DayTrading: Poniedziałek 20.04.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3016
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Poniedziałek 20.04.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

El Primo
Gaduła
Gaduła
Posty: 245
Rejestracja: 13 sty 2020, 15:15

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.04.2020

Nieprzeczytany post autor: El Primo »

Siemanko, zaczynamy od spadków na dzień dobry na indeksach

pko24
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 11 gru 2011, 19:33

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.04.2020

Nieprzeczytany post autor: pko24 »

WTI również i nie ma na razie ochoty na test luki z weekendu,

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Cblondyn pisze:
XAB pisze: ↑
18 kwie 2020, 09:32
tomasz tak jakbys go nie znał wychwycił jeden tekst dobry do drązenia tematu na weekend
przeciez on to uwielbia
nie da sie nauczyc pływac jak ktos do wody nie wejdzie
Rozumiesz proste pytanie? Ja zadałem dlaczego granie L na ropie nie jest dobrym pomysłem. Zrozumiał?
Widziałem Blondyn, że chciałeś odpowiedzi na proste pytanie na temat ropy od naszych czołowych "ekspertów"??? :lol: :lol: :lol: Daj se spokój chłopie. Oni nie mają zielonego pojęcia co się dzieje na wykresach. Żadnego, zupełnie nic... jak goryle we mgle.. Jeden się nawet niedawno do tego przyznał. Tak się skompromitowali na indeksach, że wstyd powtarzać te wszystkie głupoty co wypisywali.. Wstyd mi za nich po prostu. Tak więc graj sobie spokojnie swoje, bo na pewno jesteś leszy od nich razem wziętych i pomnożonych x10. :564:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

FAJNE JAJCA Z TA ROPA
zawsze jest ktos kto wie wszystko i o to chodzi na tym rynku
ktos musi stracic by madrzyc tez miał sie ktos
lka to zloty pomysl na kupno ropy dzis amen :D
swiezakowi znowu sie pomyliły osoby i kierunki i zalecenia / chocby o ropie/
chopie co ty gadasz moze poczytaj dokladnie jak chcesz juz tu kogos chwalic
kto jest przeciw lkom
ja jestem za i blondi tez byl i jest za :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Ekolog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 516
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:47

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Ekolog »

Nie no dziś jaja jak berety nie miałem pozycji żadnej ale dziś 4 brokery i każdy ma inny kurs zaczynając od 14,5$ Admiral/XM (kontrakt majowy) kończąc XTB 23,61. U nie których mamy luką weekendową hossy a u niektórych lukę bessy :D

W każdym bądź razie wiozłem L 15,1$ potrzymam chwilę ale nie dłużej niż do końca dnia bo teraz to nie wiadomo kto co ile naliczy na koniec dnia :D

PS. Mowa tu o ropie :mrgreen:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

