DayTrading: Piątek 10.04.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3016
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Sp 500,

I technicznie jestem w czarnej d......., Ok 50% fibo osiągnięte, to mnie jeszcze pozytywnie nastraja.

Warianty na ten moment są dwa, i to wrzucam na zdjęciu.

Jednak układ wzrostowy można rozpisać jako zakończoną korektę abc, stąd wyjście nad taśmę może okazać się fałszywe.

Za dnia na dzień USA buduje tragedię związaną z liczbą chorych na koronawirusa, do tego doliczyć należy chorych na grypę, aids. Pamiętajmy o tym, że koronawirus zakłóca normalne funkcjonowanie szpitali, więc bilans zgonów może zostać powiększony o tych, którym termin operacji zostanie przełożony.

A że FED skupuje obligacjie korporacyjne, to niech sobie kupuje. USA buduje kryzys na miarę lat dwudziestych ubiegłego wieku
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Ponownie Sp 500

Gdyby dzisiaj był 31 marca, lub 30 kwietnia to ten wykres byłby wyrocznią, teraz jest luźnym spojrzeniem - może zadziała, może nie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Obstawiam ten pierwszy scenariusz, pisany czasną kreską, że teraz cofną do 38%. Przeskoczyli przecież 2 poziomy, a to jest WIELKI, KATASTROFICZNY, APOKALIPTYCZNY KRYZYS JAKIEGO NIE BYŁO.. wiec chyba nie mogą tak walić rakietą w góre w takim kryzysie. Natomiast niepokoi, że nie widać oznak paniki/słabości p oosiągnięciu tego poziomu F50%.. Ale co ja tam wam wiem. Tu są lepsi eksperci co nie grają na demo, ale głośno krzyczą co jak. Spróbuj tylko podważyć ich zdanie!. DAX ma być po 8000 znowu i nowy dołek na SP. I kompletnie im nie przeszkadza, że idzie inaczej.. ;)
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

pko24
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 11 gru 2011, 19:33

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: pko24 »

RE Kermit:
"WTI h1 - obecnie broni sie potencjalna kolejna flaga. W przypadku wybronienia jej dolnej bandy IMO sa duze szanse na wygenerowanie ostatniej fali korekty która domknie lukę. Potem spodziewam sie ruchu w dol i nowych minimów. W przypadku ruchu do 33 moze utworzyc sie w miedzyczasie kanał kończacy cała strukture spadkow z 65$ i po tescie jego dolnej bandy impuls w góre po ktorym już poziomów poniżej 20$ nie powinnismy zobaczyc IMO
https://www.tradingview.com/x/LLvW03Tw/
https://www.tradingview.com/x/FfqsspIX/"

straszysz ;-), fajne rysunki, zagapiłem się i zostałem do wtorku z krótkimi, myślałem, że handlują, ale chyba przeżyję,
Znowu analizowałem Trumpa parę minut temu, powiedział:
1. konsumpacja spadła 40% "nobody's driving"
2. są na granicy możliwości składowania, "frankly, there's not enough room to even store it, our storage is now full"
3. "announcment could be good, could be not so good, one way or the other"
3. celem jest min. cena, że ludzie nie stracą pracy
"it's gonna work out"
miałem wrażenie, że zrezygnuje z lock downu tylko dlatego, aby ludzie "jeździli w kółko i konsumowali jej więcej"
https://youtu.be/Sx59AtH_2SU
https://youtu.be/eHAQMMhIrpA
https://youtu.be/H6NDKTdruFo

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

To mi Roman życzy..... Tam przy 61,8% jest sporo ermanometrycznych zależności.
Rozpisałem te wzrosty podobnie, tylko te 61,8% jakoś mi nie po drodze.
A Ameryce to co może pomóc to : SZCZEPIONKA !!!! Za głęboko w gówno wleźli.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Świeżak44 pisze:
10 kwie 2020, 01:16
Obstawiam ten pierwszy scenariusz, pisany czasną kreską, że teraz cofną do 38%. Przeskoczyli przecież 2 poziomy, a to jest WIELKI, KATASTROFICZNY, APOKALIPTYCZNY KRYZYS JAKIEGO NIE BYŁO.. wiec chyba nie mogą tak walić rakietą w góre w takim kryzysie. Natomiast niepokoi, że nie widać oznak paniki/słabości p oosiągnięciu tego poziomu F50%.. Ale co ja tam wam wiem. Tu są lepsi eksperci co nie grają na demo, ale głośno krzyczą co jak. Spróbuj tylko podważyć ich zdanie!. DAX ma być po 8000 znowu i nowy dołek na SP. I kompletnie im nie przeszkadza, że idzie inaczej.. ;)
Swieżak, szacunek. To prawda, że zakładałeś wzrosty, ale spadki i nowe minima będą. Te działania, które w tej chwili realizuje FED odbiją się czkawką dla gospodarki USA.
Zobacz co dzieje się w NY, tam jest 160 000 zarażonych!!! To miasto zacznie mieć niedługo kłopoty z dostawami żywności!!!!
W NY mieszka 20 milionów!!!!
160 000, to więcej niż w całych Włoszech!!!

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Sp 500,
Piątka w fali C mogła się już zrealizować. Jeżeli wczorajszy top zostanie pokonany, to jeszcze dwie podfale mogą powstać, które mogą dotrzeć do wskazanego wcześniej poziomu 61,8%
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

I jeszcze dla Świeżaka, mierzenie względem fali 3.
A na deser dwie świeczki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Właśnie sprawdzam.. pomyliłem się.. dzisiaj wszystkie indeksy stoją.. a w poniedziałek wraca usa a stoi reszta świata.
No to jak na realizacje zysków na święta spadli dużo dużo mniej niz się spodziewałem.. szkoda że sobie dokupienie akcji zaplanowalem na dzieiejsze ewentualne spadki..
A swoja droga to ciężko cokolwoek kupować jak co 3cia firma korzysta z bezkarnego zawieszenia wypłacania dywidend bo kryzys..
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Zablokowany