DayTrading: Czwartek 20.06.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3016
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 20.06.2019

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 20.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Tomasz196407 pisze:
19 cze 2019, 20:58
Przy ostatnim wzroscie indeksów cena obligacji tez rosła w tym samym czasie,
imo ruch indeksów to ruch korekcyjny
imo ruch obligacji to impuls
przełozenie odwrotnie proporcjonalne nie nastepuje jednoczesnie w tym samym czasie tylko jest opózniony, łatwo obserwowalny np w nocy naszego czasu że są ruchy na nim obligi
jest to związane tez z działaniem giełdy amerykanskiej że np sama transakcja to udział np posredniego banku który wykonuje te transakcje
Dlatego jest ważne obserwowanie ruchu i indeksów i obligacji
Moim zdaniem indeksy teraz walną. Wig20 do spadku w dół trójkąta. DAX pompka wczoraj- to wiadomo jak to sie kończy.. Ropa tylko jakby na wsparciu, to mi się nie troche nie zgadza, ale zaczeła spadki wcześniej, czylki jak zwykle. Może jeszcze walnie.
PS. DAX jutro działa??? Musi mi oddać, to co wczoraj zabrał. :x
PS. Dziś był dobry dzień, sporo odrobiłem :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 20.06.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

swiezy
oddal by ci dax dawno ale gdybys cokolwiek pomyslal
a ty jedyne co widzisz to INDEKSY WALNA? teraz :?:
na dax rozlicz kontr terminowych
no fakt walna moze kiedys a dax zalezy u jakiego masz broka bo pracuje i jak zwykle uppppppppppppppppp
u mnie narazie dymanie na wsiem :mrgreen:
dax na m10
https://iv.pl/images/69356792716928960893.png
m3
https://iv.pl/images/18113469556319974686.png
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 20.06.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ropa wti
zaczalem ski delikatnie bo pewnie zbyt wczesnie
wykres m10 a projekcja dluzej to moze u kermita
https://iv.pl/images/63268458865020379911.png
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 20.06.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

kabel
https://invst.ly/b23u1 - na razie zatrzymało się to na tej kresce - niebieskiej 1,2705. Obaczymy, co dalej. Wydaje mi się, że na edim i kablu zaczął się trend wzrostowy.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

archog
Gaduła
Gaduła
Posty: 199
Rejestracja: 29 kwie 2013, 08:04

Re: DayTrading: Czwartek 20.06.2019

Nieprzeczytany post autor: archog »

Mamy piękny przykład jak wszystkie rynki są zmanipulowane wczoraj fed jastrzębi vs oczekiwania i co dziś giełdy i surowce up ale spadną jak wytną ski :)
Moje komentarze i opinie nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19.10.2005 ws. informacji stanowiących rekomendacje dot. instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 20.06.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

kabel
narazie to tylko reakcja bez konkretow
a odbicie na kablu to jak piarniecie motyla zwlaszcza na D jest dalej SPADKOWY
przypominam ze dzis rozliczaja kontrakty i jutro na inex na dax na pewno
Ostatnio zmieniony 20 cze 2019, 09:15 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 20.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

archog pisze:
20 cze 2019, 09:08
Mamy piękny przykład jak wszystkie rynki są zmanipulowane wczoraj fed jastrzębi vs oczekiwania i co dziś giełdy i surowce up ale spadną jak wytną ski :)
Kiedyś napewno,
mówisz o spadkach cały czas a nie uważasz ze ruch w którym są Ci najwieksi musi zrobic zasięg?
dopiero można mówic o przyłaczeniu sie do tego ruchu

albo inaczej pokaz na wykresie jak widzisz te spadki

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 20.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Na WTI utworzyła sie formacja DB. Lub jak kto woli prostokat (konsola). I jego zasięg. DB jest formacją odwrócenia trendu jakby ktos nie wiedział o czym pisze :)
https://charts.mql5.com/21/525/oil-wti- ... rokers.png

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 20.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

WTI
IMO dzisiejsze zamkniecie powyżej 56 da sygnał na buy z D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany