DayTrading: Piątek 19.07.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 19.07.2019

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

PipsKong pisze: i widzę masę … która wchodzi teraz w SSS na edku bo... bo przecież to co zrobił to musi skorekcić … a jutro … masa przekona się że SSS to był nie do końca dobry pomysł
hehehehe :D :D :D :D
Pipsiak co Ty wieesz ile zjesz :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

jack19840802
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 sty 2018, 16:46

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2019

Nieprzeczytany post autor: jack19840802 »

US-China trade talks continue by phone, could lead to in-person meeting, says US Treasury Secretary Steven Mnuchin

New York Fed: Speech Today By President Williams Was Academic And Based On Research; Was Not About Potential Policy Actions At The Upcoming FOMC Meeting

i złotko 130 pip w dół

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

nie spac zwiedzać ZARABIAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Awatar użytkownika
mjj48003
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:28

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2019

Nieprzeczytany post autor: mjj48003 »

Edka zamykam +25 pipsów na dobry sen. :564:
Forex jest jak g... na kole - raz na górze, raz na dole.

Awatar użytkownika
Zen
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 27 lis 2014, 12:46

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Zen »

yeahman pisze:
19 lip 2019, 00:45
nie spac zwiedzać ZARABIAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Nie śpię, bo czekam aż DAX się zaczie ruszać :lol: :lol:
"Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła" - Mark Twain

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ZEN pilnuj ramek bo poki w ramkach to zmian niet a tylko podbicia dobre dla s
https://iv.pl/images/27088994108723036877.png
moj straznik czuwa nad kierunkiem :) a ze zaczna ano wzrostowo to im tak wolno :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

yeahman pisze:
19 lip 2019, 00:34
PipsKong pisze: i widzę masę … która wchodzi teraz w SSS na edku bo... bo przecież to co zrobił to musi skorekcić … a jutro … masa przekona się że SSS to był nie do końca dobry pomysł
hehehehe :D :D :D :D
Pipsiak co Ty wieesz ile zjesz :)
pepsiak
masa jeszcze z S edka nie wyszla 8)

https://iv.pl/images/18163992719821505126.png
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Dzięki Kermit za wyjaśnienie. Wszystkim spokojnego dnia. I wielu pipsów.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 19.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ROPA WTI
obrobilem obie strony jak narazie git
cos rysuja ale narazie 23fb w grze czyli normalka
https://iv.pl/images/88596202869850602976.png
na piatek zakladam typowe abc po denku czyli do 50 fb a co dalej a to rynek?
a wroca do denka kupuje lki
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany