek :D

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Wtorek 28.04.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Indeksy się trochę uspokoiły i dt umarło..
Albo depozyty się skończyły- patrząc na zarobki xtb :shock:
Najs
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Ekolog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 516
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:47

Re: DayTrading: Wtorek 28.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Ekolog »

qduaty pisze:
28 kwie 2020, 08:12
Indeksy się trochę uspokoiły i dt umarło..
Albo depozyty się skończyły- patrząc na zarobki xtb :shock:
Najs
Teraz za to wiadomo można śmiało wpłacać pieniądze do brokerów bo mają ich po dostatkiem. Ale jeszcze lepsze wyniki będą mieli za II kwartał duża zmienność na indeksach do tego rolownia ropy. Mogą i nawet 1000% zrobić rok/roku 2019/2020. Ropa największe zawirowania do max końca czerwca i potem spokój u mnie ropa znowu zapikowała na 6,5$. Ale dopiero jak będzie po 4.2$ buy i SL na 0.01$

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 28.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ropa
kasowy ok 8 a kontrakt czerwcowy ok 11 szybko zalatwiaja sprawe
dzis na kontraktowych drugi dzien mocnej zwaly ok 20 procent gdy kasowy w miejscu
za wczesnie z tej ski wyskoczylem ale coz bywa
teraz istotne co dalej czy zejda i wyrownaja sie ceny czy znowu kontraktowy wywali w gore
bo to ze kontrakty lipcowe czy dalej sa wyzej to w sumie nie tak istotne gdyz to dopiero na lipiec
ok 10 elek i na teraz straty /zwiekszylem moc do 200 b pozycja
na teraz najwyzej lke mam z 11,8 czyli w sumie na teraz jest bezpiecznie jeszcze :(
a brokerzy no coz musza wiecej zarabiac bo raczej bez pozwow sadowych mysle ze sie nie obejdzie bo to byl przekret i to wyrazny
majowy 15 maja i zobaczymy co bedzie
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2020, 08:27 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Wtorek 28.04.2020

Nieprzeczytany post autor: crok. »

szuler pisze:
28 kwie 2020, 07:42
Druga w nocy, pierwszy wałek na brent. Rolka 3 dolce. Ku........
za chwile sie im miesiace na rolowania skoncza, jeden wielki wal , na xtb w miesiacu 3 rolowania byly , swapem dobijaja a potem powrot , wyczyszcza wszystkich . albo grasz DT na ropie albo nie bawic sie wogole.
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 28.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

crok to akurat popieram bez dt na ropie zarobic sie nie da
no chyba ze wiesz do ilu spadnie i trafisz w punkt
mam nowe info ze kontrakty czerwc lipc i dalej beda wkrotce dostepne ha ha ha
zejda do kasowego i znowu wywala ludzi
pisalem ze wyrownaja sie cenami i mozliwe ze zrobia to jeszcze w kwietniu :)
niezly szacher macher leci
poszly dwie falki czyli brakuje 3 w dol
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2020, 08:52 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany