DayTrading: Piątek 23.08.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3001
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 23.08.2019

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 23.08.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Wczoraj i przedwczoraj się okazało, że mam problem z grą na L. O ile jak sa spadki to jednego dnia mi weszło coś 90% tradów na S, to kiedy kierunek się zmienił też grałem S z niewiadomych powodów i wbrew systemowi... Nieważne. Pocieniłem to co mnie myliło a pogrubiłem to co dawało dobre sygnały.. :D Na wszystko jest rozwiązanie, niemniej poszło ze 30% konta przez te 2 dni. Brak czasu też jest moim wrogiem w tradingu, bo wiele pozycji było ma spory plus, a wszedł SL.\ bo nie pilnowałem.

Ale do rzeczy wczoraj tak kręcili na SP i DJ, że spodziewam się dziś jakiegoś większego ruchu. Tym bardziej że na DAX-ie wrócili do prostokąta. Myśle też, ze z tego wyjścia ponad 2932 na SP wyszły nici i teraz będzioe to wszystko spadać.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 23.08.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

sinus????????
Sinus pisze: ↑22 sie 2019, 20:38
Wziąłem cholera l na szczycie 11838, myślicie że trzymać? Kapitał 5000 0.1 lota. ? Dax
Boże trzymajcie kciuki, bo nie wiadomo co będzie. Co to za anomalie, życia nie starczy. Żona mnie zabije. Ona o wszystkim wie.
Wybaczcie, jestem początkujący, ale może ktoś z doświadczonych podpowie - warto w takiej sytuacji robić hedge'a? Przynajmniej minus nie będzie się powiększał IMO.
Dzieki za poświęcony czas i tyle info. Może stali bywalcy coś doradzą, szkoda by było tyle kasy 😀. Na pewno da się z tego wyjść.choc jestem na minusie 400 to jakoś przerażają mnie te rajdy na dax
Dzieki za poświęcony czas i tyle info. Może stali bywalcy coś doradzą, szkoda by było tyle kasy 😀. Na pewno da się z tego wyjść.choc jestem na minusie 400 to jakoś przerażają mnie te rajdy na dax
///////////////////////////////////////////
to rada starego bywalca choc widze ze rok masz konto :?:
wiec gdzies tu klamiesz :?: :?: a moze trolujesz
trzymalismy kciuki a ze miales nie spac cala noc to mozesz szybko zareagowac
skasuj pozycje teraz jest ok11800 zabierz pieniadze poki jeszcze je masz
i najpierw naucz sie grac np na demo
a potem inwestuj
stracisz ok 100 bo tyle kosztuje nauka i moze cie zona jeszcze za to nie zabije
a najlepiej nie dotykaj sie juz wiecej do fx a wez idz do normalnej pracy
EOT czyli koniec rozmowy pouczen nauki i rad :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 23.08.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

DAX na M10
linia biala i rozowe tp :568: jest dla mnie SYGNAL zgaszeniem wszystkich pozycji na s lacznie ze straznikiem
zielona strzalka poziom mozliwej zmiany kierunku czyli spadkow
i uporczywe skowanie daxa na dzis temat do kosza po prostu pukam dt akurat dzis z gory :(
2ski juz

gram dt pozycje tez sie moga zmieniac czesto
https://iv.pl/images/30803785701158351627.png
ska juz mala z wczoraj na 2936,11 na SP-500 z tp na zero
2ski na usd/pl bez tp
gbpusd to samo krotko i dt wyjscie wyzej szczyciku ja bp
https://iv.pl/images/34019858083519720325.png
mam tylko usd/pl i kabla
Ostatnio zmieniony 23 sie 2019, 08:04 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Piątek 23.08.2019

