DayTrading: Czwartek 06.06.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 06.06.2019

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 06.06.2019

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

EUR--USD 1,1194 a moze jeszcze troszke nizej 1,11xx i gramy LLLLLL ?

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 06.06.2019

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

czy kawe juz wypiliscie?

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Czwartek 06.06.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

doktorek pisze:
06 cze 2019, 06:02
EUR--USD 1,1194 a moze jeszcze troszke nizej 1,11xx i gramy LLLLLL ?
ryzykowanie trochę, obecnie zamieszali mocno, na dole masz częściową akumulację w rejonie 1125-1180 a RZ ja jeszcze nie widziałem natomias wykres masz idealnie ustawiony w doł by dac płynnosć i dalej trzaskać longi, jak wywiozą to minimum 250 pipsów, ja na razie poza rynkiem bo coś mi śmierdzi
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 06.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Wczoraj padło pytanie o świece z D. Jak widać świeca nie zamkneła się powyżej oporu. A knoty/cienie powyżej pokazały nieudane próby. Tyle w ujęciu AT. Dla większych wzrostów ten opór może być na te chwilą barierą nie do pokonania. Ale jak kazdy opór kiedyś w koncu zostaje przełamany tak i w tym przypadku trzeba sie z tym liczyć. Na ile silny jest ten opór? Nie da sie tego zmierzyć. Ale fakt, że cena go respektuje jest przynajmniej dla mnie oczywiste. O LT z D juz nie wspomne ale tez może dusic cene w dół :)
Po pokonaniu tej przeszkody droga na północ stoi otworem
https://charts.mql5.com/21/410/eurusd-d ... rokers.png

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 06.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

IMO trwałe wybicie poziomu 1,13 -1,1310 dla negacji scenariusza spadkowego

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 06.06.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

ja dzisiaj stawiam na USD/JPY - L
oczywiście nie że dzisiaj mi się to zamknie, ale na tym się będę skupiał
no i na ropę też stawiam już piniondz

gaz - pedryl - gej - i jełop - nic nie chce rosnąć ...
Putin niech Cię czerwony szlak ;_)
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Czwartek 06.06.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

Cblondyn pisze:
06 cze 2019, 08:39
Wczoraj padło pytanie o świece z D. Jak widać świeca nie zamkneła się powyżej oporu. A knoty/cienie powyżej pokazały nieudane próby. Tyle w ujęciu AT. Dla większych wzrostów ten opór może być na te chwilą barierą nie do pokonania. Ale jak kazdy opór kiedyś w koncu zostaje przełamany tak i w tym przypadku trzeba sie z tym liczyć. Na ile silny jest ten opór? Nie da sie tego zmierzyć. Ale fakt, że cena go respektuje jest przynajmniej dla mnie oczywiste. O LT z D juz nie wspomne ale tez może dusic cene w dół :)
Po pokonaniu tej przeszkody droga na północ stoi otworem
https://charts.mql5.com/21/410/eurusd-d ... rokers.png
No też właśnie, dzienna i lt dość jasno brzmią. Ale nie pokrywa mi się to zupełnie z rozgrywką na dolarze.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 06.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Może małe S na DAX-ie??
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Czwartek 06.06.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

Świeżak44 pisze:
06 cze 2019, 10:09
Może małe S na DAX-ie??
dziś dax bardzo mocny, moga robić nowe H
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Zablokowany