DayTrading: Piątek 13.12.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3015
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek
no to mam czego chcialem ha ha ha
https://iv.pl/image/GrMtj03
zasiegi od razu wyrysowane na zamowienie
https://iv.pl/image/GrMtmYo
Ostatnio zmieniony 13 gru 2019, 00:06 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

To co, nie śpimy dzisiaj? Jakieś pobudzacze się zamówi :D

Kabel zawsze na najmniejszej płynności hula. Tylko wtedy da radę zrobić takie ruchy tak szybko :)

Justyna Pochanke znowu będzie w szoku :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Nieśmiertelny Trader pisze:
12 gru 2019, 23:17
A Kermit shorty na Kablu, shorty na Kangurze i shorty na Edku. Mam nadzieje że będzie jeszcze pisał bidula na forum. Generalnie życzę mu jak najlepiej ale kto zadziera nosa ten tak czasem ma...
O kablu juz pisalem - 180 pipsow w dol dzis w reakcji na setup gdy Ty łapałes cały dzień noże. Kto chcial wyjal z tego niemało wiec skoncz bredzic. Obecnie S na kablu po 1.3470, SL 1.36 i otwarte TP. Jak index dolara wybije dolem (narazie trzyma trend) to najwyżej zamkne z reki wszystko co mam z kierunku dolara
Edek dopoki nie zamknie przynajmniej h4 powyzej 1.1180 nie ma tematu dalszych wzrostów dla mnie.
Kangur narazie -30 pipsów, ale ruch śladowy wiec spokojnie czekam z ustawionym odpowiednim dla pozycji SL.
Jak widac ładnie Ci kabel calodniowym zjazdem tylek przetrzepał skoro znowu zajmujesz sie bardziej innymi niż sobą.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kermit pisze:
13 gru 2019, 00:06
Nieśmiertelny Trader pisze:
12 gru 2019, 23:17
A Kermit shorty na Kablu, shorty na Kangurze i shorty na Edku. Mam nadzieje że będzie jeszcze pisał bidula na forum. Generalnie życzę mu jak najlepiej ale kto zadziera nosa ten tak czasem ma...
O kablu juz pisalem - 180 pipsow w dol dzis w reakcji na setup gdy Ty łapałes cały dzień noże. Kto chcial wyjal z tego niemało wiec skoncz bredzic. Obecnie S na kablu po 1.3470, SL 1.36 i otwarte TP. Jak index dolara wybije dolem (narazie trzyma trend) to najwyżej zamkne z reki wszystko co mam z kierunku dolara
Edek dopoki nie zamknie przynajmniej h4 powyzej 1.1180 nie ma tematu dalszych wzrostów dla mnie.
Kangur narazie -30 pipsów, ale ruch śladowy wiec spokojnie czekam z ustawionym odpowiednim dla pozycji SL.
Jak widac ładnie Ci kabel calodniowym zjazdem tylek przetrzepał skoro znowu zajmujesz sie bardziej innymi niż sobą.
Aj Kermit... Ty ściemniaczu... Podajesz idealne widły jakbyś wchodził w punkt... a Ty tak nie wchodzisz i tak nie wychodzisz. Jedzie Cię rynek za Te twoje kłamstwa właśnie na żywo... Wkopałeś się. Trzeba było nic nie pisać 8)

Ja z Kabla zgarnąłem dziś 12 pipsów i to było wszystko. Mam teraz łącznie 6,40 lota na eurjpy i eurcad. To wszystko i ładnie profituje gdy Ty tymczasem wtapiasz i nawet nie potrafisz się do tego przyznać. Pokory więcej ''traderze'' ;)
Ostatnio zmieniony 13 gru 2019, 00:12 przez Nieśmiertelny Trader, łącznie zmieniany 1 raz.

Misiek712
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 707
Rejestracja: 28 gru 2012, 16:18

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Misiek712 »

Kermit pisze:
13 gru 2019, 00:06
Nieśmiertelny Trader pisze:
12 gru 2019, 23:17
A Kermit shorty na Kablu, shorty na Kangurze i shorty na Edku. Mam nadzieje że będzie jeszcze pisał bidula na forum. Generalnie życzę mu jak najlepiej ale kto zadziera nosa ten tak czasem ma...
O kablu juz pisalem - 180 pipsow w dol dzis w reakcji na setup gdy Ty łapałes cały dzień noże. Kto chcial wyjal z tego niemało wiec skoncz bredzic. Obecnie S na kablu po 1.3470, SL 1.36 i otwarte TP. Jak index dolara wybije dolem (narazie trzyma trend) to najwyżej zamkne z reki wszystko co mam z kierunku dolara
Edek dopoki nie zamknie przynajmniej h4 powyzej 1.1180 nie ma tematu dalszych wzrostów dla mnie.
Kangur narazie -30 pipsów, ale ruch śladowy wiec spokojnie czekam z ustawionym odpowiednim dla pozycji SL.
Jak widac ładnie Ci kabel calodniowym zjazdem tylek przetrzepał skoro znowu zajmujesz sie bardziej innymi niż sobą.
Żaba a dasz wykres Gbp/USD?

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Misiek712 pisze:
13 gru 2019, 00:11

Żaba a dasz wykres Gbp/USD?
Misiek - wszedlem obecnie pod taki ruch jak na wykresie poniżej z założeniem, że wybicie jest fałszywe i 1.36 nie powinni osiagnac. Czekam do konca dnia na powrót poniżej 1.3380. Jesli to nie nastapi lub jesli index dolara wyjdzie dolem z klina to zamykam z reki tu gdzie beda. Chyba ze wczesniej osiagna 1.36 i zamkna mi sami pozycję
https://www.tradingview.com/x/DTxaS43p/
https://www.tradingview.com/x/2TV6fGZT/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

K i NT
nie wiem po co te spory NUDZI WAM SIE
obaj robicie dobra robote a ze na krotkiej czasowce jest jakis rozjazd do przeciez normalka zwlaszcza w taki dzien jak wczoraj
JA GDYBYM NIE POGASIL POZYCJI TOBYM MIAL ROZJAZD NA POL GWIZDKA TAKIE DEBILNE TE RUCHY BYLY
a tak powolutku poustawiam sie tak jak chce bo mam na lkach na dolcu tylko lekka strate ale z dolcami to ja nie takie cuda przezylem juz
dolary
https://iv.pl/image/GrMtVPr
ta strata to lekki pryszczyk bo gdyby zeszli na 3,8 a to moze byloby cos
Ostatnio zmieniony 13 gru 2019, 00:30 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany