DayTrading: Piątek 20.03.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3016
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Z cyklu: "Bełkot"

kierunek chyba poniżej parytetu w perspektywie kilku miesięcy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

A co powiecie na taki target?

Ta taśma jeszcze nigdy nie była testowana !!!!

Bardzo rzadko zaglądam na ten interwał, nawet kilkanaście miesięcy temu nie brałem pod uwagę takiego zasięgu.
W obecnej sytuacji, w jakiej znajduje się Europa, jej zamknięcie, ograniczenia przepływu......... taki zasięg uważam za bardzo prwdopodobny.
Tak to jest KRACH, jak powiedział Cugan
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Ekolog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 516
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:47

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Ekolog »

Bemowo1 pisze: ↑19 mar 2020, 23:24
A tak profilaktycznie. Te 26 $ za baryłkę to jakoś drogo w obecnej sytuacji...
I nie wiadomo co banksterom do łba strzeli

Tsunami pisze:
Już wiem czemu tak drożeje :roll:
Możesz to wyjaśnić było by super :) dlaczego drożeje bo chce w dzisiejszych czasach kupić taniej paliwo niż wodę :lol:

Awatar użytkownika
Tony S.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 455
Rejestracja: 07 lut 2014, 21:50

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Tony S. »

"Możesz to wyjaśnić było by super :) dlaczego drożeje bo chce w dzisiejszych czasach kupić taniej paliwo niż wodę "

Na to przyjdzie poczekać jeszcze kilkadziesiąt lat.... tyle, że wtedy to paliwo na niewiele się już zda ... :cry:
...Liczy się tylko TU i TERAZ... nie mów mi jutro, że była okazja !!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

hejka
no wreszcie jest to o co mi na tym rynku forex chodzilo po głowie od dosc dawna
u glown-broka mam w sumie podobne poziomy lub nizej wiec luzik bo poziom zabezp depa nie przekracza w obydwu 25 procent? nawet 20 na wykr
edek bp
dax lka z 7988
1lka na ropie z 21,44
sp500 z poziomu 2306
i mocno s na usd/pl 3ski jeszcze srednia z wyzej 4.29 nie podaje dokladnie bo jakk skasuje 0.25czy wiecej jakiejs poz to srednia sie zmienia na te chwile jeszcze 1,5 lot
moge sobie wreszcie pukac na dt wtedy gdy ja chce i kiedy chce
a poniewaz moge kasowac ulamki pozycji to jak zysk na depo przekracza 5 -7procent
na te chwile 7proc
cos tam kasuje i czekam az rynek mi rosnie i wiadomo jak ida w dol na moich parach
to musze znowu ostro potyrać na DTgdyby zblizyli sie do moich straznikow
jak ktos bedzie ciekaw to wykres jakis od czasu do czasu pokaze zwłaszcza gdy będę schodzil do 1 pozycji
udanych zagran ja popatrze z boku bo juz tu pisalem dt i skubanie w sumie jest zbyt dla mnie meczace pukac codziennie zagapilem sie na edku bo powinienem miec lke ale ok poczekam na ssski
Ostatnio zmieniony 20 mar 2020, 08:22 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek na m15
jedynie klin czerwony zas zielona elips, pokazuje na krotko na wzrosty pozostale formacje zwlacza kanał niebieski to zas 1,0344 nawet

https://iv.pl/image/GrdT7FU
dolary
https://iv.pl/image/GrdTaM3
1 ske skasowalem dwie pracuja
https://iv.pl/image/GrdTD5o
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

XAB pisze:
20 mar 2020, 06:48
hejka
no wreszcie jest to o co mi na tym rynku forex chodzilo po głowie od dosc dawna
u glown-broka mam w sumie podobne poziomy lub nizej wiec luzik bo poziom zabezp depa nie przekracza w obydwu 25 procent? nawet 20 na wykr
edek bp
dax lka z 7988
1lka na ropie z 21,44
sp500 z poziomu 2306
i mocno s na usd/pl 3ski jeszcze srednia z wyzej 4.9 nie podaje dokladnie bo jakk skasuje 0.25czy wiecej jakiejs poz to srednia sie zmienia na te chwile jeszcze 1,5 lot
moge sobie wreszcie pukac na dt wtedy gdy ja chce i kiedy chce
a poniewaz moge kasowac ulamki pozycji to jak zysk na depo przekracza 5 -7procent
na te chwile 7proc
cos tam kasuje i czekam az rynek mi rosnie i wiadomo jak ida w dol na moich parach
to musze znowu ostro potyrać na DTgdyby zblizyli sie do moich straznikow
jak ktos bedzie ciekaw to wykres jakis od czasu do czasu pokaze zwłaszcza gdy będę schodzil do 1 pozycji
udanych zagran ja popatrze z boku bo juz tu pisalem dt i skubanie w sumie jest zbyt dla mnie meczace pukac codziennie zagapilem sie na edku bo powinienem miec lke ale ok poczekam na ssski
Rozumiem, że średnia z usd/pln powyżej 4.29 a nie 4.9 :p
The only way is up

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ok dzieki juz poprawilem :)
tsunam wrezcie wyszlo mi to co chcialem na sss na daxie zrobic
ale z pazernosci gasilem super ski
zamiast czekac na ten walec w dol ktory sam wiesciłem od poczatku roku
to skonczylo sie na tym ze lapalem noze jak gpi 8) i liczylem straty
Ostatnio zmieniony 20 mar 2020, 08:31 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Bemowo1 pisze:
20 mar 2020, 02:01
A co powiecie na taki target?

Ta taśma jeszcze nigdy nie była testowana !!!!

Bardzo rzadko zaglądam na ten interwał, nawet kilkanaście miesięcy temu nie brałem pod uwagę takiego zasięgu.
W obecnej sytuacji, w jakiej znajduje się Europa, jej zamknięcie, ograniczenia przepływu......... taki zasięg uważam za bardzo prwdopodobny.
Tak to jest KRACH, jak powiedział Cugan
Trzeba rozważać przyszłościowy scenariusz.
Kronowirus czy jak to nazywa Trump "chiński wirus"
nie pójdzie w zapomnienie.Ktoś za to będzie musiał
zapłacić .I to będą Chiny. I to w niedługim czasie.
Tak wiec jeszcze może być różnie
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Zablokowany