DayTrading: Poniedziałek 21.10.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Poniedziałek 21.10.2019

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

groowing
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 18 lut 2019, 17:44

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.10.2019

Nieprzeczytany post autor: groowing »

Nie widze dalej tej spadanki na dolcu. Odkupiłem dziś reala w końcu i dalej mocno S na S&P500 na dłużej. Mogą jeszcze podbić 30-50 pkt ale to wszystko. Skończył się kredyt. Na USDIndex kończymy właśnie 4kę. Tak sobie zakładam.

Obrazek

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.10.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kablek - https://invst.ly/m63g9 - miało się dziać, a wyszło jak zwykle.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.10.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »

g/j
jedna z opcji RGR
https://invst.ly/m63rn
?

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Ujek ma szanse spaść całe 20 pestek, na więcej bym nie liczył chyba że jakieś tąpnięcie.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.10.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

groowing pisze:
21 paź 2019, 08:04
Nie widze dalej tej spadanki na dolcu. Odkupiłem dziś reala w końcu i dalej mocno S na S&P500 na dłużej. Mogą jeszcze podbić 30-50 pkt ale to wszystko. Skończył się kredyt. Na USDIndex kończymy właśnie 4kę. Tak sobie zakładam.

Obrazek
nie jestem elliotowcem i szkoda ze przestał tu pisac TOMASZ
bo on by to mogł spoko ocenic ale wg mnie to jakies chinskie rozrysowanie falkami
i skoro ci to pasuje to twoja kasa
ale na index ja zadnej 4ki jeszcze nie widzę i podonie w tym klinie co rozrysowales tu tez cos nie tak :568:
i to tylko moje zdanie i bez obrazy
po prosu jakos inaczej to widze
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

groowing
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 18 lut 2019, 17:44

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.10.2019

Nieprzeczytany post autor: groowing »

To nie mój rysnek ale pod to robie założenie na długi termin. To rysunek Twojego kumpla edka bax.
Druga rzecz, ze obstawiam czesto ryzykowne warianty a ten takowy jest. Lubie grac pod daty. Moja najblizsza to 3 listopad. Zakładam w tym dniu wydarzenie ktore spowoduje duze spadki na gieldzie oraz ucieczke do savehaven. Dlaczego, nie bede sie rozpisywał bo to nie to forum :D

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Nieśmiertelny Trader pisze:
21 paź 2019, 08:33
Ujek ma szanse spaść całe 20 pestek, na więcej bym nie liczył chyba że jakieś tąpnięcie.
Wyszedlem z ujka na micro plus, może spadnie, może nie, raczej nie dziś, nie za wiele.

Ależ tu ruch dzisiaj.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.10.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

G.... spoko ja tylko pisze to co widze a edzio w sumie TEZ dobrze rysuje choc dawno z nim nie poklikałem :)
i chyba tez KERMIT jakos to mocno spadkowo rozrysowywal
dlatego napisalem co mysle
ja mam tylko index wykres ze stoooqa dlatego tylko pisze nie pokazuje
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

groowing
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 18 lut 2019, 17:44

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.10.2019

Nieprzeczytany post autor: groowing »

Kermit z tego co pamietam malował edka na 1,15 nawet jakosc. Jak dla mnie to abstrakcja nawet w terminie pół roku. Ale to tylko moje widzimisie. Do tyego szalenstwa dodam, że w srode za tydzien FED nie obnizy jednak stopy.

Zablokowany