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

XAB pisze:
23 sie 2019, 04:38
sinus????????
Sinus pisze: ↑22 sie 2019, 20:38
Wziąłem cholera l na szczycie 11838, myślicie że trzymać? Kapitał 5000 0.1 lota. ? Dax
Boże trzymajcie kciuki, bo nie wiadomo co będzie. Co to za anomalie, życia nie starczy. Żona mnie zabije. Ona o wszystkim wie.
Wybaczcie, jestem początkujący, ale może ktoś z doświadczonych podpowie - warto w takiej sytuacji robić hedge'a? Przynajmniej minus nie będzie się powiększał IMO.
Dzieki za poświęcony czas i tyle info. Może stali bywalcy coś doradzą, szkoda by było tyle kasy 😀. Na pewno da się z tego wyjść.choc jestem na minusie 400 to jakoś przerażają mnie te rajdy na dax
Dzieki za poświęcony czas i tyle info. Może stali bywalcy coś doradzą, szkoda by było tyle kasy 😀. Na pewno da się z tego wyjść.choc jestem na minusie 400 to jakoś przerażają mnie te rajdy na dax
///////////////////////////////////////////
to rada starego bywalca choc widze ze rok masz konto :?:
wiec gdzies tu klamiesz :?: :?: a moze trolujesz
trzymalismy kciuki a ze miales nie spac cala noc to mozesz szybko zareagowac
skasuj pozycje teraz jest ok11800 zabierz pieniadze poki jeszcze je masz
i najpierw naucz sie grac np na demo
a potem inwestuj
stracisz ok 100 bo tyle kosztuje nauka i moze cie zona jeszcze za to nie zabije
a najlepiej nie dotykaj sie juz wiecej do fx a wez idz do normalnej pracy
EOT czyli koniec rozmowy pouczen nauki i rad :568:
Jak mam skasować w nocy jak od 8.00 dopiero można. A tych twoich nocnych wypocin to się czytać nie da, weź zacznij normalnie chodzić spać to może mniej jadu będziesz miał.
PiS forever

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 23.08.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

sinus nie musisz czytac skoro to za trudne
chciales rade dostales
ja nie musze wiedziec ze twoj broker od osmej zaczyna ani ja srczki nie dostaje ze trace
i juz bez odbioru bo nie mam ochoty na dyskusje z T obą
ja nie zachowuje sie jak dziecko ze najpierw zrobię zle a potem pytam
bo gdybys zachował sie odwrotnie to bym ci odpowiedzi udzielił eot
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
alevius
Gaduła
Gaduła
Posty: 262
Rejestracja: 13 sie 2011, 09:33

Re: DayTrading: Piątek 23.08.2019

Nieprzeczytany post autor: alevius »

Sinus, chłopaku, ogarnij się człowieku. Nikt Ci tutaj źle nie życzy. XAB dobrze radzi. Ale jeśli jesteś uparty i swoje 5k chcesz poświęcić, to teraz dax jest na ok. 11802, powinieneś przeżyć. Next time 0.01 lot lub mniej. Małymi krokami chłopie. I jak za pół roku poczujesz, że złapałeś Boga za nogi, bo zaczniesz zarabiać, to przygotuj się na srogi wpuerdol znienacka. Rynek to niezła franca.

Awatar użytkownika
alevius
Gaduła
Gaduła
Posty: 262
Rejestracja: 13 sie 2011, 09:33

Re: DayTrading: Piątek 23.08.2019

Nieprzeczytany post autor: alevius »

I odwołuję się do mojej wczorajszej ostatniej wiadomości.
RESPECT!!!

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 23.08.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

us500 na wybicie wczorajszego szczytu
oczywiście moim zdaniem :)

Awatar użytkownika
molmomas
Maniak
Maniak
Posty: 1704
Rejestracja: 06 lis 2012, 15:06

Re: DayTrading: Piątek 23.08.2019

Nieprzeczytany post autor: molmomas »

Tomasz196407 pisze:
23 sie 2019, 08:10
us500 na wybicie wczorajszego szczytu
oczywiście moim zdaniem :)
liczę na euforię do 2960-70 a potem zaciągam tłustego Sella.
Money flow.
"pips to the people"

Zablokowany