zalecenie jest co do pozycji zwlaszcza na dt co do ropy
jedno i to samo
kupuj rope jak juz spadnie i sprzedaj nie kombinuj z zyskiem
bo rynek jest spadkowy trend jest spadkowy i podbija ale tylko po to by spasc?
i poki sie dno nie ustali w dluzsze terminy mozna kupic i sobie trzymac
ale trzeba do tego miec duze depo
i tu nie trzeba zadnej wielkiej techniki
bo chocby dzis spadek byl nizej 15 u mnie 14,6 i momentalnie podbicie na 15,70
nalezy tylko pilnowac rynku i nie dac sie zlapac gdy spadac zaczyna
ale wejsc juz jak sie w zasadzie konczy
bo przynajmniej na pierwszy strzal jest na okraglo chyba 3 juz raz to samo spadaja 2-3 gora 4 pkty potem przynajmniej punkt w gore a co potem a to kazdy decyduje sam co zrobic z kupiona dobrze lkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Xab i co tam ustrzeliłeś na nocnym trejdingu?
Bo patrząc na dax nic się nie działo, eu podobnie
Już bardziej sp500 coś tam się zadziało no i ropa profitująca u wszystkich super
Napisałes też coś tam w tekście o świstaku
Wszystko niby normalne bo zawsze to jest na porządku dziennym tu że wychodzi taka gwiazda świstakowa poranno-nocna i chce zaistnieć, zabłysnąć wiesz dlaczego? Bo taki paradoks w filmie Miś S.B. https://www.youtube.com/watch?v=11W-toNG3eU
Przychodzi facet i gada sam ze sobą do szafy może nie ma w domu wszystkich albo stracił wszystko na fx ? i jak tu się odegrać na innych co? Ano w prosty sposób popisze sobie to mi ulży drugi podobny poprze go i powie mnie tez ulżyło i w kółko się kreci.
Ale do Ciebie mam taką uwagę jeżeli w tekście dzień wcześniej wspominasz o wolności słowa i pisaniu wszystkiego tu to bądź konsekwentny i rób tez to jak któs pisze nie superlatywy w twoim kierunku.
To wszystko co ktoś pisze świadczy o nim samym –jakbym napisał że kluski z serem mi smakują a nie pozycjonowaie na foreksie to pewnie i blondyn i szatyn czarnulka też by się oburzyli że to nie temat forum a że każdy tu sobie rzepke skrobie to i przejdzie wszystko nawet pytanie o rope bo czemu i nie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EU
dla swistaka
trzeba grać i rozgrywac nie kryc sie za plecami udając ze jest sie wielkim traderem z TJS-u
pokaz kilka rozegrań aby widziec jak skuteczną masz strategie
bo nie sztuka napisac po czasie ze sie rozegrało jeden trejd, kazdy jest omylny kolego co dowiodłes na kontach demo i ilosci niezliczonych strategii
możesz mnie cytowac bo nie ma problemu
ja sie niczego tu nie wstydze i moge wprost z kazdym podyskutować w temacie
a jak sie boisz merytorycznej dyskusji to zamilcz
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zgodnie z przedstawionym komentarzem w weekend w postowaniu z kolegą Cuganem
bardziej scenariusz spadkowy biore pod uwage
Od otwarcia zjazd 20 pipsowy i odreagowanie prawie całkowicie znoszące
Co bym proponował to odczekanie z podejmowaniem decyzji conajmniej do otwarcia rynków europejskich a jeszcze lepiej amerykanskiego
Z wykresu na niskim interwale wyrysowałą sie 5 tka spadkowa IMO\
oczywiscie zawsze jest alternatywa i dziwie sie wszystkim piszącym o braku sl i niestosowaniu
jak można nie kontrolowac swojego konta poprostu jest dla mnie nie do wytłumaczenia
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2020, 07:36 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 11 razy.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

rope najnizej 14,74 i obrot zrobilem skubie bo w zasadzie teraz to cos mam z samego dolu i dokupuje znowu ropke
edka dolozylem lke i ske na dolcu tyz
sp dolozylem po 82 mam 88 i 82 ale to juz rano
i frycka mam 10772 ske
ropka z minutek taka tam sieczkai strazak mi na razie wisi ale to 1ktr czyli normalka
te z dolu to 3ktr
minutka na ropie
https://iv.pl/image/GtHnF6E
a taka projekcja na m30
https://iv.pl/image/GtHn4TU
mozna bylo niby lki kupic ale ja juz lke mam na gl i raczej elek nie zakladam grac
na tej ropie to wogole jakies jajca robia
na tych cenach ok 15 spada teraz ropa z 50 pip a na tych ok 23 stoja krna w miejscu jakby ich zamurowalo
tu w tym samym czasie bylo 15,35 i teraz nizej 14,7
pol godz prawie mam cene te sama 23,6- 23,8 musze ze te po 2dziescia cos tam na podbiciu darowac u gl broka bo to jakis horror zaczyna byc robia ceny jak im pasuje
40 pip roznicy krnaaa w ciagu 1 godz o co im tu chodzi :idea:
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2020, 07:20 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.04.2020

Nieprzeczytany post autor: crok. »

to sie pewnie arabia, mexyk i wenezuela ciesz jak rope po 15 $ macie :) te panstwa leza i kwicza pzy takiej cenie , ktos kiedys pisal ze 40$ to koszty produkcji :)
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Zablokowany